Milování v kterou denní dobu?

Anonymní
27.12.19 06:48

Milování v kterou denni dobu?

Otazka zni jasne, v kterou denni dobu se nejraději milujete, liší se to ted o svátcích a v průběhu roku? Jak s tin začínáte pres den? Vecer v posteli je to jaksi snazší ale přes den nevim jak začít. A jake provozujete polohy liší se to nejak behem denni doby? Dekuji, zkusme to bez rýpání kdo nechce at radeji neodpovida.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2708
27.12.19 07:36

Stačí se zohnout třeba při přikládání do krbu a už to jde samo. Nějaký extra snahy nejsou potřeba. Ale stejně to mám nejradši večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
27.12.19 07:37

No u nás kdyby to šlo tak častěji ale jednak máme více dětí a co si budeme povídat at chceme či ne jsou to prostě kažisuci, ale pokud to jen trochu jde tak když to jde tak paráda ted přes svátky to bylo super při každé volné chvilce a když se nedalo jinak tak kouření
olizování nevím co máte rádi vy, pro nás to je i odreagování a dobití baterek, a co se týká poloh nemáme rádi jen tu jednu asi nám nejvíce vyhovuje 69 mě tedy určitě, nechceme to nudné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
27.12.19 07:52

Tak nevím, ale každý den tu vyskočí tolik diskuzi na téma sex, že si až říkám, kdo se na druhé straně asi ukaji :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
27.12.19 08:01

No jako jo má to něco do sebe, pro mě večer taky neklepší

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 08:48

Nijak, s příchodem dítěte se ten čas rapidně snižuje, kor když dítě už přes den nespí :DD

jinak nevim, prostě když je chut, stačí dotek, polibek..nějak jsme tohle nikdy neřešila..nebo otevřu láhev vína a pustím film a sednu si blízko k manželovi a pak už to samo nějak vyvrbí a když ne, tak udělám první krok, já nevim, to dnes lidi potřebují návod i na to, jak a kdy si mají s partnerem vrznout? nerýpu, jen mi to přijde zvláští, že toto někdo řeší..a polohy nemáme rozdělené na denní a večerní, prostě taková na jakou je zrovna chut..za mě večer lepší, člověk už neřeší tolik věci, je větší klid..manžel to má zase raději ráno po probuzení..

v začátcích vztahu to bylo kdykoli kdekoli, kuchynsklá linka, sprcháč, prostě kde přišla chut, ted jsou to spíš po 10 letech vztahu takové víc pohodlnější místa, gauč a postel :D ale hodně se to změnilo přéchodem dítěte, no..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 09:04

Miluji to ráno, při probouzení :andel:

S malým dítětem si o tom můžu nechat leda zdát :?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 09:05
@Anonymní píše:
Otazka zni jasne, v kterou denni dobu se nejraději milujete, liší se to ted o svátcích a v průběhu roku? Jak s tin začínáte pres den? Vecer v posteli je to jaksi snazší ale přes den nevim jak začít. A jake provozujete polohy liší se to nejak behem denni doby? Dekuji, zkusme to bez rýpání kdo nechce at radeji neodpovida.

Deti mam velje, takze kdykoliv

• Citovat
  • Nahlásit
15999
27.12.19 09:10

Malé nespici dítě, nějaké snahy přes den dost kazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1031
27.12.19 09:12
@Anonymní píše:
Miluji to ráno, při probouzení :andel:S malým dítětem si o tom můžu nechat leda zdát :?

To musí být chuťovka s tím smradem z úst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 09:15
@Alkata píše:

Tak se treba rano nelibaji nebo si vycisti zuby.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.12.19 09:17
@Alkata píše:

každý nesmrdí tak hrozně jako ty :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1031
27.12.19 09:19
@Anonymní píše:
každý nesmrdí tak hrozně jako ty :nevim:

Jasně. Někomu ty bakterie v ústech voní po fialkách :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek