Milenka z Olomouce a okolí

13
16.10.20 21:22

Milenka z Olomouce a okolí

Ahoj, jsem tu, protože hledám milenku. Ano, hledám holku, co má dítě, nebo děti. Takže ví, co je v životě nejdůležitější. Sám mám dítě a ženu, která se mi velmi vzdálila. Už si nerozumíme a pouze spolu bydlíme. Už nemáme ani sex, který mi moc chybí. Dítě nikdy neopustím. Rád bych našel dlouhodobý intimní vztah. Co bude dál pak bude jen na nás. Jsem romantik, co nemá rád stereotyp. Je mi 36 let, sportovní postavy, nekuřák. Rád bych si s tebou vyměnil pár vět, pak zašel třeba na kafe a dále se uvidí. Budu tě hladit, líbat, mazlit se s tebou, pokud budeš chtít. Budu se snažit snést ti modré z nebe, když o to budeš stát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19985
16.10.20 21:45

Foto :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19985
16.10.20 21:45

@Miramail ale nemám děcko, to je podmínka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1410
16.10.20 21:48
:think: 8)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
16.10.20 21:53

Pán hledal v roce 2014, 2016 a teď 2020. No asi nic moc. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27541
16.10.20 22:13
@Miramail píše:
Ahoj, jsem tu, protože hledám milenku. Ano, hledám holku, co má dítě, nebo děti. Takže ví, co je v životě nejdůležitější. Sám mám dítě a ženu, která se mi velmi vzdálila. Už si nerozumíme a pouze spolu bydlíme. Už nemáme ani sex, který mi moc chybí. Dítě nikdy neopustím. Rád bych našel dlouhodobý intimní vztah. Co bude dál pak bude jen na nás. Jsem romantik, co nemá rád stereotyp. Je mi 36 let, sportovní postavy, nekuřák. Rád bych si s tebou vyměnil pár vět, pak zašel třeba na kafe a dále se uvidí. Budu tě hladit, líbat, mazlit se s tebou, pokud budeš chtít. Budu se snažit snést ti modré z nebe, když o to budeš stát…

Ty jsi ale prasátko. Myslíš, že ti některá uvěří, že jsi romantik a sneseš jí modré z nebe? Kecy v kleci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2980
16.10.20 22:30
@Le_lenaz píše:
Pán hledal v roce 2014, 2016 a teď 2020. No asi nic moc. :lol:

To je pravda, ve 2014 psal že se rozvádí a má dvouleté dítě, 2016 už se zmiňoval o bývalé ženě a teď píše o ženě, která se mu vzdálila.
Zakladateli a jestli jsi teda rozvedený, tak si nemusíš hledat milenku, ale normálně partnerku, ne? Pokud se ženou žijete bez sexu a tolik let si nerozumíte (nevím, jestli jste rozvedení, jak jsi původně psal, nebo nejste), tak se před ní nemusíš tajit s tím, že máš jinou ženu.
Nemůžeš sedět jedním zadkem na dvou židlích. Ukonči nefunkční vztah a najdi si novou partnerku. Držet něco, co evidentně už 6 let nefunguje asi nemá smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27541
16.10.20 22:31
@bigl píše:
To je pravda, ve 2014 psal že se rozvádí a má dvouleté dítě, 2016 už se zmiňoval o bývalé ženě a teď píše o ženě, která se mu vzdálila.
Zakladateli a jestli jsi teda rozvedený, tak si nemusíš hledat milenku, ale normálně partnerku, ne? Pokud se ženou žijete bez sexu a tolik let si nerozumíte (nevím, jestli jste rozvedení, jak jsi původně psal, nebo nejste), tak se před ní nemusíš tajit s tím, že máš jinou ženu.
Nemůžeš sedět jedním zadkem na dvou židlích. Ukonči nefunkční vztah a najdi si novou partnerku. Držet něco, co evidentně už 6 let nefunguje asi nemá smysl.

Normální loudil, ženáč, co mu žena „nerozumí“. Klasika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.20 22:34

Chceme fotku :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie