Miluje mě, ale neví jestli semnou chce být

Anonymní
20.10.20 21:24

Miluje mě, ale neví jestli semnou chce být

Dobrý večer,
hledala jsem tu v tématech nějakou podobnou situaci, jako prozivam prave ja, asi abych nasla utechu, ze v tom nejsem sama… Tak me napadlo ze zalozim novou, rada bych si precetla vase nazory, protoze ja uz vazne nevim jak dal :,( je mi 24 let a ziju od 16ti let v Nemecku ( mam tu celou rodinu ).. v 19ti jsem se prestehovala zoet do CR a poznala pritele, byli jsme spolu cca 6 mesicu, bydleli jsme spolu a dokonce si poridili psa.. bohuzel jsme v te dobe meli nejake neshody, pritelovi bylo v te dobe 18, me 19… proste jeste deti.. no a po asi mesici spatneho obdobi jsem zjistila, ze me podvedl… okamzite jsme se rozesli, on se odstehoval a ja zustala sama se psem… po par mesicich jsem se odstehovala zpet do Nemecka za rodici.. mezitim uz mi tedy on znovu psal, jak me miluje a jak mu chybim.. ze toho vseho lituje.. takhle to pokracovalo asi pul roku, ja uz byla odmilovana a nechtela jsem ho zoet, on mi ale neustale psal a byl vytrvaly, tak jsem si jednoho dne rekla proc ne, ze stejne nemam co ztratit.. tak zamnou tedy prijel do Nemecka a uz vlastne neodjel.. zustal tu semnou a vse bylo fajn, po skoro 3 letech to zacalo jit bohuzel z kopce, necitila jsem se milovana, prislo mi ze jsem jen sluzka ktera mu uklizi, vari a pere, ze si me nevazi.. nechtel skoro nikam chodit a kdyz uz jsme sli, tak mi prislo ze je otraveny.. no a ja se v praci seznamila s jednim cechem, se kterym jsem si hodne rozumnel, byl na me hodny a daval mi tu pozornost, ktere se mi doma nedostavalo.. bohuzel to preslo v neco vic, za coz na sebe nejsem vubec pysna, strasne me to tizi, ze jsem se tak zachovala a jsem poucena, vim ze bych tohle uz nikdy neudelala!! No kazdopadne to trvalo asi 6 mesicu, s tim ze jsme se s pritelem stale rozchazeli, shazeli.. on o tom vedlejsim i vedel, vim ze ho to nicilo, ale me to bylo v tu dobu asi jedno… myslela jsem si ze uz s nim nechci byt… opak byl ale pravdou :( uvedomila jsem si ze pritele opravdu miluju a ze si bez nej zivot neumim predstavit.. bohuzel jsem v tu chvili zjistila, ze on sam si dopisuje s nekym jinym… coz me bolelo jeste vic…( videl se s ni 1 ).. nakonec jsme se dohodli, ze to znovu zkusime.. slibil ze si s ni psat nebude, ja jsem take ukoncila veskere kontakty.. jsou to ted 3 tydny a ja do toho daval vse, bohuzel od pritele necitim snahu, spis ze je v tom vztahu z donuceni.. rika ze me miluje, ale nevi co chce.. ze chce byt semnou, ale na druhou stranu by chtel byt radsi sam.. pry potrebuje cas.. ale jak mu muzu dat cas, kdyz spolu bydlime v Nemecku v jednom byte??? Najit dalsi byt? A pak se k nemu vratit kdyby si uvedomil, ze semnou vlastne chce byt? Je ted na 4 dny v CR u rodicu a zitra se ma vratit, mame si o tom promluvit… jak se mam chovat? Jsem z toho zoufala a citim se strasne… miluju ho a neumim si to bez nej predstavit… co by jste v me situaci delali, co by jste doporucili? A co si o tom myslite? :,( snad jsem to napsala alespon trochu srozumitelne, pokud bude neco spatne napsane, tak se omlouvam, ale jsem stale rozrusena a mam hlavu plnou nejruznejsich myslenek :,( dekuji za vase pripadne reakce :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
297
20.10.20 21:31

Vykašlala bych se na tento „vztah“. Jste spolu velice krátce, byli jste si vzájemně nevěrní, stále se rozcházíte a lepíte něco co nefunguje. Hlavně si nepořizujte děti, ty by trpěly nejvíc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 21:37

Nedodala jsem ze jsme spolu skoro 5 let, coz mi neprijde jako kratka doba :(

• Citovat
  • Nahlásit
658
20.10.20 21:39

Chlapa chápu…co také s partnerkou, která bučí, že mu dělá služku? Takovou nejlepší kopnout do (_I_)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
297
20.10.20 21:46
@Anonymní píše:
Nedodala jsem ze jsme spolu skoro 5 let, coz mi neprijde jako kratka doba :(

Byli jste spolu 6 měsíců, byl ti nevěrný - rozchod. Ty jsi odjela do Německa. Za pár měsíců, se odstěhoval on tam, po 3 letech, ty 6 měsíců nevěrná. On píše jiné, mají schůzku. Ano, jste spolu dlouho, podle tebe. Pokračujte dál, kdybys měla poradit kamarádce, má zůstat nebo odejít, hledat perspektivní vztah?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
20.10.20 21:55

Požádej ho, ať se vrátí za 2-3 týdny, ať máte oba čas nad tím přemýšlet. Nač ten spěch?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 21:57

@spinkánek bohuzel musi ve ctvrtek do prace, nemuze zustat v CR dele 😏 proto ani neni moznost, jak byt od sebe delsi dobu pryc

• Citovat
  • Nahlásit
1731
20.10.20 22:04

Tohle fakt není láska. Ani z jedné strany. Spíš nějaká touha, závislost. Jděte každý vlastní cestou at mate oba šanci na štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28395
20.10.20 22:07

Jeste me napadlo, on bydli u tebe? Pripada mi to bud silene prechozene nebo od nej trochu vychcankovske- chce lepit vztah, ale nehne prstem…tak proc teda?

No a u tebe- tys ho zacala podvadet, protoze se choval, jak se choval. Ted po krizi se -jak pises- chova podobne, nikam jste se neposunuli. Nebo jo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 22:13

@PaníKadrnožková byt je spolecny, nastehovali jsme se tam spolu… driv jsem byla otravena, nemela jsem dobre obdobi a nechovali jsme se k sobe ani jeden nejlip, je stale obcas liny ( ktery chlap neni ), ale kdyz mu reknu o pomoc, pomuze.. me spise mrzi to, ze ja do toho davam posledni 3 tydny opravdu hodne a on je spis odtazity.. proc se vubec ke me vracel, kdyz ani nevi jestli semnou chce byt, ze by radsi byl i sam? Proc nezustat v CR, kde si dopisoval s jinou a ma tam rodinu? Nechapu to. Vim ze to mame zamotane, ale take vim, ze po tomhle vsem by to mohlo byt jiny, lepsi.. alespon ja na to mam po tom vsem jiny pohled a ke vsemu jiny pristup..

• Citovat
  • Nahlásit
8472
20.10.20 22:16

To není vztah ani láska, spíš závislost a zvyk. Neznáte nic jiného.

V opravdovém vztahu není místo na nevěru, opětovné scházení a rozcházení, nezájem, pochyby, hledání proč a nač…
Tohle nemá smysl, jen se budete trápit a časem to stejně skončí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
701
20.10.20 22:22

Ať si tedy sežene ten nájem a bydlete zvlášť, když je to jeho nápad. Uvědomí si, co obnáší starost o domácnost. To by ho mohlo změnit k lepšímu.
Potřebujete oba nadhled, aby jste k sobě byli upřímný a tu lásku znovu mohli obnovit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4363
20.10.20 22:37

Ten váš vztah nevztah nemá smysl. Už je to prostě přechozeny vztah, který nic nedává.
Jste mladý. Ty ho milujes, jelikož jste spolu byli brzy a je to jakoby tvá první velká láska. Ale ta nemá být taková. :nevim:
A myslím si, že on s tebou nechce být. A když bude mít možnost být s jinou, tak s ní bude. A tebe pošle s šipkum.
Přijde mi, že ty si sem ale nejdeš pro radu, jelikož vnitřně jsi rozhodnuta být s ním. Stále ho vesměs vnitřně bránís. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4080
20.10.20 23:32

Myslím si že to nemá smysl a budoucnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama