Milování uprostřed noci

Anonymní
20.1.20 13:52

Milování uprostřed noci

Chci se zeptat jak to máte. Obcas me manzel probudi uprostred noci a vyzaduje se styku. Nekdy si dam rict ale vetsinou ho odnitnu a radeji pokracuji ve spánku. Rano a cely následný den to mam na talíři. Jak to mate vy, odmitate nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2732
20.1.20 13:56

:D občas se mi stane, že mě manžel v noci v polospánku začne osahávat ale už si nepamatuju kdy z toho něco bylo, on si to ráno ani nepamatuje, bůhví co se mu chudákovi zdálo :))
pro mě to je i nepříjemné, bez umytých zubů, musela bych minimálně jít čurat :D
pokud ti to má za zlé tak je to stejně debil…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

Manžel by si nedovolil mě vzbudit. Ani já jeho. Pokud spím, tak spím, zrovna tak pokud spí on, tak spí. Takže ne, jistojistě bych nebyla nadšená, kdyby mě vzbudil v noci, byla bych dost protivná. A pokud by se ještě druhý den choval naštvaně, že mě vzbudil a je nechtěla sex, tak bych byla ještě dost nepříjemná.

• Nahlásit
  • Citovat
12664

Ač sex mám hodně ráda, tak na buzení na sex v noci bych reagovala dost podrážděně.
Ráda mám nepřerušovaný spánek, jakmile mě někdo budí, jsem druhý den protivná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 13:58

Můj to dělá občas taky. Já nevím, jestli to ty mužský nějak rajcuje :lol: já se teda občas podvolim, protože mě dost nabudí. :oops: :mrgreen: ale párkrát jsem ho už odsunula a nic si z toho nedělal. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22080
20.1.20 14:01

Zamlada (zhruba do 35) jsem odmítala minimálně, jen když třeba šatně spaly děti. Ted už odmítám víc. Jsem unavenější a už mi ten přerušovaný spánek nesedí. Navíc se mi obvykle začne chtít na wc…
Mám ráda, když se na intimnosti můžu po stránce hygieny aspon trochu připravit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2232
20.1.20 14:07

Jej, u nás toto dělám já. :oops: Chodím spát dřív než manžel a v noci, když se vrátim od dítěte a nemůžu usnout, tak ho občas vzbudím. Nikdy mě neodmítl a nikdy se na to za mě nezlobil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6038
20.1.20 14:18

Jee a mne to prijde desne rajcovni :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 14:20
@BarušKAhap píše:
Můj to dělá občas taky. Já nevím, jestli to ty mužský nějak rajcuje :lol: já se teda občas podvolim, protože mě dost nabudí. :oops: :mrgreen: ale párkrát jsem ho už odsunula a nic si z toho nedělal. :mavam:

Tak me to bylo vysvetleno tak, ze se uprostred noci vzbudi s krasnou erekci a bylo by skoda toho nevyuzit :mrgreen: I kdyz u nas je to kolikrat spis tak, ze on nema to srdce me vzbudit a nastvana jsem pak spis ja, ze jsem o to prisla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.1.20 14:22

@Silverine247 jo,ono to tak asi bude..je pravda že tak jak je nabuzený v noci kolikrát, to je nádhera :oops: :mrgreen: no říkám, mě to celkem rajcuje, tak mi to nevadí :jazyk: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.1.20 14:40

Když jsme neměli dítě tak mě budil i 2× za noc a nevadilo mi to :mrgreen: Teď mě vzbudit tak dostane sekec, páč mi stačí, že mě 10× za noc vzbudí syn :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
629
20.1.20 14:48

Znám jednu takovou, po které to manžel vyžadoval v pozdních nočních hodinách, jinak bylo zle. No, už spolu nejsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4046
20.1.20 14:58
@Anonymní píše:
Chci se zeptat jak to máte. Obcas me manzel probudi uprostred noci a vyzaduje se styku. Nekdy si dam rict ale vetsinou ho odnitnu a radeji pokracuji ve spánku. Rano a cely následný den to mam na talíři. Jak to mate vy, odmitate nebo ne?

Tak ho popros ať tě při tom nebudí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3403
20.1.20 15:01

My se budime vzájemně :nevim: :lol: však má půl noci erekci, tak je to rychlý :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4277
20.1.20 15:02

Dělám to já a to dost pravidelně, manžel chodí spát o hodně dřív než já. Rozhodně si teda nestěžuje, prý to můžu dělat i častěji :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama