Miley Cyrus - písnička

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mimart
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 23.11.17 20:12
Miley Cyrus-písnička

Ahoj děvčata :)!
Mám dotaz, pro mě moc moc důležitý-neznáte některá, jak se jmenuje písnička, kterou dnes večer zpívala Miley Cyrus v Televezních novinách na Nově, kde byl takový minimedailonek k jejím dnešním 25. narozeninám. Tu písničku zpívala s další zpěvačkou?-kamarádkou?, je taková pomalá, romatická?? a určitě už ji před ní zpíval někdo jiný, je to už starší píseň, myslím minimálně 10 i vice let stará.
Nevíte, prosím, některá? Já tu píseň miluji, občas ji slyším z rádia a nevím, jak se jmenuje a kdo ji zpívá 8o
Moc děkuji za všechny vaše reakce, tipy… :)!!!Hezký večer :)

Reklama

Reakce:

Katuskka
Závislačka 2744 příspěvků 23.11.17 20:21

https://www.google.cz/search?…‚t%20dream%20it‘s%20­over, H4sIAAAAAAAAA­ONgFuLRT9c3LDYw­Lc4zsTRQ4gXxDJMNC5JLDLKL­tbSyk630c0uLM5P1i1KT84tS­MvPS45NzSotLU­ous8ksyUosUyl­KLijPz84oBUTy­Oc0sAAAA

gabival
Povídálka 25 příspěvků 23.11.17 20:22

Tahle?

mimart
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 23.11.17 20:29

@Katuskka @gabival JOOOOOOOO :dance:, holky, vy jste úplně nej :potlesk: já jsem tak šťastnáááááá, děkuji, děkuji, děkuji :*!!!
Tolik roků jsem po té písničce pátrala…a stačí jeden dotaz na Mimiňákovi…juchů­ůůů, děkuji moc:)

gabival
Povídálka 25 příspěvků 24.11.17 07:29

Supeeer :kytka: :) :dance:

mimart
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 24.11.17 19:33

@gabival :) :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama