Reklama

Miluje mě 45 chlap, mě je 20

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 11:44
Miluje mě 45 chlap (já 20)

Jsem na brigade a ve stredu koncim a libil se mi tam jeden chlap, ktere mu je ale 45 a me skoro 21.
Ale nic vic, nez sex jsem nejak nechtela, protoze ten vek je asi dost. Chtela jsem mu pak napsat dopis, ze se mi libil a pritahoval me hlavne sexualne ale nemela jsem odvahu mu to rict, ale nez jsem to udelala tak on za mnou zacal chodit, povidat si se mnou, zvat me na kavu a tak. Porad se na me usmial a ja z toho jeho usmevu byla nekde. Pak za mnou prisel sam, ze me vecer bude hazet domu at nemusim pesky (mam to 15-20 minut pesky) tak jsem mu dala cislo aby jsme se domluvili.
Pak jsme spolu sedeli na lavicce jeste s dalsima lidma, pili jsme kavu a on se me zeptal, jestli mi mi muze napsat a smal se(brala jsem to jako vtip) ale fakt mi za chvilku napsal, kdyz uz se vratila k praci, psali jsme si tak hezky a on mi pak rekl, co ke me citi - ze se mu libim uz od zacatku, ze mu nejde o sex a ze je do me silenej blazen, ze by chtel stravit noci se mnou aby me mazlil, simral a slysel muj hlas, ze by pro me udelal prvni posledni. A ze si pri prvni prilezitosti prijde pro pusu, ze miluje moje oci a tak. Jeden vecer sla do sprchy a on mi napsal, at mu poslu svoji fotku, ale pak dodal, ze nechce zadnou nahou fotku, ze takovej neni a ze chce jen muj usmev a oci, ktere miluje.
Netusila jsem, ze se jeste 45 chlap muze zamilovat do mlade divky a nejde mu o sex.
Je uzasnej chlap, krasnej a milej, ale nevim co delat.
Me puvodne slo o sex, ale ted se ztracim a kdyz mi napise, nebo je blizko me, tak je mi krasne. :oops:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »

Reklama

Reakce:

Hroznej puberťák
Závislačka 4013 příspěvků 26.08.18 11:46

No, proč ne…

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18097 příspěvků 26.08.18 11:49

Tak jde mu o sex, ale přece ti to na férovku neřekne. Ty jsi ještě dítě, on je pěknej chlípník. Jestli si s ním chceš užít, no proč ne, ale snad máš tolik soudnosti, že se budeš dostatečně chránit před otěhotněním.

Helileli
Závislačka 2748 příspěvků 26.08.18 11:50

No v první řadě by mě zajímalo, zda není zadaný. Pány v těchto letech chytá druhá míza a často mají doma ženu, děti a jak to hezký zpívají v jedné písničce, „ztratí budoucnost i paměť“.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 11:53

@hanka.br. Já mu psala i zprávy a naznacovala jsem mu tema sex, ale on mi rekl ze to neni na prvnim miste a ze ho zajimaji veci, jako je moje pritomnost a laska ke me. Takze si vazne nemyslim, ze jde jen o sex.
I ja k nemu meco citim vic.

suwari
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 26.08.18 11:54

Jde mu o sex,to je úplně e jasné.Asi jsi pěkná mladá holka a možná ještě,neuráží se prosím,trochu naivní.
Chlapi v tomhle věku mají už dost zkušeností a ví,co chce holka slyšet a jak na ni. :roll: :think:

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18097 příspěvků 26.08.18 11:57
@Anonymní píše:
@hanka.br. Já mu psala i zprávy a naznacovala jsem mu tema sex, ale on mi rekl ze to neni na prvnim miste a ze ho zajimaji veci, jako je moje pritomnost a laska ke me. Takze si vazne nemyslim, ze jde jen o sex.
I ja k nemu meco citim vic.

Vážně jsi tak naivní?

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 7970 příspěvků 26.08.18 11:59

Je dobrej taktik, v zamilovanosti se ti to s ním v posteli bude líbit ještě víc :lol:

Adrasteia
Závislačka 2660 příspěvků 26.08.18 12:00

@hanka.br. @suwari Nemusí mu jít jenom o sex. Já se takhle seznámila před mnoha lety se svým manželem a zamilovali jsme se do sebe. Jsme spolu už hodně dlouho, máme dítě, klape nám to. Samozřejmě si všichni tehdy mysleli, že mu jde jen o sex. :roll: Pokud není holka úplně blbá, tak to prostě pozná.
Zakladatelko, nejdřív si zjisti, jestli není zadaný.

pikola
Neúnavná pisatelka 18927 příspěvků 26.08.18 12:02

Nikde se nezmiňuješ (evidentně tě to asi ani nezajímá) zda je zadaný a má rodinu..
Asi mu nestojí, tak to hraje na romantiku nejprve…

AnastazieB
Echt Kelišová 8297 příspěvků 26.08.18 12:04

Tak s ním ten vztah zkus navázat ne? V čem je problém… Akorát teda předtím zjisti, jestli nemá manželku a děti.

Uživatel je onlineBubla_Bučková
Závislačka 3032 příspěvků 26.08.18 12:05

jestli není zadaný, tak do toho jdi :palec: scházet se budete u něj, výlety, dárečky, skvělej sex a pár let si pěkně užiješ :pankac: S padesátnikem bych rodinu nezakládala… časem tě z toho kdyžtak nějaký vrstevník vytáhne :kytka:

Cosmopol
Ukecaná baba ;) 1233 příspěvků 26.08.18 12:09

Ja nevim, jestli jsem to spravne pochopil: ten sex probehl, nebo neprobehl?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 12:11

Abych se zminila - ma manzelku a deti, proto se do toho bojim jit hloubs, protozr mu nechci znicit rodinu.
S manzelkou si pry uz nejaky cas nerozumi, rika ze blbne a dela blbosti, jak je do me blazen a nedoufal, ze tohle jeste ve svem veku zazije. Chtel i nejakou sanci, aby mi dokazal, ze by pro me udelal prvni posledni, protoze na me mysli porad a klidne mi tu lasku dokaze jakkoliv.
Jo, i ja na nej myslim casto a nemuzu ho vypustit z hlavy, ale .. :nevim:

Klopotkova
Kelišová 7172 příspěvků 26.08.18 12:12

Jdi do toho, budeš mít pěkné vzpomínky a hlavně rozum do hrsti a nezapomínat na antikoncepci.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama