Milenecký vztah – jak to dopadlo?

Anonymní
4.10.20 08:59

Milenecký vztah-jak to dopadlo?

Zdravím,
Mám rodinu a taky milence. Milenec má tez rodinu.(oba mame male deti)Jen abychom si to tu ujasnili, rodiny nicit nechceme! Jsme spolu 4 mesice, piseme si skoro denne, vidame se 1× tydne na hodku a vyhovuje nám to. Zamilovana nejsem, jen to je hezky zpestreni nic vic. Dali jsme si jasny pravidla. Vídáme se skoro denne ve meste, protoze bydlime ve stejnem meste. Ale moje otazka zní, co si myslite o tom, kdyz uz mi zacina psat lásko, zlato..jak mu chybím, ze jsem uzasna, a ze by se mnou chtel byt az nam vyrostou deti. Je ode mě asi 12 let starsi. Coz mi vubec nevadi..jen mi uz trochu pripada, jakoby se do mě mozna zamiloval? Má nebo mel tu nekdo podobnou situaci?
A prosím bez zbytecnych otazek, proc mam milence. Proste pro zpestreni..nic vic to pro me neznamena, mam to tak nastavené.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5945
4.10.20 09:06

Je možné, že se zamiloval. A zaujalo mě, jak píšeš, že rodiny ničit nechceš, vždy, když máš milence dáváš všanc svou rodinu. Vždy. Nebo si myslíš, že je hodně mužů, co by jim nevadilo, že jim ženu hobluje jinej? Takže zpestřuj, jen ty jednou budeš hodnotit, jestli ti to za to stálo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
4.10.20 09:09

Hlavne - psat si denne zavani problemem.
A ty jeho kecy - rekl bych, ze je zkuseny v tom, jak si naklonit zenu, a dela jeho egu dobre, kdyz se do nej mlada pipka zamiluje. Asi mel/ma vic milenek. Zatim nejsi zamilovana, tak vypisuje vic. Blby je, ze se to muze zvrtnout, ze cim vic budes chladna, tim se on vic bude snazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.20 09:10

Můj manžel taky takhle „zpestřoval“ a přišel o nás.

• Citovat
  • Nahlásit
27483
4.10.20 09:11

Tak mu odepiš, že teď nemůžeš, protože přišel domů starej a čekají tě manželské povinnosti :roll: Píše ti to proč asi. Aby si tě udržel. Sotva ti napíše, mám tě tak na rok, až mě budeš nudit, najdu si mladší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
4.10.20 09:11
@Kfětoslava píše:
Je možné, že se zamiloval. A zaujalo mě, jak píšeš, že rodiny ničit nechceš, vždy, když máš milence dáváš všanc svou rodinu. Vždy. Nebo si myslíš, že je hodně mužů, co by jim nevadilo, že jim ženu hobluje jinej? Takže zpestřuj, jen ty jednou budeš hodnotit, jestli ti to za to stálo.

Ja doufam, ze kdokoli, kdo ma milence, si uvedomuje to riziko, ze muze prijit o vsechno. Ale nemusi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5165
4.10.20 09:21

@riccius nozakladatelka si je evidentne jista tim, ze se na to bud neprijde nebo i ldyz se na to prijde, tak ma doma takovyho osla, co ji to v pohode odpusti a nic vaznejsiho se nestne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.20 09:32

Opravdu se na to neprijde, jsem si tim fakt jistá. Vse mazu a i on. On se hrozne boji, snad vic nez já, takze si nemyslim, ze mel nekdy jinou milenku. Rekl mi, ze jsem jeho prvni, ale co ja vim :D kazdopadne doma se chovám stejne, manzela miluji, ale tohle bylo opravdu spontanni..vzajemna pritazlivost mezi náma :think:..jen nevím, jak to bude dál..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.20 09:38
@Anonymní píše:
Opravdu se na to neprijde, jsem si tim fakt jistá. Vse mazu a i on. On se hrozne boji, snad vic nez já, takze si nemyslim, ze mel nekdy jinou milenku. Rekl mi, ze jsem jeho prvni, ale co ja vim :D kazdopadne doma se chovám stejne, manzela miluji, ale tohle bylo opravdu spontanni..vzajemna pritazlivost mezi náma :think:..jen nevím, jak to bude dál..

Manžel si byl taky strašně jistej, že se na to nepřijde. Docela čuměl, když jsem mu sbalila kufry. Snad mu to za to stálo, dcera s ním třeba od té doby nepromluvila.

• Citovat
  • Nahlásit
808
4.10.20 09:43

Mě baví předsudek, že se vždycky zamiluje jenom ženská a manipuluje s ní chlap. Chlapů, kteří se zamilují a tlačí na milenku, která třeba zamilovaná není, aby s nimi normálně žila, jsou mraky. Netvrdím, že to bude tenhle případ, ale klidně zamilovaný být může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
4.10.20 09:45
@Julča001 píše:
Mě baví předsudek, že se vždycky zamiluje jenom ženská a manipuluje s ní chlap. Chlapů, kteří se zamilují a tlačí na milenku, která třeba zamilovaná není, aby s nimi normálně žila, jsou mraky. Netvrdím, že to bude tenhle případ, ale klidně zamilovaný být může.

Mraky ne, ale nerikam, ze neexistuji.
Ona ta domnela zamilovanost dost rychle vyprcha v momente, kdy se milovana ma i s detmi k nemu nastehovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
808
4.10.20 09:47
@riccius píše:
Mraky ne, ale nerikam, ze neexistuji.
Ona ta domnela zamilovanost dost rychle vyprcha v momente, kdy se milovana ma i s detmi k nemu nastehovat.

To nerozporuju, jen říkám, že ne všichni chlapi jsou vypočítaví a tahají milenku za nos. Hodně z nich má taky nějaké city. Jasně, pokud se to nerozsekne v době zamilovanosti, tak se to vrátí do starých kolejí a chlap zůstane s manželkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1819
4.10.20 09:47
@Anonymní píše:
Opravdu se na to neprijde, jsem si tim fakt jistá. Vse mazu a i on. On se hrozne boji, snad vic nez já, takze si nemyslim, ze mel nekdy jinou milenku. Rekl mi, ze jsem jeho prvni, ale co ja vim :D kazdopadne doma se chovám stejne, manzela miluji, ale tohle bylo opravdu spontanni..vzajemna pritazlivost mezi náma :think:..jen nevím, jak to bude dál..

Uz pises on spontannosti a vzajemne pritazlivosti. Cili to nebylo vedome rozhodnuti. A to je maler. Jestli mas jasno v tom, ze chces sex, umravni ty jeho laseckove vylevy, omez denni psani (uz to je pro partnery vykricnik). A ber to hodne racionalne. Vse ostatni skonci v99% zklamanim a zena vzdy v tomto ztraci vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.20 09:48

S milenkou jsme přes pět let. Oba jsme zadaní se závazky. Poznali jsme se přes seznamku, čistě jen za účelem sexu. Od začátku jsme si psali prakticky denně, scházeli asi jednou týdně. Pravidla zněly jasně, jen sex nic víc. Asi po roce jsem si uvědomil, že jsem v tom až po uši. Bál jsem se jít s city ven, abych ji neztratil. Po dalším roce vnitřního trápení jsem ji to musel říct, stůj co stůj. Ona city opětovala. Dnes už to není milenka, zjistil jsem, že jsem nikdy nepotkal takovou ženu, že jsem nikoho takhle nemiloval a že sex je úplně mimo ligu co jsem do té doby znal. A to nejsem mlaďoch, už mám něco za sebou. Ale tak nějak je nám to k prdu, děti jsou malé a zodpovědnost velká. S manželkou jsem už nespal roky, nejde to, prostě nemůžu, přijde mi to, jako bych milence zahýbal. A tak nějak žijeme dvojí život. A jak to dopadne nevím, vím, že se milenky nevzdám a doufám, že ona to má stejně.

• Citovat
  • Nahlásit
1819
4.10.20 09:50
@Julča001 píše:
To nerozporuju, jen říkám, že ne všichni chlapi jsou vypočítaví a tahají milenku za nos. Hodně z nich má taky nějaké city. Jasně, pokud se to nerozsekne v době zamilovanosti, tak se to vrátí do starých kolejí a chlap zůstane s manželkou.

Zadani? Pokud doma nemaji semetriku, hysterku, zlou zenu, tak maji doma toho, ke komu chovaji city. Milenka je pro sex, poblouzneni, vyplaveni serotoninu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama