Milenka mého muže je těhotná

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
26559
5.7.22 21:44

Milenka mého muže je těhotná

Zdravím vás všechny.
Můj muž má milenku již několik let, je to zároveň jeho kolegyně, má s ní paralelní vztah, nemůže bez paralelního vztahu být, je na něm, myslím si, že závislý.
Jeho milenka je vdaná, má dítě, její manžel o jejich poměru věděl, tehdy udělal velký cirkus a zřejmě si myslí, že vše skončilo, neskončilo, jen si dávají větší pozor.
Z muže před pár dny vylezlo, že milenka je těhotná, údajně prý nějak ve třetím měsíci, ale prý dítě není mého muže, protože striktně při sexu s ní používá kondom.
Na konci března měli víkendové pracovní setkání (školení) na nějaké chalupě, prý milenka se tam vyspala kromě mého muže ještě s několika muži, údajně byla velmi opilá, i ti muži kolem a ti neměli kondom.
Muž mi tvrdí, že on ten kondom opravdu měl, tak jak vždy při sexu s ní, nakonec z něj vylezlo, že se tam vyspal i s jinými ženami, ale kondom prostě měl.
Samozřejmě, že mě napadlo, že to dítě může být mého muže, on mi tvrdí, že opravdu ne. V minulosti jsme dítě mít spolu jednu chvíli moc chtěli, nešlo to, byli jsme na nějakém základním vyšetření, kde se zjistilo, že on má pomalejší sperma, já mám dost vysoké protilátky proti štítné žláze. Nicméně tomu necháváme volný průběh a těhotná nejsem.
Milenka si chce dítě nechat, že prý se svým mužem téma dítěte naťukli, muž se jí prý ptal, zda jí nevadí, že dítě možná není jeho muže, jí to prý nevadí, protože otec je ten, který dítě vychovává a ne ten, který dodá buňku.
Pro mě je ta žena ještě větší rajda, než jsem si o ní myslela a to proti ní žádnou nenávist nemám, nechat svého muže vychovávat kukačku může jen bezcharakterní žena.
Muž mi tvrdí, že ona zřejmě půjde na rizikové těhotenství, že ho jako člověk velmi zklamala, že už s ní nechce nic mít, že teď, když je těhotná mu to ani nejde, i když ona by chtěla. Vím, že ještě před dvěma týdny s ní spal a to už o těhotenství věděl.
Je si úplně jistý tím, že nás její velmi žárlivý manžel navštíví a bude se ptát mého muže, zda je dítě jeho. Já si to, že nás navštíví, nemyslím. Její muž ještě o těhotenství neví, ale prý mu to musí co nejdříve říct.
Vím, že můj muž si najde jinou ženu, se kterou bude udržovat paralelní vztah, to mi nevadí, já mám též stálého milence. Řeším to, že je celá citace zamotaná a i když se nás to s mužem netýká, tak to naše soužití ovlivní. Rozvádět se nechceme, jsme spolu dlouho, na sebe zvyklí a máme se rádi.
Vy byste po tomto odešli od mého muže?

Příspěvek upraven 05.07.22 v 21:48

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
Šupkydupky
5.7.22 21:46
@Klopotkova píše:
Zdravím vás všechny.
Můj muž má milenku již několik let, je to zároveň jeho kolegyně, má s ní paralelní vztah, nemůže bez paralelního vztahu být, je na něm, myslím si, že závislý.
Jeho milenka je vdaná, má dítě, její manžel o jejich poměru věděl, tehdy udělal velký cirkus a zřejmě si myslí, že vše skončilo, neskončilo, jen si dávají větší pozor.
Z muže před pár dny vylezlo, že milenka je těhotná, údajně prý nějak ve třetím měsíci, ale prý dítě není mého muže, protože striktně při sexu s ní používá kondom.
Na konci března měli pracovní setkání (školení) na nějaké chalupě, prý milenka se tam vyspala kromě mého muže ještě s několika muži, údajně byla velmi opilá, i ti muži kolem a ti neměli kondom.
Muž mi tvrdí, že on ten kondom opravdu měl, tak jak vždy při sexu s ní, nakonec z něj vylezlo, že se tam vyspal i s jinými ženami, ale kondom prostě měl.
Samozřejmě, že mě napadlo, že to dítě může být mého muže, on mi tvrdí, že opravdu ne. V minulosti jsme dítě mít spolu jednu chvíli moc chtěli, nešlo to, byli jsme na nějakém základním vyšetření, kde se zjistilo, že on má pomalejší sperma, já mám dost vysoké protilátky proti štítné žláze. Nicméně tomu necháváme volný průběh a těhotná nejsem.
Milenka si chce dítě nechat, že prý se svým mužem téma dítěte naťukli, muž se jí prý ptal, zda jí nevadí, že dítě možná není jeho muže, jí to prý nevadí, protože otec je ten, který dítě vychovává a ne ten, který dodá buňku.
Pro mě je ta žena ještě větší rajda, než jsem si o ní myslela a to proti ní žádnou nenávist nemám, nechat svého muže vychovávat kukačku může jen bezcharakterní žena.
Muž mi tvrdí, že ona zřejmě půjde na rizikové těhotenství, že ho jako člověk velmi zklamala, že už s ní nechce nic mít, že teď, když je těhotná mu to ani nejde, i když ona by chtěla. Vím, že ještě před dvěma týdny s ní spal a to už o těhotenství věděl.
Je si úplně jistý tím, že nás její velmi žárlivý manžel navštíví a bude se ptát mého muže, zda je dítě jeho. Já si to nemyslím. Její muž ještě o těhotenství neví, ale prý mu to musí co nejdříve říct.
Vím, že můj muž si najde jinou ženu, se kterou bude udržovat paralelní vztah, to mi nevadí, já mám též stálého milence. Řeším to, že je celá citace zamotaná a i když se nás to s mužem netýká, tak to naše soužití ovlivní. Rozvádět se nechceme, jsme spolu dlouho, na sebe zvyklí a máme se rádi.
Vy byste po tomto odešli od mého muže?

Ne, já bych s nim naopak zašel na pivko! :cert:

Je to frajer, ale tobě by neměl tolerovat nevěru!  :cert:

Podle mě máš urozeného muže! Možná i šlechtice! Buď ráda! Ne vždy se do chudé a obyčejné rodiny narodí bohatý a urozený šlechtic :jazyk:

Dobrou :mavam:

Příspěvek upraven 05.07.22 v 21:49

• Nahlásit
11726
5.7.22 21:48

Proč by jsi odcházela, když vám to doted tak vyhovovalo. :think: je možné, že bude chtít její manžel udělat testy otcovství a pak se uvidí ne?

• Nahlásit
2173
5.7.22 21:52

Jak to vaše soužití ovlivní?

• Nahlásit
2451
5.7.22 21:52

To je mi lito. :hug: Vim, jakou diskuzi ohledne deti jsi zde nedavno zakladala. :(

A mate s muzem pro me nepochopitelny vztah, takze spis zalezi, jak jsi na tom psychicky, zda zvladnes kukacku nebo ne.

Ja bych to nejspis nedala. :dance:

Edit: Tato reakce je mimo, hlava mi to nepobrala nebo jsem proste kok.ot :mrgreen:

Příspěvek upraven 06.07.22 v 09:14

• Nahlásit
8102
5.7.22 21:58

Tvl to je panoptikum :zed: :lol:

• Nahlásit
26559
5.7.22 21:58
@Capricorn61 píše:
To je mi lito. :hug: Vim, jakou diskuzi ohledne deti jsi zde nedavno zakladala. :(

A mate s muzem pro me nepochopitelny vztah, takze spis zalezi, jak jsi na tom psychicky, zda zvladnes kukacku nebo ne.

Ja bych to nejspis nedala. :dance:
Četla jsi celý příspěvek?
  • Nahlásit
25903
5.7.22 22:00

@Klopotkova No a co? Vadí ti, že je milenka těhotná nebo že spal s více ženami?

• Nahlásit
2451
5.7.22 22:01

@Klopotkova Tvl, jdu radsi spat, hlava mi to nepobrala. :mrgreen: :mrgreen:

Chyba je na me strane

• Nahlásit
Anonymní
5.7.22 22:02

Toto je opravdu bizár

• Nahlásit
4648
5.7.22 22:02

Nemůže tě zbouchnout traktorista, aby byl vesmír zas v rovnováze?

• Nahlásit
8102
5.7.22 22:03
@MrsNorris píše:
:D
  • Nahlásit
1920
@Klopotkova píše:
Zdravím vás všechny.
Na konci března měli víkendové pracovní setkání (školení) na nějaké chalupě, prý milenka se tam vyspala kromě mého muže ještě s několika muži, údajně byla velmi opilá, i ti muži kolem a ti neměli kondom.
Je si úplně jistý tím, že nás její velmi žárlivý manžel navštíví a bude se ptát mého muže, zda je dítě jeho. Já si to, že nás navštíví, nemyslím. Její muž ještě o těhotenství neví, ale prý mu to musí co nejdříve říct.
Vy byste po tomto odešli od mého muže?Příspěvek upraven 05.07.22 v 21:48

To jsou Bohnice jak vyšité.

• Nahlásit
3485

Klopotková Ty jsi úplně praštěný dobytek s přebujelou fantazií a myslím si, že už je na čase aby ses sebrala a šla otravovat někam jinam.

• Nahlásit
11726
5.7.22 22:04
@MrsNorris píše:

Vždyt píše, že se otěhotnění nijak nebrání, ale zatím se nepovedlo.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat