Milostná předehra - podle mého za hranou

Anonymní
5.4.20 12:45

Milostná předehra - podle mého za hranou

Po cca měsíční pauze - nemoci, karanténa: 2. minuta po příchodu, sotva jsem řekla ahoj a klidnila se, protože mi skrz telefon krátce před tím dělal žárlivecké a jiné scény - jsem nadržený idiot a chci se na tobě udělat, svlíkni se a pojď vedle

jsem hluboce polkla a sedla si a jen koukala

ale třeba jsem přecitlivělá a toto fakt je normální

ženy, muži, názor

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15601
5.4.20 12:52

A jaký máte IQ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3924
5.4.20 12:53

Je to obycejne nechutne hovado.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3076
@Anonymní píše:
Po cca měsíční pauze - nemoci, karanténa: 2. minuta po příchodu, sotva jsem řekla ahoj a klidnila se, protože mi skrz telefon krátce před tím dělal žárlivecké a jiné scény - jsem nadržený idiot a chci se na tobě udělat, svlíkni se a pojď vedle

jsem hluboce polkla a sedla si a jen koukala

ale třeba jsem přecitlivělá a toto fakt je normální

ženy, muži, názor

To je partner roku :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11687

No a šla si?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 12:57
@lachtanice86 píše:
No a šla si?

zhruba půl hodiny jsem seděla a řekla mu, že jsme se domluvili na tom, že bude mírnit slovník a že tohle není zrovna něco, co by mě naladilo

tak řekl, že je to daň za to, v jaké společnosti se pohybuje

tak jsem mu řekla, že je dost inteligentní na to, aby uměl společnosti rozlišovat (má IQ 140, prý ho testovali)

tak řekl, že se mu to plete a že se spletl a že se omlouvá a ble ble ble, asi půl hodiny něco takového bekotal

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
5.4.20 12:57
@divine woman píše:
A jaký máte IQ?

Co s tím má společné IQ

• Nahlásit
  • Citovat
2385
5.4.20 12:59

Se svým mentálním postižením čekáš, že budeš mít doma chytrého, laskavého a tak nějak vůbec ve všem super chlapa? To se rychle prober.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 13:00
@Zumpa píše:
Se svým mentálním postižením čekáš, že budeš mít doma chytrého, laskavého a tak nějak vůbec ve všem super chlapa? To se rychle prober.

mentálním postižením??

• Nahlásit
  • Citovat
15601
5.4.20 13:00

Jo IQ 140? Tak to je nějakej nukleární inženýr, ne? Ale EQ má na nule.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4251
5.4.20 13:01
@Anonymní píše:
zhruba půl hodiny jsem seděla a řekla mu, že jsme se domluvili na tom, že bude mírnit slovník a že tohle není zrovna něco, co by mě naladilo

tak jsem mu řekla, že je dost inteligentní na to, aby uměl společnosti rozlišovat (má IQ 140, prý ho testovali)

tak řekl, že se mu to plete a že se spletl a že se omlouvá a ble ble ble, asi půl hodiny něco takového bekotal

No a po té půl hodině se teda na tobě uspokojil?
Tohle bych ani nenazvala milostnou předehrou, to je jako jinak řečeno potřebuju si hodit hrbem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.4.20 13:03
@Bobsh píše:
Tohle bych ani nenazvala milostnou předehrou, to je jako jinak řečeno potřebuju si hodit hrbem…

Šli jsme spát. A ráno jsem odjela.

• Nahlásit
  • Citovat
2385
5.4.20 13:04
@Bobsh píše:

Asi ano, vždyť napsala: „jsem hluboce polkla“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2385
5.4.20 13:05
@Anonymní píše:

Má 140? To nemáte oba dohromady :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8242
5.4.20 13:07

Místo aby slušně řek, že si potřebuje vylejt koule. :think:

Herdek ale z telecích let si pamatuju situace kdy jsme šukali pét minut po zavření dveří do bytu - po měsíci nebo i jen týdnu odloučení. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama