Mília ve vlasech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 08:46
Mília ve vlasech

Zdravím,
už nějakou dobu mám mília na čele, ale co mi vadí nejvíc tak to je ve vlasech. Nemám nejmenší tušení jak se toho mám zbavit? Koupila jsem si i šampony z lékárny. Prosím myslíte, že to propíchnutí dělají i ve vlasech?

Reakce:
majdulacek
Ukecaná baba ;) 1019 příspěvků 06.11.18 08:50

Ahojky :)

dobrá kosmetička ti to bez problému udělá. Pokud máš toho nějak více, klidně bych šla na dermatologickou kliniku.

Jinak vůbec to nebolí. Měla jsem ji na čele a pohodička, už je pryč.

Měj se :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >