Milenka mě ujišťuje, že nespí se svým manželem

Anonymní
22.10.19 15:03

Milenka mě ujišťuje, že nespí se svým manželem

Ahoj, potřeboval bych názory (nejlépe od žen) zda je možné, že mě moje milenka ujišťuje že s manželem spí jednou, maximálně dvakrát za měsíc. Chci po ní, aby mi to vždycky řekla, ale stále si stojí za svým, že to je opravdu jen dvakrát do měsíce a někdy ani to ne. Když jí říkám že to není možný aby to ten chlap vydržel, tak mi řekne že ji musím věřit. Myslíte že je to opravdu možné aby manžel vydržel že mu dává jednou měsíčně? Děkuji za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2990
22.10.19 15:05
@Anonymní píše:
Ahoj, potřeboval bych názory (nejlépe od žen) zda je možné, že mě moje milenka ujišťuje že s manželem spí jednou, maximálně dvakrát za měsíc. Chci po ní, aby mi to vždycky řekla, ale stále si stojí za svým, že to je opravdu jen dvakrát do měsíce a někdy ani to ne. Když jí říkám že to není možný aby to ten chlap vydržel, tak mi řekne že ji musím věřit. Myslíte že je to opravdu možné aby manžel vydržel že mu dává jednou měsíčně? Děkuji za názory.

Nevím v tvém případě, ale možné to je. Než jsem se rozvedla s exem, tak jsme spali v manž. posteli a rok jsme se ani nedotkli. On si žil svůj život a já také, vesele si už hledal náhradu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14979

Možný to je, lidi spolu nespí třeba vůbec. Jestli je to ale pravda, to je věc druhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2739

No kdyby ji dával častěji tak ty bys jaksi postradal smysl nemyslíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23406
22.10.19 15:06

Za A ty ji jako milenec do toho nemáš co kecat
Za B proc by si jinak hledala milence? A takový muži jsou, dokonce mají i relativně šťastné manželství i bez milence

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1869
22.10.19 15:07

Měla bych otázku - v čem přesně je rozdíl, jestli s ním spí 2×, nebo 8×?

Příspěvek upraven 22.10.19 v 15:14

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23402
22.10.19 15:08
@Anonymní píše:

Tak na světě je samozřejmě možné všechno, že… :)

Může to být pravda a taky nemusí, já spíš nechápu, proč to potřebuješ řešit, když jsi jen milenec, to znamená „živý vibrátor“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 15:09

Manžel není příliš na sex a jsem ráda za jeden styk do měsíce. Občas nezvládneme ani to… Jemu sex nechybí, dělá to jen kvůli mě.

• Nahlásit
  • Citovat
10254
22.10.19 15:09

A co je ti do toho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 15:10
@Martha03 píše:
No kdyby ji dával častěji tak ty bys jaksi postradal smysl nemyslíš?

Právě že on chce každý večer, ale ona mu prý pokaždé řekne nějakou výmluvu.
Mě se to prostě nezdá a myslím že mi kurz abych nebyl smutný :pensive:

• Nahlásit
  • Citovat
22.10.19 15:12

No jéje, já znám případ a tam roky nic. A je to zaručeně pravda.. Ale taky nějak nechápu, že kdyby to bylo vícekrát, tak se stane co?! :nevim: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.10.19 15:12
@lachtanice86 píše:
A co je ti do toho?

Líbí se mi poslouchat, jak to s ním stálo za ho*no a že jsem lepší :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
57
22.10.19 15:13
@Anonymní píše:

Jestli to dobře chápu. Ty jsi nervozní, že ti její manžel nasazuje parohy v době, kdy ty nenasazuješ parohy jemu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 15:14
@Anonymní píše:
Právě že on chce každý večer, ale ona mu prý pokaždé řekne nějakou výmluvu.
Mě se to prostě nezdá a myslím že mi kurz abych nebyl smutný :pensive:

panebože a proč by jsi z toho ty malé chuďátko bylo smutné, dámy, nechcete se toho někdo ujmout, aby byl méně smutný :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.19 15:14
@Anonymní píše:
Líbí se mi poslouchat, jak to s ním stálo za ho*no a že jsem lepší :lol:

Lidi toho nakecaj, jeje… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...