Reklama

Milovníci čtení

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anoti
Kecalka 405 příspěvků 26.12.16 17:15
Milovníci čtení

Ahoj :mavam:, nevím jak na to…tak to zkusím takto…chtěla jsem vás, které rády čtete a plníte knižní výzvy-např. na DATABAZE KNIH nebo i tu pozvat na mou výzvu na facebook. Nechci se FTírat do jiných čtecích diskuzích tu, když o to třeba některé nestojí, tady si to přečtou snad jen ty, které to zajímá. Výzvy mám moc ráda..spojuje to lidi se stejným koníčkem a člověk si rozšíří obzor.Jako inspirace je pro 4 zúčastněné malá pozornost v formě knih a jednoho kosmetického balíčku. Pokud vás to zajímá, tak se ptejte na cokoli nebo se přidejte do skupiny na fb. https://www.facebook.com/…64687843572/ zatím nás je tam jen pár. :mavam: :mavam: :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 26.12.16 17:34

Jak to funguje? FB nepouzivam a vyzvam jsem se doposud uspesne vyhybala. To jako nekdo rekne at nekdo neco precte nebo jak? :)

Anoti
Kecalka 405 příspěvků 26.12.16 17:46

Dobrý den. Přímo tato je na půl roku.Je 10 bodů co se má během te doby splnit. Přikládám fotku s tématy.

yummymummy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 18:13

@Anoti nemam fb, jinak bych se pridala rada, libi se mi to.

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 26.12.16 18:13

Tak to je v klidu. I kdyz ted moc nectu, tak kdyz mi z toho zbyva jen ta kniha z roku 2017 :) az se nejak dostanu na FB tak se na to mrknu :)

Anoti
Kecalka 405 příspěvků 26.12.16 18:22

@anivbl Dobře :palec: :kytka:

Anoti
Kecalka 405 příspěvků 26.12.16 18:27

@yummymummy Tak kdyby jste chtěla plnit, můžete mi eventuelně psát i tady.Jde o to vždy nahlásit přečtenou knihu-od kdy do kdy se četla, počet stran, název a autor. Chápu, že každý nemá fb.Jen je to tam přehlednější. Jinak u toho desátého bodu, jak tam jsou otazníky se dodá na konci ledna název knihy, který se zařadí do výzvy…na fb se hlasuje mezi 5 knihami do konce ledna a ta co bude mít nejvíce hlasů bude jako desáty bod. :kytka:

yummymummy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.16 18:29

@Anoti skvele, zvazim, dekuji :palec:

Anoti
Kecalka 405 příspěvků 26.12.16 18:30

@yummymummy :palec: :mavam:

Anoti
Kecalka 405 příspěvků 26.12.16 18:32

Pro 1. 2. 3. a 4. náhodně vylosovanou účastnici co výzvu dotáhne až ke konci.

Damikl
Kecalka 165 příspěvků 26.12.16 18:57

Já dostala 4 dohody, tak se už těším:)

Anoti
Kecalka 405 příspěvků 26.12.16 19:02

@Damikl :palec:

admin
Extra třída :D 10894 příspěvků 26.12.16 20:29

Dobrý den,
nebo doporučuji tady na eMiminu otevřenou skupinu Bingo pro podzimní četbu - najdete tam spoustu milovnic čtení. :)

Hezký večer,
admin Monika

Anoti
Kecalka 405 příspěvků 26.12.16 20:46

@admin :palec:

Kkarlos
Kecalka 146 příspěvků 26.12.16 20:51

Já jsem dostal sbírku Pražských povídek detektivku a Marťana, těšim se..

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama