Milování s hubenou nebo tlustou?

Anonymní
30.11.20 22:22

Milování s hubenou nebo tlustou?

Co mají chlapi radši mě zajímá? Mate holky jako baculky problém najít partnera, na sex či vztah? Nebo naopak? Myslím si že baculky chlapi berou trochu víc, jaký mate názor? Jen mě to zajímá a možná i nějaký chlap napíše názor :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30626
30.11.20 22:25

Definuj baculka. Chlapi mají různé priority a každý vyhledává něco jiného. Spíš štíhlejší by chtěl asi každý. Těch, co jim nevadí 100 kilo živé váhy, bude méně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4987
30.11.20 22:30

Tak těch Saudků mezi chlapama asi moc nebude :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21794
30.11.20 22:31

Myslím si, že muži preferují postavy takové, aby ženskou bylo za co chytit, ale zároveň, aby byly štíhlá, těch, kteří chtějí ženu při těle moc nebude.
Já jsem bisexuální a úplně nejhezčí pro mě byl se ženou, která vážila určitě nad 100 kg, to byla poezie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21794
30.11.20 22:32
@bigl píše:
Tak těch Saudků mezi chlapama asi moc nebude :mrgreen:

U Saudka mi přijde, že je to póza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 22:34

Tak si to vezmi, když má holka velký zadek, tak se tam chlap dostane zezadu, zboku jen na kousek. Když má velké břicho, tak zepředu je to taky jen na krajíček. Možná to vyhovuje někomu, kdo má předčasnou ejakulaci, ale není nad to pořádně zasunout až po kořen :) A myslím, že i pro holku je uspokojivější pořádný zásun.

• Citovat
  • Nahlásit
3400
30.11.20 22:39
@Klopotkova píše:
U Saudka mi přijde, že je to póza.

mě ani ne, ono ani vdova po jeho dvojčeti není žádná vyzáblina…nechci upadat do stereotypizace, ale co jsem tak pochytila, tak hodně hubený chlapy mají rádi spíš urostlejší ženy, docela zajímavé :pankac: ale jinak myslím, že tohle je hrozně individuální…což je super, protože kdyby chtěli chlapy jenom missky, tak je 90%žen samo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 22:44
@Anonymní píše:
Tak si to vezmi, když má holka velký zadek, tak se tam chlap dostane zezadu, zboku jen na kousek. Když má velké břicho, tak zepředu je to taky jen na krajíček. Možná to vyhovuje někomu, kdo má předčasnou ejakulaci, ale není nad to pořádně zasunout až po kořen :) A myslím, že i pro holku je uspokojivější pořádný zásun.

tohle je největší blbost, co jsem kdy viděla :mrgreen:

za zadek se dá chytit, roztáhnout půlky a i u toho břicha se dají najít polohy na pořádnej zásun, jsem si vzpoměla na sex v 9.měsíci těhotenství :lol:

ale s malým nebo měkkým kašpárkem moc nenaděláš no ;)

• Citovat
  • Nahlásit
4987
30.11.20 22:48
@T.Petr píše:
Když chlap, tak chlap :mrgreen: :mrgreen: Je to o přitažlivosti, charisma, vzrušení… Pokud je tam jiskra, není podstatné, jestli ta žena má 48 kg nebo 68 kg… Samozřejmě extrémy na obou stranách nejsou nic příjemného (ani 45, ani 90… ) Ale pokud žena jde z koupelny jen v osušce a mě pulsuje v penisu, je tam to magické,,cosi,, :cert: :cert: :cert: a o tom to vlastně celé je :mavam:

48 ti připadá jako normální váha? 8o
Pokud neměří 155, tak s touto váhou musí ženská vypadat příšerně. Při dnešních výškách, kdy většina mladých holek má 170-180 cm je normální váha 65-75, aby vypadala aspoň trochu normálně, štíhlá a zároveň žensky tvarovaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4987
30.11.20 22:50
@Anonymní píše:
tohle je největší blbost, co jsem kdy viděla :mrgreen:

za zadek se dá chytit, roztáhnout půlky a i u toho břicha se dají najít polohy na pořádnej zásun, jsem si vzpoměla na sex v 9.měsíci těhotenství :lol:

ale s malým nebo měkkým kašpárkem moc nenaděláš no ;)

Taky si myslím, my jsme měli sex až do posledního dne těhotenství skoro denně, u všech tří dětí, u jednoho ještě pár hodin před porodem a nikdy jsme kvůli tomu pupku neměli problém se zásunem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4275
30.11.20 22:59
@Russet píše: Definuj baculka. Chlapi mají různé priority a každý vyhledává něco jiného. Spíš štíhlejší by chtěl asi každý. Těch, co jim nevadí 100 kilo živé váhy, bude méně.

Když si klekneš na ženskou tak že máš její pas mezi stehny, musí tam být ještě kousek světla, jako nad tramvají ve vyšehradským tunelu. Pokud není, už je to baculka. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4987
30.11.20 23:05
@T.Petr píše:
Omlouvám se, asi si nepochopila podstatu mého příspěvku: Pokud je tam jiskra, napětí, vzrušení tak je celkem jedno kolik ta žena váží. Extrémy na obou stranách mě osobně příjemné nejsou. Známý citát: Ovšem dle vkusu každého soudruha :mrgreen: :mavam:

Právě že pochopila. Pro mě je teda 48 kilo extrém, proto reaguju. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
30.11.20 23:06

Tak pokud je to,,milování,, tak je jedno zda je to gorila nebo klon Aťky Janouškový, je to milování. Pokud jde o prachsprostou soulož asi záleží na vkusu erektilních občanů. Jako chlupatá militantní feministka si myslim, že čim tlustčí tim lepší!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4987
30.11.20 23:08
@Královna Kosmíru píše:
Tak pokud je to,,milování,, tak je jedno zda je to gorila nebo klon Aťky Janouškový, je to milování. Pokud jde o prachsprostou soulož asi záleží na vkusu erektilních občanů. Jako chlupatá militantní feministka si myslim, že čim tlustčí tim lepší!

Hele tak ale Aťka Janoušková, to je smyslnost sama :mrgreen:
To je ten ideal krásy, co má 48 kilo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2422
30.11.20 23:12
@bigl píše:
Hele tak ale Aťka Janoušková, to je smyslnost sama :mrgreen:
To je ten ideal krásy, co má 48 kilo :D

Nevim proč, ale hned mě napadla :lol:

• Citovat