Milovnice Philla Colinse - co je to za píseň?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28992 příspěvků 16.07.18 17:08
Milovnice Philla Collinse -co je to za píseň

Předem se omlouvám za podivné téma a hledání písně „v kupce sena“.A rovnou říkám - není to troll. Před několika dny odpoledne nakupuji v Penny marketu a slyším nádhernou, mně neznámou - možná novou píseň Philla Collinse.Jeho písně znám a tato byla patrně nová. Pomalá, spíše balada, nádherná ) u Philla věc zcela normální…Složil něco nového? Všem „collinsovkám“ děkuju předem :hug: :kytka:

P. S. Holky, já ho miluju, hlasem i vzhledem.

Reakce:

Uživatel je onlinetininas
Ukecaná baba ;) 1151 příspěvků 16.07.18 17:41

Není to ono.

https://www.youtube.com/watch?…

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28992 příspěvků 16.07.18 17:42
@tininas píše:
Není to ono.https://www.youtube.com/watch?…

bohužel není,tu znám, ta je stará :,(

Uživatel je onlinetininas
Ukecaná baba ;) 1151 příspěvků 16.07.18 17:44

Ok. Ale je krásná. :)

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28992 příspěvků 16.07.18 17:46
@tininas píše:
Ok. Ale je krásná. :)

on má všechno krásný.Moje srdcovka ( i vzhledem ) :kytka:

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 16.07.18 19:52
@Burj Chalifa píše:
Předem se omlouvám za podivné téma a hledání písně „v kupce sena“.A rovnou říkám - není to troll. Před několika dny odpoledne nakupuji v Penny marketu a slyším nádhernou, mně neznámou - možná novou píseň Philla Collinse.Jeho písně znám a tato byla patrně nová. Pomalá, spíše balada, nádherná ) u Philla věc zcela normální…Složil něco nového? Všem „collinsovkám“ děkuju předem :hug: :kytka:P. S. Holky, já ho miluju, hlasem i vzhledem.

Another day in paradise to asi není, co? Phil je super.

Qwentin
Hvězda diskuse 64341 příspěvků 16.07.18 19:54
@Russet píše:
Another day in paradise to asi není, co? Phil je super.

Another day in paradise je skvělá píseň…

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 16.07.18 19:55
@Qwentin píše:
Another day in paradise je skvělá píseň…
:palec: jo

Helileli
Závislačka 2970 příspěvků 16.07.18 20:16

A jak víš, že to byl Collins? Já myslím, že kdyby vydal novou písničku, byla by dohledatelná přes net.
Třeba Peter Gabriel má podobný hlas a některé písničky nejsou tak proflakle jako ty Philovy.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28992 příspěvků 16.07.18 20:20
@Helileli píše:
A jak víš, že to byl Collins? Já myslím, že kdyby vydal novou písničku, byla by dohledatelná přes net.
Třeba Peter Gabriel má podobný hlas a některé písničky nejsou tak proflakle jako ty Philovy.

To byl jasně on, hlas, typická melodika.Za to dám ruku do ohně.Mám ho naposlouchaného, ale tuto jsem neznala.Co Vám budu povídat, courala jsem okolo regálů a kochala se.

Helileli
Závislačka 2970 příspěvků 16.07.18 20:31
@Burj Chalifa píše:
To byl jasně on, hlas, typická melodika.Za to dám ruku do ohně.Mám ho naposlouchaného, ale tuto jsem neznala.Co Vám budu povídat, courala jsem okolo regálů a kochala se.

Já třeba když poprvé slyšela Down to earth, tak jsem si myslela, že je to Collins. A ono prdlajz :oops:
A co vlastně v tom Penny hraje, nějaké jejich interní rádio? Třeba by slo požádat o playlist.

Helileli
Závislačka 2970 příspěvků 16.07.18 20:35

Tak koukám, Penny rádio existuje, napsala bych jim mail s konkrétním dnem a přibližnou hodinou, jestli by neřekli, co hráli za Philla Collinse.

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 16.07.18 21:03
@Helileli píše:

P. Gabriel má hlubší hlas. Phil je poznatelný naprosto bezpečně. Zakladatelko, jestli ti z rádia napíšou, tak dej vědět, co to bylo.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28992 příspěvků 16.07.18 21:16
@Helileli píše:
Tak koukám, Penny rádio existuje, napsala bych jim mail s konkrétním dnem a přibližnou hodinou, jestli by neřekli, co hráli za Philla Collinse.

no vidíš, to jsem nevěděla :palec:

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >