Militantní aktivistky na FB :-)

2567
6.12.19 23:14

Militantní aktivistky na FB :-)

Jen asi téma k pobavení a zamyšlení, byť jsem nad věcí a nijak zvlášť mě to netrápí. :) Také vám přijde, že snad ve všech facebookovych skupinách je hromada militantních radikálů? To se tak člověk přidá do nějaké skupiny, protože ho dané téma zajímá, položí v ní dotaz nebo se nedejboze zapojí do diskuze a hned se na něj sesype hejno šílencu. Ze skupiny tedy vystoupí, přidá se do jiné podobné a naivně čeká trochu tolerantnejsi členy s alespoň minimálním nadhledem. A bohužel, situace se opakuje. Aneb kdo neskace s námi (po jedné noze, jedním směrem v jednom tunelu), skáče proti nám. :lol: Na druhou stranu, díky tomu jsem alespoň objevila vás. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32903
6.12.19 23:21

Nemam FB, ale jsem zvedava ;) jinak je to podobny vykrik jako v dnesni jine diskuzi, ze dnesni chlapi stojej za prd, ale bude-li chut, treba se rozvine :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2009
6.12.19 23:38

Všude je, něco… Neznamená, že se to tady nestane :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
6.12.19 23:40
@PaníKadrnožková píše:
Nemam FB, ale jsem zvedava ;) jinak je to podobny vykrik jako v dnesni jine diskuzi, ze dnesni chlapi stojej za prd, ale bude-li chut, treba se rozvine :lol:

No, jestli nemáš FB, tak jsi o hodně přišla. To je potřeba zažít. :lol: Já si ho zakládala právě kvůli pár nejmenovaným skupinám, ale nedalo se to. Byla bych uklovana. Asi tady jednotlivé situace a pomalu mafiánské a sekťácké praktiky nechci popisovat, přeci jen ctim nějaká pravidla jako nevynášet informace. Ale třeba se někdo zhrzený přidá. Protože má bilance s celým slavným FB je asi taková, že jsem si založila profil, abych se mohla přidat do tamních skupin. To jsem zkusila a nevydržela to. Takže mám vlastně profil, který je mi k ničemu, FB má některé moje osobní údaje a já z toho vseho mám vlastně jen pocit, že jsem divná a asi už dávno za zenitem. A to se vyplatí. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15572
6.12.19 23:44

Tohle je trochu složitější.
Ve většině diskuzí (na FB i jinde) je víc stran. Jsou tam lidi co se chtějí bavit o tématu s rozdílnými názory. Pak se tam vloudí lidi, kterým je téma u zádi, ale chtěl se s někým virtuálně poprat - důvody zase různé. No a dneska jsou v diskuzích často bot-trollové, kterým taky nejde o téma, ale jsou placeni (placeni!) za to, když v tématu vytvoří ovzduší, které vyhovuje jejich chlebodárcům - ať už proto, že chtějí, aby byli lidi nějak konkretně naštvaní, nebo uznali - zavrhli nějaký názor. Anebo jsou tam tací, co se snaží „jen“ někoho nachytat a vytáhnout z něj prašule. Proti nim stojí bílí elfové, kteří jdou těmhle bot-trollům po krku. Diskuze je často tím hutnější, čím víc je tam lidí - a tedy se do ní víc vyplatí zasahovat. :mavam:
Jo, internet už není, co býval. :?
pod čarou: Zkuste se naučit rozpoznat alespoň některé techniky faulů :kytka:
Proč bot-trollové? Protože je neefektivní, aby jeden zaměstnanec ovládal jen jednoho trolla. Tak má k dispozici inteligentní automat (chatbot), který navrhuje texty - s civilní verzí se setkáte v internetových obchodech. Troll ak převezme od bota diskuzi, když je potřeba chovat se inteligentněji, než to ten bot umí. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24936
6.12.19 23:52

FCB používám více méně jako chat, sem tam mrknu, co je u koho nového a kdo se víc vychloubá, jak si žije :mrgreen:
Jsem členem některých fcb skupin, ale nejsou příliš kontroverzní, týkají se spíš věcí okolo bydlení a podobně. Nebývám tam často, ale nějaké extra střety jsem tam nezaznamenala…Asi nejsou živnou půdou pro podobné exoty…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32903
6.12.19 23:53

@M_Vladim tyjo, to bych chtela videt 8o treba na emiminu nevim, nekdy (ale jen nekdy) podeziram Ou :lol: ale jinak za temi nicky vidim lidi… ale to budou nejake zhave politicko-spolecenske diskuze, ne :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
6.12.19 23:54

@M_Vladim Ne ne, tak na tohle už jsem fakt stará. Jestli to půjde takhle dál, budu se muset vrátit do jeskyne (nebo v horším případě na stromy).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32903
6.12.19 23:57

@modravlocka tak tady uz mas taky dost nakecano, abys vedela, co spusti klovautomat, ne: očkování, alkohol u partnera, neschopenka v tehotenstvi a skoro vsechny diskuze, kde si zakladajici těhna stezuje na partnera :lol: ale to jen tak v nadsazce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31004
7.12.19 00:02

O jake skupiny se obecne jedna? Na jaka temata? Ja nemam FB kvuli skupinam, jsem jen v par celkem nezajimavych, takze moc nevim o cem je rec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15572
7.12.19 00:03
@PaníKadrnožková píše:
@modravlocka tak tady uz mas taky dost nakecano, abys vedela, co spusti klovautomat, ne: očkování, alkohol u partnera, neschopenka v tehotenstvi a skoro vsechny diskuze, kde si zakladajici těhna stezuje na partnera :lol: ale to jen tak v nadsazce ;)
:P :P :P :palec:
Tak nějak. :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
7.12.19 00:04
@PaníKadrnožková píše:
@modravlocka tak tady uz mas taky dost nakecano, abys vedela, co spusti klovautomat, ne: očkování, alkohol u partnera, neschopenka v tehotenstvi a skoro vsechny diskuze, kde si zakladajici těhna stezuje na partnera :lol: ale to jen tak v nadsazce ;)
:mrgreen: Jo, to je pravda. Ještě bych přidala na seznam neplánovane dítě a finanční potíže. :mrgreen: Tady je to pro mě v tomto směru předvídatelné. Za tu dobu tu mám vytipovano i pár nicku, na které nemá smysl reagovat. Celkově mi to tu přijde jako taková hodně SOFT verze.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5199
7.12.19 00:05
@PaníKadrnožková píše:

Nezapomen na tchyne. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15572
7.12.19 00:06
@veria píše:
O jake skupiny se obecne jedna? Na jaka temata? Ja nemam FB kvuli skupinam, jsem jen v par celkem nezajimavych, takze moc nevim o cem je rec.

To co jsem psal se netýká konkretní skupiny. Je to obecný jev ve všech diskuzích (co za něco stojí :P ). :mavam:
Někde tedy v klídku, jinde si člověk musí dát majzla, aby nepřišel domů s náručí banánů, botama od sněhu a hlavou na provázku. :mrgreen:

Příspěvek upraven 07.12.19 v 00:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
7.12.19 00:07
@veria píše:
O jake skupiny se obecne jedna? Na jaka temata? Ja nemam FB kvuli skupinam, jsem jen v par celkem nezajimavych, takze moc nevim o cem je rec.

To může být úplně cokoliv. Od zahrádkářů a chovatelů přes výchovu dětí, vaření až po politiku. Obecně vzato, čím víc členů, tím větší davova hysterie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat