Milenka pro manžela

Anonymní
2.6.20 21:36

Milenka pro manžela

Většině z vás to bude znít určitě divně a nepochopitelně, ale s manželem máme krásný vztah a spokojené manželství. Každopádně máme to nastavené tak, že si čas od času najdeme někoho na psaní, posílání fotek a schůzky. Ráda bych mu nějakou paní/slečnu po delší době dopřála. Podmínkou jsou větší prsa a udržovaný vzhled (oba se o sebe staráme až až :). Pro představu…manžel jezdí často pracovně do Prahy, jinak jsme ze Severní Moravy, 29let, svalnatá vysoká postava, vždy upravený a voňavý ;). Je mi jasné, že spoustě z vás to nedá spát, ale třeba se některá podobně naladěná jako my najde :andel:.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2522
2.6.20 21:37

:think: :think: :think: A to si jako nikoho nenajde sám? :think: :think: kde je háček? :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2522
2.6.20 21:38

Já bych chtěla vědět, co má pod ručníkem.. Není pravda, že maléj kašpárek, zahraje velke divadlo. :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.6.20 21:38
@marra2 píše: :think: :think: :think: A to si jako nikoho nenajde sám? :think: :think: kde je háček? :lol: :lol:

Přesně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
2.6.20 21:39
@marra2 píše: :think: :think: :think: A to si jako nikoho nenajde sám? :think: :think: kde je háček? :lol: :lol:

možná k tomu pěknýmu tělu je nahoře hnusný obličej :mrgreen:

samozřejmě sranda, ale napadlo mě to samé :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2661
2.6.20 21:39

A milenku mu musí shanět manželka na emiminu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2522
2.6.20 21:40
@Evelyna216 píše:
Přesně :nevim:

Ty jo, to musí mít fakt skaredou manželku a dost o ničem sexuální život.. Jinak si to neumím představit :think: :think: :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2522
2.6.20 21:40
@welovefashion píše:
možná k tomu pěknýmu tělu je nahoře hnusný obličej :mrgreen:samozřejmě sranda, ale napadlo mě to samé :mrgreen:

Já si myslím, že problém bude pod ručníkem :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25621
2.6.20 21:41
@Anonymní píše:
Většině z vás to bude znít určitě divně a nepochopitelně, ale s manželem máme krásný vztah a spokojené manželství. Každopádně máme to nastavené tak, že si čas od času najdeme někoho na psaní, posílání fotek a schůzky. Ráda bych mu nějakou paní/slečnu po delší době dopřála. Podmínkou jsou větší prsa a udržovaný vzhled (oba se o sebe staráme až až :). Pro představu…manžel jezdí často pracovně do Prahy, jinak jsme ze Severní Moravy, 29let, svalnatá vysoká postava, vždy upravený a voňavý ;). Je mi jasné, že spoustě z vás to nedá spát, ale třeba se některá podobně naladěná jako my najde :andel:.

Jezdí dělat striptéra nebo co? Nemáte na severu náhodou jiné starosti - třeba s covidem… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7187
2.6.20 21:42

S takovou figurou na něj musej letět baby samy, ne? :think: Jestli nemá deset dioptrií, předkus, přehazovačku, nešilhá, tak kde je problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9783
2.6.20 21:43

Hezka fotka, ale ja zrovna nemam cas :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2522
2.6.20 21:45

Holky, tak ho některá prubnete :lol: :lol: a pak nám dejte echo, kde byl ten háček :lol: já nemůžu, nesplňují podmínky :think: :think: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2661
2.6.20 21:45

Já jsem takhle kdysi nabízela chovného psa na krytí :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
177
2.6.20 21:49

@Martina84 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: pobavilo :mrgreen: