Milostný trojúhelník a deprese

Anonymní
5.2.21 11:45

Milostný trojúhelník a deprese

Ahoj všem.. ani nevím jestli si jdu pro radu nebo se jen vypovídat.. už delší dobu manželství neklape jak by mělo ( nespíme spolu, moc spolu nemluvíme, večer každý děláme něco jiného, zkrátka jsme se odcizili a také jsou tam nějaké věci z minulosti které tvoří tu propast mezi námi ).. stále jsem v tom manželství spíše přežívala a pak se z ničeho nic objevil jiný muž.. já jsem ho ze začátku ignorovala, nechtěla jsem se s ním nějak dávat do kontaktu, bohužel mi to moc dlouho nevydrželo a já do toho spadla.. stýkáme se něco přes měsíc, píšeme si, voláme si apod.. on má o mě opravdu zájem, přemýšlí nad naší budoucností, zahrnuje mě do svého života.. s ním mám pocit, že zase žiju, že se zase směju a jsem spokojená.. jenže já vůbec nevím jak dál.. manžela mám ráda, nechci mu ublížit a svým způsobem je mi ho líto, jako zákon schválnosti se teď začal strašně snažit, tak jak se chová teď už se dlouho nechoval.. jenže zároveň se nechci vzdát ani „milence“ se kterým si opravdu rozumím po všech stránkách.. nejhorší na tom je, že z této situace začínám mít deprese, jsem jako tělo bez duše, smutná, unavená a nevím jak z toho ven… Svěřila jsem se mamince a ta mi řekla, že musím zůstat s manželem protože spolu máme dítě, že bych nejvíc ublížila dítěti a že já nemám nárok na to, teď být šťastná nebo myslet na sebe… Samozřejmě že dítě je to první, na co myslím, být bezdětná tak už mám možná sbalené kufry..
Jaký je váš názor, prožila jste některá něco podobného?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1658
5.2.21 11:49

Jdi nehleď na dítě a užívej si ;) Pšenka kvete nejlepší u sousedů, to je jasný. Za pár měsíců, možná let to dopadne stejně a bude se to opakovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1181
5.2.21 11:54

Z toho jaks to popsala bych já zůstala s manželem, protože stereotyp přijde v každým vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
659
5.2.21 11:54

Manžel se začal snažit, milence se vzdát nechceš. Tak já myslím, že ses rozhodla.
Navíc zamilovanost, to je prostě hormonální smršť, špatně se toho vzdává ve prospěch klidného vztahu. Ale skrz dítě bych zkusila utnout spíš toho milence a podpořit manžela ve snaze, připomněla bych si začátky s manželem a zkusila ten současný vztah převést zpět do partnerství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1808
5.2.21 11:56
@Anonymní píše:
Ahoj všem.. ani nevím jestli si jdu pro radu nebo se jen vypovídat.. už delší dobu manželství neklape jak by mělo ( nespíme spolu, moc spolu nemluvíme, večer každý děláme něco jiného, zkrátka jsme se odcizili a také jsou tam nějaké věci z minulosti které tvoří tu propast mezi námi ).. stále jsem v tom manželství spíše přežívala a pak se z ničeho nic objevil jiný muž.. já jsem ho ze začátku ignorovala, nechtěla jsem se s ním nějak dávat do kontaktu, bohužel mi to moc dlouho nevydrželo a já do toho spadla.. stýkáme se něco přes měsíc, píšeme si, voláme si apod.. on má o mě opravdu zájem, přemýšlí nad naší budoucností, zahrnuje mě do svého života.. s ním mám pocit, že zase žiju, že se zase směju a jsem spokojená.. jenže já vůbec nevím jak dál.. manžela mám ráda, nechci mu ublížit a svým způsobem je mi ho líto, jako zákon schválnosti se teď začal strašně snažit, tak jak se chová teď už se dlouho nechoval.. jenže zároveň se nechci vzdát ani „milence“ se kterým si opravdu rozumím po všech stránkách.. nejhorší na tom je, že z této situace začínám mít deprese, jsem jako tělo bez duše, smutná, unavená a nevím jak z toho ven… Svěřila jsem se mamince a ta mi řekla, že musím zůstat s manželem protože spolu máme dítě, že bych nejvíc ublížila dítěti a že já nemám nárok na to, teď být šťastná nebo myslet na sebe… Samozřejmě že dítě je to první, na co myslím, být bezdětná tak už mám možná sbalené kufry..

Jakmile záčínáš mít deprese, nejedná se o nevěru, ale léčebnou kúru. :think: :lol:

Pani u sexuologa:
„Co mam delat, pane doktore, manzel me neuspokoji…“
„Milostiva, ja Vam mohu sice neco predepsat, ale
koneckoncu, pan manzel prece nemusi nic vedet, poridte si milence…“
„Mam, pane doktore, nestaci…“
„Milostiva, kde je receno, ze ten milenec musi byt jen jeden…?“
„Mam jich deset a furt je to malo…“
„Tak dobre, ja Vam predepisu nejake hormony a za 14 dnu prijdte…“
Manzelka prijde domu a vitezoslavne polozi pred manzela recept:
„Vidis, zadna kurva, nemocna jsem!“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9030
5.2.21 12:11

Po měsíci je milence určitě zvědavej na ženskou s děckem kterou by si měl uvázat na krk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30383
5.2.21 12:16
@Anonymní píše:

Jestli znáš milence jen měsíc, tak bych v žádném případě nedělala žádné vážné kroky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20348

Přestaň podvadet, urovnej si manželství a nebudes mit deprese…

Ja nevim, ze si kazda mysli, ze milenec je zvědavej na rozvedenou zenskou s deckem na krku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6950

Predevsim bych ted nedelala zadna radikalni rozhodnuti ohledne manzelstvi. Jsi ted v obdobi prvotni a nejvetsi fascinace milencem a nejsi schopna ted objektivne zhodnotit manzela i realny stav vaseho vztahu. On at ted udela cokoliv (pro zlepseni), bude te to jeste vice stvat, protoze ty karty pak uz nebudou jasne rozdane.
Co se milence tyka, neporadim. Muze se stat, ze to za par tydnu zevsedni, odzijes si to a bude to pryc. Ale take se z maleho romanku muze vyvinout paralelni vztah. V kazdem pripade je to hra s ohnem a nejistym koncem.
Ale pokud uz ted mas takove pocity, troufam si rict, ze nejsi na milenku a trojuhelniky nastavena. A jakykoliv vztah, manzelsky i ten milenecky, ma prinaset poteseni a vice davat nez brat. Kdyz se to otoci, je treba vystoupit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3028
5.2.21 12:17

Mě tedy nejvíc zaráží, že v tom svém sáhodlouhém románu já, já, já, já zmíníš dítě skoro v poslední větě :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2401
5.2.21 12:18

Hele jsou dvě možnosti. Buď manžel něco vycítil a začal se snažit, poněvadž zjistil, že tě nemá tak jistou. Využij toho a snaž se též. S milencem je to opravdu jen hormonální bouře. A nebo má manžel někoho taky a z výčitek vůči tobě se začal snažit. A teď si vyber. 8) každopádně maminku neposlouchej, dej na sebe, na tobě záleží taky. Samozřejmě myslet na malé musíš, udělat vše tak aby ho to zasáhlo co nejméně. A jestli už teď je ti že všeho mizerně, aby to nevycitilo samo. Nevím, jak staré dítě máte. Ať se rozhodnes dobře. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5095
5.2.21 12:19

Teď mě tu sežerou, ale napíšu to.

Tak nech dítě manželovi, však to dítě nikam tahat nemusíš. Dítě za to nemůže, že už tátu nechceš. Manžel ti nic neprovedl, jen je okounkanej, motýlci už odetěli, nikomu holt není celej život dvacet a život je překvapivě i o starostech a nudě. Místo toho, abys to chtěla dát dohromady s mužem a zachovala dítěti rodinu, (manžel zjevně chce takže by to šlo minimálně zkusit), ty chceš milence. Tak za ním běž. Dítě si můžeš půjčovat. Musí to tak přežít tisíce chlapů, tak proč bys to vlastně nepřežila ty, když už toho milence tak strašně moc potřebuješ, bez ohledu na všechno a všechny. :nevim:

Příspěvek upraven 05.02.21 v 12:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1658
5.2.21 12:23

@Ms.Ragdoll přesně tak, líp bych to nenapsala :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25858
5.2.21 12:24
@aquarian píše:
Jakmile záčínáš mít deprese, nejedná se o nevěru, ale léčebnou kúru. :think: :lol:Pani u sexuologa:
„Co mam delat, pane doktore, manzel me neuspokoji…“
„Milostiva, ja Vam mohu sice neco predepsat, ale
koneckoncu, pan manzel prece nemusi nic vedet, poridte si milence…“
„Mam, pane doktore, nestaci…“
„Milostiva, kde je receno, ze ten milenec musi byt jen jeden…?“
„Mam jich deset a furt je to malo…“
„Tak dobre, ja Vam predepisu nejake hormony a za 14 dnu prijdte…“
Manzelka prijde domu a vitezoslavne polozi pred manzela recept:
„Vidis, zadna kurva, nemocna jsem!“

Vůbec jsem pointu nepochopila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
5.2.21 12:37

A jéje, tady se po měsíci mění 80 za 20… Máma má pravdu. Znáš někoho měsíc ( takže ho neznáš) a už bys balila kufry. Nic tak strašného se ti neděje jen asi roupama nevíš co by. Záleží ti na tom tvém dítěti vůbec? Nebo jak by sis to představovala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat