Miluje stále svou ex?

Anonymní
4.4.20 17:56

Miluje stále svou ex?

Od února jsem s novým partnerem. Jenže mám pocit, že ačkoliv mi dává lásku neskutečně najevo, že pořád tajně miluje svou bývalou. Už jsem se ho na to ptala, jestli k ní něco cítí, řekl, že ano, že cítí, protože s ní byl několik let a byl to jeho nejsilnější vztah, co měl, ale mě miluje daleko víc. Více si se mnou rozumí, může být se mnou sám sebou… Jenže mi už začíná vadit, jak pořád o ní mluví, jak mluví o její rodině. Například hrajeme karty, já mu řeknu: „Dělej, trvá ti to,“ a on hned: „Jooo, to štvalo i Janu,“ a podobně. Rozešli se zhruba před půl rokem, ukončil to on a řekl mi, že kdyby to šlo vzít zpátky, udělal by to, ale už to nejde. Snažil se ji pak kontaktovat, ale ona už nemá zájem. Snažím se ho vyslechnout, ať se z toho vykecá, ukazuji mu, že mi může říct vše, že mu ráda pomůžu a jsem tu pro něj, ale už mi to začíná docela vadit. Nechci být ale zas hysterka, jsme spolu dva měsíce, což je úplné nic oproti tomu, jak dlouho byl s ní, ale začínají se mi v hlavě honit takové scénáře, že někde půjdeme, on ji potká a najednou řekne, že se mnou nechce být, protože ji stále miluje - i když mně řekl, že ne… :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.4.20 18:06
@Anonymní píše:
Od února jsem s novým partnerem. Jenže mám pocit, že ačkoliv mi dává lásku neskutečně najevo, že pořád tajně miluje svou bývalou. Už jsem se ho na to ptala, jestli k ní něco cítí, řekl, že ano, že cítí, protože s ní byl několik let a byl to jeho nejsilnější vztah, co měl, ale mě miluje daleko víc. Více si se mnou rozumí, může být se mnou sám sebou… Jenže mi už začíná vadit, jak pořád o ní mluví, jak mluví o její rodině. Například hrajeme karty, já mu řeknu: „Dělej, trvá ti to,“ a on hned: „Jooo, to štvalo i Janu,“ a podobně. Rozešli se zhruba před půl rokem, ukončil to on a řekl mi, že kdyby to šlo vzít zpátky, udělal by to, ale už to nejde. Snažil se ji pak kontaktovat, ale ona už nemá zájem. Snažím se ho vyslechnout, ať se z toho vykecá, ukazuji mu, že mi může říct vše, že mu ráda pomůžu a jsem tu pro něj, ale už mi to začíná docela vadit. Nechci být ale zas hysterka, jsme spolu dva měsíce, což je úplné nic oproti tomu, jak dlouho byl s ní, ale začínají se mi v hlavě honit takové scénáře, že někde půjdeme, on ji potká a najednou řekne, že se mnou nechce být, protože ji stále miluje - i když mně řekl, že ne… :roll: :roll:

Tak on jí nemiluje tajně, ale docela veřejně. Podobným způsobem se hlásil můj ex ke mě a jsme spolu. Taky jsme kolem toho oba dělali trochu ofuky, ale jsme znovu spolu. Takže bacha, zřejmě budeš jen převoznice. On si až na rande s jinou uvědomil, že jinou než mě nechce, tak mě zkontaktoval a už to jelo. Promiň za upřímnost, ale znám ten scénář.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.20 18:10

Já mu právě ještě předtím, než jsme spolu začali říkala, že nechci do vztahu, protože mám pocit, že mě má jen jako náhražku. Časem jsme si ale začali být blízko a řekli si, že to spolu zkusíme… Až teď mi přiznal, že tenkrát to byla pravda - že mě měl jen jako nálepku na bolístku, ale zamiloval se do mě víc, než čekal a je mu se mnou fakt dobře. Že je ve finále rád, že s Janou už není, protože se mnou mu je daleko lépe. Nevím, jak si to všechno přebrat a nevím, jak si s ním o tom promluvit. Je mi jasné, že neřekne na férovku, že mám pravdu, že stále miluje jinou… Je to chlap, bude kopat kolem sebe :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.20 18:20

My se k sobě vratili taky po cca 4 měsících. To je takový ten čas potřebný na uvědomění si, co a jak. A to že ex nemá zájem, nic neznamená, já mu taky chvilku odolávala. Jediné co, tak se stahni, přestaň být tak lehce dostupná, netlač na něj. Ten můj, ale teda vztah nezačal.

• Nahlásit
  • Citovat
2062
4.4.20 18:21

Co takhle si to s ním naplno užít a přestat se v tom šťourat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 18:22

Já byla neodstupná celou dobu, nebrala jsem to vážně, byla jsem odtažitá a náš vztah brala čiště jen jako sexuální. Jenže pak jsem se přestěhovala, on přišel, že mi pomůže poskládat skříň a už zůstal a vlastně tu se mnou bydlí. Tvrdí mi, že se chce ke mně nastěhovat už nadobro, ale já říkám, že nechci, že mám strach, že stejně tak rychle, jako to začalo, tak to i skončí. Tvrdí mi to stejné, ale taky mi říká: spolu zvládneme všechno.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
4.4.20 18:24

@Petullka82 Tohle mi říkají i všechny kamarádky okolo. Že ať to dopadne jakkoliv, on je teď to, co chci a potřebuji a nemám přemýšlet nad kravinami. Ale čím víc ho miluji, tím víc mě tohle začíná štvát. Jako by byla Jana ve vztahu pořád s námi

• Nahlásit
  • Citovat
2062
4.4.20 18:37
@Anonymní píše:
@Petullka82 Tohle mi říkají i všechny kamarádky okolo. Že ať to dopadne jakkoliv, on je teď to, co chci a potřebuji a nemám přemýšlet nad kravinami. Ale čím víc ho miluji, tím víc mě tohle začíná štvát. Jako by byla Jana ve vztahu pořád s námi

Tak mu to rekni, at o ni porad nemluvi a neres to s nim. V tomhle teda byt chapava je pekna blbost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 18:44

@jita22 Už jsem mu minule řekla: „Ale teď chodíš se mnou a ne s Janou, tak se budeš muset smířit s tím, že já to mám takhle,“, což ho trošku zarazilo a řekl hned, že je rád, že je se mnou a ne s Janou - a tak nějak jsem doufala, že po tomhle pochopí, že mi není úplně příjemné, když o ní mluví, ale uběhlo pár dní a opět se o ní zmínil.

• Nahlásit
  • Citovat
4.4.20 19:05

Byl s ní několik let a byl to jeho nejsilnější vztah, co měl, ale mě miluje daleko víc

A je s tebou od února :)

Tak to je vtipné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8038
4.4.20 19:21

Já to zase vezmu z vlastní zkušenosti. Žila jsme 8 let s přítelem a asi 5 měsíců po rozchodu se seznámila s dalším mým partnerem. Dělala jsem úplně stejnou chybu, často jsem o bývalém mluvila. Ale nebylo to proto, že bych ho milovala a myslela na něj ale byla to celá dlouhá část mého dospělého života a bylo dost těžké se od ní odpoutat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5836
4.4.20 19:51

Hodně záleží na tom, jestli by šel zpátky za ní, kdyby ona chtěla :nevim:. Je takových bohužel dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
768
4.4.20 22:47

Pokud ji jeste miluje, tak nechapu tebe, jak s nim muzes byt. Sice podle jeho slov tebe miluje vic, ale tomu neverim :nevim:. Jste spolu 2.mesice a s ni nekolik let. Kolik vam je? Budes bohuzel prevoznice a pri jakykoliv sance se vrati k byvalce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
4.4.20 23:50

Zdá se mi, že on sám má v tom dost hokej. Být Tebou, radši bych do toho vztahu moc neinvestovala. Já jsem poznala v minulosti kluka, se kterým jsme se do sebe strašně zamilovali. On byl zadanej 8 let, ale už nešťastnej. Já byla single. Po pár měsících, co jsme se vídali (sex nebyl, jen pokec) se s ní rozešel a začali jsme chodit spolu. Neřekl o ní nikdy ani slovo. Mozna tak dvakrát? Spíš mluvil hodně o společným pejskovi, kterého tam musel nechat. Z toho byl dost špatnej. Ale o bejvalce ani slovo. Prostě to pro něj byla uzavřená kapitola a se mnou začal žít novej život. Tvůj chlap extra rozhodnutě nepůsobí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.4.20 23:56

Taky vlastní zkušenost. Po rozchodu s přítelem jsem se dala dohromady s mým dlouholetým kamarádem, ač jsem ho měla fakt ráda, tak prostě ty roky strávené s přítelem, ke kterému jsem se vrátila, prebit neslo. Je mi lito, ale jestli ona projevi zajem, tak se k ni vrati, coz ti vlastne i priznal. Rozchod byl z jeho iniciativy a kdyby to šlo, klidně by to vrátil. To hovoří celkem jasně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama