Milostná předehra, jak to máte vy?

Anonymní
20.11.15 22:00

Milostná předehra, jak to máte vy?

Mám pocit, ze ji dost flakame. Ja se kolikrát nestačím ani pořádně vzrušit a radši použijeme lub. gel. Nevim, možná mám problém, ale prostě vůbec nejsem vlhká. Partner se mi velmi líbí a přitahuje mě a orgasmus mám skoro pokaždé, to si nemůžu stěžovat. Říkala jsem mu, ze bych chtěla víc mazleni, ale vydrží to chvíli a pak zase stejný. Nemáte radu jak na něj. :) :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2527
20.11.15 22:03

Hm…ani ne, u nás je to naopak.. :mrgreen: ráda mrknu, toto bude zajímavá diskuze :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11995
20.11.15 22:15

Tak u nás je to jak kdy. Někdy je to dlouhá, že mě i občas přestává bavit :oops: Ale převažujou rychlovky. Kdy předehra je zkrácená na. Chceš? :zed: Délka je ovlivněna tím, zda je přítomná Fazole a nebo ne. A teď v těhu mám i na větší náladu na rychlovky. (musím totiž cca každou hodinu chodit čůrat :nevim: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.15 22:47

Ze začátku vztahu masáže, pusinkování a kdo ví co ještě skoro denně a po skoro čtyřech letech jsem ráda, když jednou za deset dní a s tím, že přece nebudeme dlouho zdržovat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
69308
20.11.15 23:07

No že prý na sexu je nejdůležitější orgasmu, zbytek je prý jen prošu…ný čas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.15 00:17

Já myslím, že můj partner se fakt snaží o předehry. Já kolikrát jsem nadržená, on mě přitahuje, ale dole stále sucho :( Taky jsem si říkala, jestli nemám nějaký problém… Abych byla vlhká, musí být ta předehra hooodně dlouhá, a na to by měl trpělivost asi jeden chlap z 1000 :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.11.15 01:27
@Anonymní píše:
Já myslím, že můj partner se fakt snaží o předehry. Já kolikrát jsem nadržená, on mě přitahuje, ale dole stále sucho :( Taky jsem si říkala, jestli nemám nějaký problém… Abych byla vlhká, musí být ta předehra hooodně dlouhá, a na to by měl trpělivost asi jeden chlap z 1000 :?

Zkuste předehru ve stoje nebo v kleče. Ony ty zvlhčujcí sekrety musí taky dotéct na správné místo a pokud jich není opravdu hodně tak v leže jim to moc nejde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
3159
21.11.15 02:33

Občas máme předehru dlouhou (10-15 min se mazlíme, děláme somarinky :jazyk: ), ale to je tak zhruba 1× do měsíce. Pak jsou chvíle, kdy předehra trvá snad jen 3-5min a pak chvíle, kdy je to skoro bez předehry, ale to musí být po nějakém sexuálním impulsu (film, absence v sexu, chvíle, kdy chcete, ale nemůžete a čekáte nadržení, než mrňous usne :mrgreen: ). Takže jak kdy.
Ale chlapi to mají jednodušší, jsou velmi snadno vzrušitelní a tím pádem zapomínají, že je třeba u některých žen zapracovat na vzrušení ( u nás spíše na zvlhčení, protože já jsem tolikrát vzrušená jak puberťák, ale nakonec zjistíme, že jsem suchá jak švestka :lol: ).
Jenže zase na druhou stranu, pokud něco chci v sexu změnit, jdu na to sama a nežadoním chlapovi. Kdybych chtěla delší předehru, nepustím ho do sebe do doby, než uznám sama za vhodné.. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.11.15 04:46

Vetsinou: chces sex? -jo, dej gel :mrgreen: ne, delam si srandu.. ale u nas je to podobny. Kdyz jsme oba unaveny, tak me to mazleni taky nebavi a sahnem po gelu. K mazleni se vetsinou dostavame o vikendu, kdy je vic casu. To si vezmem i nejakou pomucku a hned to jde lip :)
Nezkouseli jste pro oziveni treba nejaky eroticky pomucky?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.11.15 01:14
@Anonymní píše:
Já myslím, že můj partner se fakt snaží o předehry. Já kolikrát jsem nadržená, on mě přitahuje, ale dole stále sucho :( Taky jsem si říkala, jestli nemám nějaký problém… Abych byla vlhká, musí být ta předehra hooodně dlouhá, a na to by měl trpělivost asi jeden chlap z 1000 :?

Já to mám zase naopak :mrgreen: což asi chlapy přivádí na myšlenku, že už to stačí a je po předehře..

• Nahlásit
  • Citovat
22.11.15 08:32

Já teda předehry nepotřebuji a nebaví mě :nevim: Já jsem v tomhle asi chlapská ale prostě se vzrušim hned co mě začne chlap líbat a už to na mně jde :oops: Předehru jsem zažila asi jen 2krát a vůbec mi to nebavilo nějaké hlazení atd. prostě rovnou na věc když se jde :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1767
22.11.15 14:20

U nas je to tak, ze vetsinou ja uz toho mam dost a dam impuls, ze uz chci zacit sou..zit. Zaciname libanim a konci se oboustrannyn oralem a pak jdeme na to :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama