Miluje mě kamarád ale jsem šťastně zadaná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucinda73291
Nováček 2 příspěvky 07.03.19 14:35
Miluje mi kamarád ale jsem šťastně zadaná

Zdravím dámy, nyní jsem se svím přítelem již přes dva roky, minulí rok jsme se dokonce zasnoubili a já vím, že on je ten pravý. Jenže mám kamaráda (přítel i kamarád se znají, všichni 3 jsme spolu chodili do školy) a ten se mi přiznal, že mě chtěl už ve škole ale bál se tak nic nedal najevo a teď o mě furt stojí, dává mi najevo že mě má rád víc než je zdravé. A já už nevím co dělat, ano mám ho ráda ale jako kamaráda, jako bráchu a přítela miluji nadevšechno. Nechci ani o jednoho přijít, jelikož oba dva mají v mém životě místo a ani jednomu nechci ublížit ale mám jasno. Miluji svého přítele a nemám zájem ho podvádět a ani o něj přijít. Kamarádovi jsem řekla, že miluju svého partnera ale on mi napsal že bude čekat jak dlouho bude potřeba. Nesnáším se za to, že mu ubližuju protože si říkám, že jsem mu asi dala na jevo můj zájem a neuvědomula jsem si to ale je to šíleně zapeklité. Co mám dělat? Přijít o nejlepšího kamaráda? Nechat to být a doufat že si najde co nejrychleji přítelkyni?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8172 příspěvků 07.03.19 14:39

Neumíš nebo nechceš říct rázné a jednoznačné NE?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 18500 příspěvků 07.03.19 14:42

Probůh, nad čím váháš? A o snoubence přijít chceš? Kamarád si měl vzpomenout s vyznáním dřív, když jsi byla ještě nezadaná, jeho chyba! A on si vzpomene, když máš vážný vztah :roll: ?
Trošku mi to připomíná film Láska nebeská, ale tam ten dotyčný aspon mlčel :think:

Lexter
Zasloužilá kecalka 965 příspěvků 3 inzeráty 07.03.19 14:43

Život je plný voleb a většina z nich není zrovna zábavná. Tak si vyber. Oba mít asi nemůžeš.

milktea
Kecalka 483 příspěvků 07.03.19 14:44

nikomu neubližuješ, zamiloval se on.

Lucinda73291
Nováček 2 příspěvky 07.03.19 14:45

@Janli
Ne jsem řekla už kolikrát ale furt si jede svoje, zkoušela jsem i neodepisovat prostě dát mu prostor ale po čase se omluví a je to chvilku v pohodě. A jsem šíleně měkká nedokážu ho ignorovat napořád, když se známe nějakej ten pátek. :?

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 07.03.19 14:50

V tomhle musíš být nekompromisní a přesně vědět co chceš a jasně definovat hranice. On se nevyslovil, když si nebyla zadaná, takže nikomu neubližuješ.

úplně nerozumín větě: jsem mu asi dala na jevo můj zájem a neuvědomula jsem si to to zavání nerozhodností

Deninka87
Kecalka 191 příspěvků 07.03.19 14:54

@Lucinda73291 tak se s ním nestýkej, nepiš, nemluv ,,sejde z očí sejde z mysli" budeš se vdávat, tak by si měla řešit jen sebe a přítele a ne nějaké pocity kamaráda, který se neuměl několik let vyjádřit… musíš si říct o koho vlastně nechceš ve skutečnosti přijít??? :nevim:

Anndy9
Kecalka 188 příspěvků 07.03.19 14:59

Dost důrazně mu to vysvětlit i za předpokladu,že se třeba přestanete bavit. Musí pochopit že o něj fakt nemáš zájem,nestýkat se sním,nepsat apod..že pokud to nebude respektovat přestaneš se sním bavit. Myslím že je lepší přijít o jednoho kamaráda nez o snoubence kterého miluješ :)

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 07.03.19 15:15
@Lucinda73291 píše:
Zdravím dámy, nyní jsem se svím přítelem již přes dva roky, minulí rok jsme se dokonce zasnoubili a já vím, že on je ten pravý. Jenže mám kamaráda (přítel i kamarád se znají, všichni 3 jsme spolu chodili do školy) a ten se mi přiznal, že mě chtěl už ve škole ale bál se tak nic nedal najevo a teď o mě furt stojí, dává mi najevo že mě má rád víc než je zdravé. A já už nevím co dělat, ano mám ho ráda ale jako kamaráda, jako bráchu a přítela miluji nadevšechno. Nechci ani o jednoho přijít, jelikož oba dva mají v mém životě místo a ani jednomu nechci ublížit ale mám jasno. Miluji svého přítele a nemám zájem ho podvádět a ani o něj přijít. Kamarádovi jsem řekla, že miluju svého partnera ale on mi napsal že bude čekat jak dlouho bude potřeba. Nesnáším se za to, že mu ubližuju protože si říkám, že jsem mu asi dala na jevo můj zájem a neuvědomula jsem si to ale je to šíleně zapeklité. Co mám dělat? Přijít o nejlepšího kamaráda? Nechat to být a doufat že si najde co nejrychleji přítelkyni?

A to jsou přesně ty důvody, proč já na čistou lásku mezi cizím mužem a ženou nevěřím.Kamarádovi jsi to snad už řekla jasně, ne? Zrušit všechny kontakty, a neodpovídat na sms, a pod.Časem ho to přejde, a najde si taky tu pravou.

Nenapravitelný
Zasloužilá kecalka 655 příspěvků 07.03.19 15:17
@Lucinda73291 píše:
@Janli
Ne jsem řekla už kolikrát ale furt si jede svoje, zkoušela jsem i neodepisovat prostě dát mu prostor ale po čase se omluví a je to chvilku v pohodě. A jsem šíleně měkká nedokážu ho ignorovat napořád, když se známe nějakej ten pátek. :?

No on ten kamarád nebude tak ryzího charakteru, když nadbíhá snoubence svého kamaráda. Pokud seš tak šíleně měkká, tak to příteli řekni a on kamarádovi domluví.

rokris
Kelišová 7269 příspěvků 07.03.19 15:31
@Lucinda73291 píše:

No a co, že Tě miluje, když jsi šťastně zadaná? Když je to teda nej kamarád, tak to pochopí. Nešla bych ze šťasného vztahu do jiného, o kterém si to, že bude šťastný, jen myslím. :kytka:

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48355 příspěvků 07.03.19 15:32

Kdybych se mela rozchazet nebo rozvadet kvuli kazdemu kamaradovi co mi vyzna lasku(nejcasteji jsou to kamaradi ci spolupracovnici manzela) tak se rozvadim aspon 3× rocne. :mrgreen:
Vubec bych to neresila.Jeho smula ze neprisel deiv a pokud mas stastne partnerstvi,lasku a vse co k tomu patri tak proc to nicit?Takovejch kamaradu jeste bude

samá práce
Závislačka 2672 příspěvků 07.03.19 15:39

@Lucinda73291
Tak to řekni snoubenci, že tě miluje kamarád. Voni si daj přes držku a bude klid. ;)

smutny klaun2
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 07.03.19 15:40
@Lucinda73291 píše:

Ty a škola? Možná jsi o ní slyšela.Někdy.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama