Miluje stále svou bývalou?

Anonymní
18.4.21 09:29

Miluje stale svou byvalou?

S partnerem jsme spolu něco kolem pul roku. O sve byvale nemluvi a ani o ni mluvit nechce, ačkoliv vim, ze si spolu i po rozchodu stale psali, i o jejich minulosti-jak jim spolu bylo hezky apod. Jejich vztah skoncil cca pred 8 mi lety. Ukoncila jej ona. Co je zvlastni je to, ze ji celou tu dobu psal a snazil se s ni videt. Ona uz ma manzela a dite. Vim, ze sli treba dvakrat po rozchodu na kafe a ze on ji pravidelne psal, lichotí ji a zkousel, aby se s nim sesla. Ona na to nemela moc cas, se s nim schazet, ale kdyz ji lichotil nebo se bavili o tom, jak jim spolu bylo hezky, tak se takovym konverzacim nebranila…od te doby, co je pritel semnou, si s ni nepise. Ale i tak nemam dobrej pocit z toho, ze ji celejch asi 8 let, kdy spolu uz nebyli a ona mela manzela a dite, ji neudtale psal a viditelne ji zkousel dostat nazpet. Me pry moc miluje, ale nejsem si jista, jestli me by take psal nekolik let po rozchodu a snazil se me dostat nazpet…dalsi problem, ktery me privadi k teto myslence je, ze semnou nechce moc casto spat. Kdybych si o sex nerikala, tak ho snad mame treba jen jednou tydne. Myslim si, ze jsem atraktivni a rika to i hodne lidi kolem me. Vetsina lidi ani nechape, proc s nim jsem. Takze si nemyslim, ze by to bylo o tom, ze ho nevzrusuju…jeho byvala pritelkyne byla o dost starsi, nez jsem ja, cca o 16 let.
Jde mi o to, ze uz kazdy i maly problem v tom vztahu patanoidne prisuzuju tomu, ze miluje stale ji…

Příspěvek upraven 18.04.21 v 09:39

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
274
18.4.21 09:35

No, psát ji může stále nebo i nemusí, to se nikdy nedozvíš a stejně ti to popře… Není to ale jedno? Dělo se to před tebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
18.4.21 09:43

No já vám to napíši asi takto. Muj chlap předemnou měl přítelkyni ale byl do ní opravdu velký blázen a já mu to nemám za zlé. Vyprávěl mi o ní a že i pres její chyby a že jich měla spoustu podle něj jí miloval tak, že nemohl unést jejich rozchod a měl potřebu s ní navazovat kontakt. Trvalo mu rok než byl schopný se od ní odpoutat. Každy to má asi jinak. Po tom roce poznal mě. A já byla taky několikrát naštvaná, že o ni někdy mluvil ale pak jsme si to vysvětlili. A pokud vás člověk miluje tak to víte. Ted máme všichni rodinu a vím, že se není čeho bát. A možná mě miluje jinak než jí ale miluje mě. Asi to není tak šílená láska ale nevadí mi to.. Já jsem jeho žena a doufam, že spolu zestárneme a i on si to nedokáže představit jinak…Bavíme se o naší společné budoucnosti. A ikdyž si myslím, že to není tak šílená a blaznivá láska tak tam je a je opravdová kdyby nebyla nejsme rodina. Berte to že nejste spolu dlouho a on vám říka že vás miluje a dáva vám to najevo. Berte to co je teď a né co by bylo kdyby…Nepíše si s ní tak je to fajn a nemusíte mít obavy ted jste vy jeho láska a co by bylo to nikdo neví,… uživejte si to co je ted :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
18.4.21 09:45

@LadyDelRey prave ze by to melo byt jedno a snazim se, aby bylo, ale pak si uvedomim, ze on zamnou vlastne ani sam skoro nejde, aby se pomazlil nebo neco…a reknu si, bylo to tak i s ni nebo za ni chodil sam od sebe? A zacnu nad tim zase premyslet…a skoncim u toho, ze,,me by urcite nepsal celych 8 let po nasem rozchodu a nesnazil se o me tak, jak o ni.” Jde mi to, ze si myslim, ze kdyby se k nemu chtela vratit, ze me k vuli ni mozna opusti…nebo nevim. Prijde mi to jeho chovani k ni zvlastni a hlavne i ke me - kolem toho mazleni, sexu apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
18.4.21 09:45

Já jsem ve svém vztahu po nějaké době zjistila, že ex mého přítele mu neustále píše, zve ho na kafe, chce si s ním volat a podobně.

Vůbec se mi to nelíbilo a upřímně jsem mu řekla svoje pocity, že se mi to nelíbí a zraňuje mě to. Sám od sebe ji zablokoval s tím, že už pro něj nic neznamená.

Je pravda, že tady je to trochu opačně, ale můžeš o tom zkusit přemýšlet.

Chápu tvé pocity, asi by mě to taky hlodalo. Na druhou stranu teď už s ní kontakt neudržuje, ne? Takže se věnuje čistě tobě. To, co bylo, je minulost.

No a k tomu, že máš pocit že by o tebe takhle nebojoval… I to se stává. Ke každému člověku chováme city trochu jiné (Tím nechci říct, že by tě nemiloval nebo tak…) Jen ona pro něj třeba kdysi byla láska s velkým L a neumí takové věci jen tak uzavřít. Někomu se to nepovede nikdy.

Soustred se na to pozitivní, na jeho důkazy lásky a ne na to, že by tě kvůli ex opustil. Ostatně to muže udělat i kvůli nějaké nové. Tak jako ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
18.4.21 09:50

@MíšéélMa tak nejak to ma pravdepodobne i on. A ja asi nemuzu unest, ze do ni byl blaznive zamilovany a choval se, jak magor :D a ke me citi neco,,slabsiho”. Vim, ze me miluje…me jen vadi, ze asi ne tolik, jako ji. Me by to ani tak nevadilo, ale mam strach z toho, ze jednoho dne se bude chtit vratit.

Příspěvek upraven 18.04.21 v 10:11

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
18.4.21 09:52
@Cipisek012 píše:
@LadyDelRey prave ze by to melo byt jedno a snazim se, aby bylo, ale pak si uvedomim, ze on zamnou vlastne ani sam skoro nejde, aby se pomazlil nebo neco…a reknu si, bylo to tak i s ni nebo za ni chodil sam od sebe? A zacnu nad tim zase premyslet…a skoncim u toho, ze,,me by urcite nepsal celych 8 let po nasem rozchodu a nesnazil se o me tak, jak o ni.” Jde mi to, ze si myslim, ze kdyby se k nemu chtela vratit, ze me k vuli ni mozna opusti…nebo nevim. Prijde mi to jeho chovani k ni zvlastni a hlavne i ke me - kolem toho mazleni, sexu apod.

Já si myslím, že základ je komunikace. Řekně te mu co vás trápí a jak se citite. Chlapi nechápou naznaky nebo tak musí se jim říct vše na rovinu :) Promluvte si s ním a budete aspon vědět rekne te mu jake jsou vaše obavy atd. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
18.4.21 09:55
@Cipisek012 píše:
@MíšéélMa tak nejak to ma pravdeodobne i on. A ja asi nemuzu unest, ze do ni nyl blaznive zamilovany a choval se, jak magor : :D a ke me citi neco,,slabsiho”. Vim, ze me miluje…me jen vadi, ze asi ne tolik, jako ji. Me by to ani tak nevadilo, ale mam strach z toho, ze jednoho dne se bude chtit vratit.

Já toto chápu no ale je pravda, že jsem taky byla ze začátku na prášky.. ale jak jsem psala svěřte se mu. Já taky na chlapa vybalila to, co mě trapí a bylo to lepší…a pak jsem se spířila i s tím, že nejsem jeho první blaznivá láska ale jsem, ženská co miluje a má s ní rodinu a je milionovej ale musí tam být ta komunikace. :) Držím palce ať nemáte takové myšlenky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
18.4.21 10:00

@MíšéélMa no ono to prave nejde. Ja to uz nekolikrat zkousela, ale on se o ni odmita bavit…vzdycky se nastve a odejde, a kdyz to zkusim znovu, vzdycky uplne v pohode a klidne, tak rekne, ze se o tom odmita bavit…a to mi prijde taky zvlastni. O jinych byvalych mluvit, mu ani nevadi, ale jakmile se mame bavit o ni, tak to s nim neni absolutne zadna rec-nastve se, nadava a odejde pryc. Me by to mozna i pomohlo od tech vsech hroznych myslenek-promluvit si o tom poradne a vedet, vo a jak bylo-takhle si jen domyslim…on rika, ze se o me byvale partnery taky nestara a nezajimaji ho…nedokaze pochopit, ze ja to mam jinak a ze me treba zajima vse, co je spojeny s nim.

Příspěvek upraven 18.04.21 v 10:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
18.4.21 10:12
@Cipisek012 píše:
@MíšéélMa no ono to prave nejde. Ja to uz nekolikrat zkousela, ale on se o ni odmita bavit…vzdycky se nastve a odejde, a kdyz to zkusim znovu, vzdycky uplne v pohode a klidne, tak rekne, ze se o tom odmita bavit…a to mi prijde taky zvlastni. O jinych byvalych mluvit, mu ani nevadi, ale jakmile se mame bavit o ni, tak to s nim neni absolutne zadna rec-nastve se, nadava a odejde pryc.

Tak se nebavte o ní ale třeba, že ti chybí obejmutí a proč nepříjde sám, že ti příjde že za ním pak chodíš jen ty. Nebo takhle prostě aby jsi nezmínila tu jecho ex. pak s emuže stat, že se mu toto zhnusí a ako bys na něj tlačila nebo takto. n Jít a to jinak ne přes ex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
18.4.21 10:23

@MíšéélMa o tom uz jsme se taky bavili. On jelikoz ma fyzicky narocnou praci, tak byva unaveny…a ja to chapu, ale vzdycky jen chvili 😀pak zacnou ty myslenky, spojene s ni znova. Uz se obcas citim taky, jak magor-ze na ni vse svadim 😀. A moc bych v tomhle chtela nalezt pohodu a klid, ale stejne za par tydnu nad tim zacnu opet znova premyslet. Neustale hledam pricinu toho vseho, ale je mozny, ze je opravdu jen unaveny. Ja jsem oproti nemu hodne mlada-o 11 let mladsi…a vzdy jsem mela chlapa vekove k sobe, tak jsem zvykla celkove na neco jinyho-i v tom mazleni a v sexu…na vice aktivity a chtice. Mozna si jen musim zvyknot, ze starsi chlapi uz to maji trochu jinak…me je 25,mu 36. A ji 42 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
18.4.21 10:26
@Anonymní píše:
S partnerem jsme spolu něco kolem pul roku. O sve byvale nemluvi a ani o ni mluvit nechce, ačkoliv vim, ze si spolu i po rozchodu stale psali, i o jejich minulosti-jak jim spolu bylo hezky apod. Jejich vztah skoncil cca pred 8 mi lety. Ukoncila jej ona.Co je zvlastni je to, ze ji celou tu dobu psal a snazil se s ni videt. Ona uz ma manzela a dite. Vim, ze sli treba dvakrat po rozchodu na kafe a ze on ji pravidelne psal, lichotí ji a zkousel, aby se s nim sesla. Ona na to nemela moc cas, se s nim schazet, ale kdyz ji lichotil nebo se bavili o tom, jak jim spolu bylo hezky, tak se takovym konverzacim nebranila…od te doby, co je pritel semnou, si s ni nepise. Ale i tak nemam dobrej pocit z toho, ze ji celejch asi 8 let, kdy spolu uz nebyli a ona mela manzela a dite, ji neudtale psal a viditelne ji zkousel dostat nazpet. Me pry moc miluje, ale nejsem si jista, jestli me by take psal nekolik let po rozchodu a snazil se me dostat nazpet…dalsi problem, ktery me privadi k teto myslence je, ze semnou nechce moc casto spat. Kdybych si o sex nerikala, tak ho snad mame treba jen jednou tydne. Myslim si, ze jsem atraktivni a rika to i hodne lidi kolem me. Vetsina lidi ani nechape, proc s nim jsem. Takze si nemyslim, ze by to bylo o tom, ze ho nevzrusuju…jeho byvala pritelkyne byla o dost starsi, nez jsem ja, cca o 16 let.
Jde mi o to, ze uz kazdy i maly problem v tom vztahu patanoidne prisuzuju tomu, ze miluje stale ji…Příspěvek upraven 18.04.21 v 09:39

Jsi s chlapem půl roku a máš tedy na můj vkus dost pochybností. Ex se s ním možná rozešla proto, že nebyl kontaktní a že s ní nechtěl spát… On se jí snažil získat zpátky, to asi jo, ale neuspěl.

Já myslím, že Tě Tvoje obavy budou válcovat tak dlouho, až ho stejně opustíš. I kdybys mu nic neříkala, stejně Tě to bude užírat.
Po tom, co jsem si prožila já, bych v případě vážných pochybností nevhodný vztah ukončila. Proč se trápit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
18.4.21 10:27
@Cipisek012 píše:
@MíšéélMa o tom uz jsme se taky bavili. On jelikoz ma fyzicky narocnou praci, tak byva unaveny…a ja to chapu, ale vzdycky jen chvili 😀pak zacnou ty myslenky, spojene s ni znova. Uz se obcas citim taky, jak magor-ze na ni vse svadim 😀. A moc bych v tomhle chtela nalezt pohodu a klid, ale stejne za par tydnu nad tim zacnu opet znova premyslet. Neustale hledam pricinu toho vseho, ale je mozny, ze je opravdu jen unaveny. Ja jsem oproti nemu hodne mlada-o 11 let mladsi…a vzdy jsem mela chlapa vekove k sobe, tak jsem zvykla celkove na neco jinyho-i v tom mazleni a v sexu…na vice aktivity a chtice. Mozna si jen musim zvyknot, ze starsi chlapi uz to maji trochu jinak…me je 25,mu 36. A ji 42 😀

Možná, že by jsis měla zaměstnat nějak hlavu ať nemyslíš furt na bbosti řekla bych, že si jen představuješ to nejhorší ikdyž bys nemusela…je asi fakt, že predstavivost je někdy fakt zlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1479
18.4.21 14:28
@Anonymní píše:
S partnerem jsme spolu něco kolem pul roku. O sve byvale nemluvi a ani o ni mluvit nechce, ačkoliv vim, ze si spolu i po rozchodu stale psali, i o jejich minulosti-jak jim spolu bylo hezky apod. Jejich vztah skoncil cca pred 8 mi lety. Ukoncila jej ona. Co je zvlastni je to, ze ji celou tu dobu psal a snazil se s ni videt. Ona uz ma manzela a dite. Vim, ze sli treba dvakrat po rozchodu na kafe a ze on ji pravidelne psal, lichotí ji a zkousel, aby se s nim sesla. Ona na to nemela moc cas, se s nim schazet, ale kdyz ji lichotil nebo se bavili o tom, jak jim spolu bylo hezky, tak se takovym konverzacim nebranila…od te doby, co je pritel semnou, si s ni nepise. Ale i tak nemam dobrej pocit z toho, ze ji celejch asi 8 let, kdy spolu uz nebyli a ona mela manzela a dite, ji neudtale psal a viditelne ji zkousel dostat nazpet. Me pry moc miluje, ale nejsem si jista, jestli me by take psal nekolik let po rozchodu a snazil se me dostat nazpet…dalsi problem, ktery me privadi k teto myslence je, ze semnou nechce moc casto spat. Kdybych si o sex nerikala, tak ho snad mame treba jen jednou tydne. Myslim si, ze jsem atraktivni a rika to i hodne lidi kolem me. Vetsina lidi ani nechape, proc s nim jsem. Takze si nemyslim, ze by to bylo o tom, ze ho nevzrusuju…jeho byvala pritelkyne byla o dost starsi, nez jsem ja, cca o 16 let.
Jde mi o to, ze uz kazdy i maly problem v tom vztahu patanoidne prisuzuju tomu, ze miluje stale ji…Příspěvek upraven 18.04.21 v 09:39

Tak bud´ ráda, že jí nepíše a užívej si čas s ním. A můžu se zeptat kolik vám oběma je? Víš, kvůli tomu sexu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1479
18.4.21 14:52
@Cipisek012 píše:
@MíšéélMa no ono to prave nejde. Ja to uz nekolikrat zkousela, ale on se o ni odmita bavit…vzdycky se nastve a odejde, a kdyz to zkusim znovu, vzdycky uplne v pohode a klidne, tak rekne, ze se o tom odmita bavit…a to mi prijde taky zvlastni. O jinych byvalych mluvit, mu ani nevadi, ale jakmile se mame bavit o ni, tak to s nim neni absolutne zadna rec-nastve se, nadava a odejde pryc. Me by to mozna i pomohlo od tech vsech hroznych myslenek-promluvit si o tom poradne a vedet, vo a jak bylo-takhle si jen domyslim…on rika, ze se o me byvale partnery taky nestara a nezajimaji ho…nedokaze pochopit, ze ja to mam jinak a ze me treba zajima vse, co je spojeny s nim.Příspěvek upraven 18.04.21 v 10:15

Já bych se už neptala. Nebo se ptej postupně, vždycky když je nějaká konkrétní situace, se zeptat na konkrétní situaci s ní. A nejlíp po sexu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat