Miluje můj manžel milenku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenkasklenka
Povídálka 43 příspěvků 06.03.18 12:51
Miluje můj manžel milenku?

Zdravím Vás všechny. :)
Před časem jsem se dozvěděla, že má můj manžel (manželé jsme 2 roky) milenku, s kterou je už pět let. Spí a scházejí se spolu asi tak dvakrát týdně. Víc se o tom nechci rozšiřovat, pořád je to docela dost živé. Takže půjdu rovnou k dotazu - maminka mi řekla, že po takové době, co je s ní, to rozhodně není bez citu. Pravda je, že teď jsme ve fázi tiché domácnosti, takže nevím, jak to spolu mají teď, ale když jsem se ho ptala, jestli to s ní skončí, tak neodpověděl. Bohužel máme dvě malé děti, takže to nějak vyřešit musím, a proto je pro mě zásadní otázka na Vás - myslíte si, že je v tom vztahu mezi manželem a ní nějaký cit? Že to opravdu po takové době není jen o sexu? Děkuji.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
Reakce:

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 06.03.18 12:52

Ano, určitě je v tom cit. Nehledě na to, že láska má mnoho podob, tak pokud má milenku už 5 let a vy jste manželé teprve 2 roky… tak věděla jste to i dřív? Nebo jste se to dozvěděla až teď?
Chápu, že kvůli dětem se to snažíte vydržet. Ale z mé vlastní zkušenosti - děti budou mnohem raději za klid doma, i když budou mít dva pokojíčky a dva domovy, než za hádky…

lachtanice86
Kelišová 6414 příspěvků 06.03.18 12:53

Podle mého je v tom cit.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 06.03.18 12:56
@lenkasklenka píše:
Zdravím Vás všechny. :)
Před časem jsem se dozvěděla, že má můj manžel (manželé jsme 2 roky) milenku, s kterou je už pět let. Spí a scházejí se spolu asi tak dvakrát týdně. Víc se o tom nechci rozšiřovat, pořád je to docela dost živé. Takže půjdu rovnou k dotazu - maminka mi řekla, že po takové době, co je s ní, to rozhodně není bez citu. Pravda je, že teď jsme ve fázi tiché domácnosti, takže nevím, jak to spolu mají teď, ale když jsem se ho ptala, jestli to s ní skončí, tak neodpověděl. Bohužel máme dvě malé děti, takže to nějak vyřešit musím, a proto je pro mě zásadní otázka na Vás - myslíte si, že je v tom vztahu mezi manželem a ní nějaký cit? Že to opravdu po takové době není jen o sexu? Děkuji.

spí s ní pět let, nevzdal se jí ani po svatbě…nevím, co k ní cítí, to ví jen on, ale že je pro něj důležitá je neoddiskutova­telný fakt

Příspěvek upraven 06.03.18 v 13:06

berusa.m
Závislačka 2749 příspěvků 06.03.18 12:57

@lenkasklenka Po tolika letech to nebude jen o sexu. To jen tak neskončí.

lenkasklenka
Povídálka 43 příspěvků 06.03.18 12:59

@megy.misa Nevěděla jsem to vůbec, bohužel. Nevšimla jsem si víceméně ničeho podezřelého, opravdu ničeho. Měl(i) to všechno důmyslně promyšlené, ale jak se říká, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Vím, že jí i říkal, že je na ní závislý a takové ty kecy (a ne, nevlezla jsem mu do telefonu). Souhlasím s Vámi, pokud v tom cit je, jakože i já tuším, že asi ano, bude i pro děti lepší, když spolu nebudeme. Děkuji za názor.

lijja
Povídálka 11 příspěvků 06.03.18 13:01

Musíte to brát i z druhého pohledu, zase není tak skvělá, když si našel vás. Pokud by mu stačila, tak by si vzal jí. Příjde mi, že je sám dost zmatený a neví si rady sám se sebou a tak si myslí, že tímhle bude např. víc chlap. A ne že bych ho chtěla omlouvat, ale je jasné, že teď není u vás na prvním místě on, ale děti. takže tu druhou vidí jako únik. Přikláním se k názoru, že děti jsou pro klidný domov, to bezpochyby!

klaryskaaa
Stálice 96 příspěvků 06.03.18 13:01

Pokud jsou spolu tak dlouho a pořád se takto intenzivně stýkají, tak v tom city jsou určitě.

lenkasklenka
Povídálka 43 příspěvků 06.03.18 13:01

@jdukolem Děkuji za názor. Máte pravdu - navíc to bohužel třeba není tak, že ona by,,uháněla" jeho… je to naprosto obráceně. Takže důležitá určitě bude.

Hroznej puberťák
Závislačka 4893 příspěvků 06.03.18 13:02

No jasně. Vždyť je to obsažené už v tom slově - milenka. Má to dobře zařízené - má Lenku i MiLenku :mrgreen: :potlesk:

Káťa19
Kelišová 7364 příspěvků 20 inzerátů 06.03.18 13:03

No to je hrozne :,( :hug:
Bohuzel to vidim spatne. Jak jste spolu dlouho celkem? To je hodne dlouha doba 5let mit milenku… Zjistila jsi to az ted?

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 06.03.18 13:03

@lenkasklenka Je mi to moc líto, ale pokud to trvá takovou dobu a navíc se jí opravdu nevzdal ani po svatbě, je to, myslím jasné… A ptala jste se ho třeba, proč si nevzal jí? Nebo proč si vás vůbec bral? To mi trochu hlava nebere, proč tedy nebyl s ní…

lenkasklenka
Povídálka 43 příspěvků 06.03.18 13:03

@lijja Bohužel si myslím, když o tom přemýšlím, že ona nedostala přednost jen kvůli věku. Dozvěděla jsem se, že slečna je o 14 let mladší než manžel, ještě na VŠ, vychází to tak, že když spolu začali, byla ona ještě na střední. Jenže manžel už chtěl děti… kdoví, jestli jsem nedostala přednost jen proto.

malá_holka
Kelišová 5348 příspěvků 06.03.18 13:05

:zed: :zed: :zed: zeptej se ho :nevim:

lenkasklenka
Povídálka 43 příspěvků 06.03.18 13:05

@Káťa19 Ano, zjistila jsem to bohužel až nedávno, do té doby jsem ani netušila… Jsme spolu od roku 2015, takže necelé tři roky. Brali jsme se po roce vztahu, protože jsem byla těhotná.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >