Miluji ho, ale asi s nim nechci žít - poradíte?

Anonymní
17.2.21 12:25

Miluji ho, ale asi s nim nechci žít

Zdravim, jdu se Vám stručně svěřit s věci, která mě trápí..
Měla jsem přítele/snoubence. Já 22 on 36. Vše se mi zdálo skvěle. Byli jsme spolu dva roky, rok pracovali na miminku, měli jsme rozjednanou koupi domu. Nas vztah byl jako na houpačce. Jednou skvělý, jednou hrůza.. poslední půl rok se to stupnovalo a hádky vzrůstali. Všichni (moje rodina) okolo mě viděli, ze to není dobrý.. ze on se ke mě chová arogantně, povýšeně, ze mě chce předělat k obrazu svému. Ze je to proste člověk manipulant. Já to neviděla.. až nyní zpětně

Před měsícem jsme se s nim rozešla. Možná i na úkor toho, ze rodiče mi neustále říkali, ze se ke mě chová dost špatne.. odstěhovala jsem se k rodině a jeho to vzalo samozřejmě..

Chvíli jsme spolu vůbec nekomunikovali.. nyni normálně komunikujeme, bohužel jsme se spolu i minuly týden vyspali :,( schazime se.. já si proste nemůžu pomoci, ale stále pro mě ten člověk něco znamená.. srdce mi říká pojď zpět, ale rozum ať nejsem hloupá..
Opravdu nevím co dal.. jestli to utnout úplně, nebo to mít takhle volně (kamarádství, sex)..
On stejně jednou bude chtít odpověď, protože chce, abych se vrátila.. chová se hezky, jinak :?

Je to opravdu ve zkratce.. pokud bude potřeba, do komentářů dopisu podrobnosti co se toho tyče..

Mate někdo prosím podobně zkušenosti? :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15463
17.2.21 12:31
@Anonymní píše:
Měla jsem přítele/snoubence. Já 22 on 36. Vše se mi zdálo skvěle. Byli jsme spolu dva roky, rok pracovali na miminku, měli jsme rozjednanou koupi domu. Nas vztah byl jako na houpačce. Jednou skvělý, jednou hrůza.. poslední půl rok se to stupnovalo a hádky vzrůstali. Všichni (moje rodina) okolo mě viděli, ze to není dobrý.. ze on se ke mě chová arogantně, povýšeně, ze mě chce předělat k obrazu svému. Ze je to proste člověk manipulant. Já to neviděla.. až nyní zpětně

Před měsícem jsme se s nim rozešla. Možná i na úkor toho, ze rodiče mi neustále říkali, ze se ke mě chová dost špatne.. odstěhovala jsem se k rodině a jeho to vzalo samozřejmě..

Chvíli jsme spolu vůbec nekomunikovali.. nyni normálně komunikujeme, bohužel jsme se spolu i minuly týden vyspali :,( schazime se.. já si proste nemůžu pomoci, ale stále pro mě ten člověk něco znamená.. srdce mi říká pojď zpět, ale rozum ať nejsem hloupá..
Opravdu nevím co dal.. jestli to utnout úplně, nebo to mít takhle volně (kamarádství, sex)..
On stejně jednou bude chtít odpověď, protože chce, abych se vrátila.. chová se hezky, jinak :?

Je to opravdu ve zkratce.. pokud bude potřeba, do komentářů dopisu podrobnosti co se toho tyče..

Poslechni rozum, pokud nějaký skutečně máš. A doufej, že nejsi těhotná, jinak se zařadíš do fronty místních zoufalek, co už nemůžou ani s kámoškou na kafe a o stovku na tampony si musí s prosíkem chodit za chlapem :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
822
17.2.21 12:33

Hlavně se nevracej, bude to jen horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
323
17.2.21 12:35

Takže manipulátor, chová se povýšeně a arogantně. Když se s ním rozejdeš, chová se hezky, snaží se tě dostat zpátky. Otázka za sto bodů: jak se asi bude chovat, když se mu tě podaří uvázat zpátky? :D Navíc když se vám povede zapracovat na tom miminku a budeš na něm pak závislá zcela, hm?

Takhle „volné“ to stejně nevydržíš a akorát si nabiješ hu… ústa. Běž od toho, dokud je čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6423
17.2.21 12:37

Měla jsem něco podobnyho. Placala jsem se v tom skoro 2 roky, než jsem to utla. Ztracený 2 roky života. Do teď se za to biju do hlavy, ale taky jsem si to nechtěla připustit že je konec. Jsi ještě mladá. Radim ti dobře, odstrihni ho, bude to těžký, bude to hodně bolet, ale čas to zahoji a najde se nějakej lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
774
17.2.21 12:37

Stejně to odstřihneš, potřebuješ mít ten čas, aby ti došlo, že tě nemá rád :kytka:
Moje rada, pracuj na sobě, na svým zdravým sebevědomým

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5353
17.2.21 12:40

Proč myslíš, že si ve svém věku začal s takovou mladou…ano, aby si ji předelal k obrazu svému. Proč skončily jeho předchozí vztahy? Nebylo to náhodou tím, že se mu partnerky nechtěly podřizovat? To by sis měla zjistit.
Buď ráda, že jsi s ním neotěhotněla můžeš začít naprosto znova a s čistým štítem. A vědomím, že tohle chování si k tobě už nikdo dovolovat nebude.
Jsi velmi mladá, nezahoď život kvůli jednomu vo.lovi. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5048
17.2.21 13:10

Chybí mu hračka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
352
17.2.21 13:17

Opravdu ho miluješ? Nejsi na něm spíše citově závislá? Manipulator jak vyšitej, zoufalec, co si nedokáže najít a udržet ženu svého věku. Utni kontakt, kompletně.
Vždy, když čtu takové diskuze, tak přemýšlím, kde se takoví chlapi berou? Špatná výchova? Přílišná pozornost rodičů nebo naopak? Dědičnost? Nějaká událost v dětství/životě? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10392
17.2.21 13:27
@Anonymní píše:

Poslechni rozum, sama uznáváš, že se opravdu chová tak jak ti říkalo okolí, ale ty si to neviděla, teď už to vidíš. Teď se k tobě chová hezky, protože tě nemá v hrsti, ale věř že jak tě tam mít bude, tak pojede ve starých kolejích a ještě přitvrdí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19715
17.2.21 13:28

Je na tebe starej a rodiče ti radí dobře. Rozchod. A hlavně si s ním omylem neudělej miminko. O to by se teď mohl snažit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 13:41
@PanenkovaMakova píše:
Opravdu ho miluješ? Nejsi na něm spíše citově závislá? Manipulator jak vyšitej, zoufalec, co si nedokáže najít a udržet ženu svého věku. Utni kontakt, kompletně.
Vždy, když čtu takové diskuze, tak přemýšlím, kde se takoví chlapi berou? Špatná výchova? Přílišná pozornost rodičů nebo naopak? Dědičnost? Nějaká událost v dětství/životě? :think:

Já nevím.. prostě se nemůžu odpoutat. Jsem na nej zvykla, na kontakt, na psaní s nim.. Vůbec nevím..
jeho bracha se zabil kvůli ženský.. asi dědicnost :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 13:42
@JancaS84 píše:
Měla jsem něco podobnyho. Placala jsem se v tom skoro 2 roky, než jsem to utla. Ztracený 2 roky života. Do teď se za to biju do hlavy, ale taky jsem si to nechtěla připustit že je konec. Jsi ještě mladá. Radim ti dobře, odstrihni ho, bude to těžký, bude to hodně bolet, ale čas to zahoji a najde se nějakej lepší.

Je to těžký, vidíme se v práci.. a už takhle to hrozně bolí..

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.2.21 13:43
@Kutil Tom píše:
Takže manipulátor, chová se povýšeně a arogantně. Když se s ním rozejdeš, chová se hezky, snaží se tě dostat zpátky. Otázka za sto bodů: jak se asi bude chovat, když se mu tě podaří uvázat zpátky? :D Navíc když se vám povede zapracovat na tom miminku a budeš na něm pak závislá zcela, hm?Takhle „volné“ to stejně nevydržíš a akorát si nabiješ hu… ústa. Běž od toho, dokud je čas.

Já s nim nechci žít, nechci s nim rodinu.. jen proste ho mám dost rada a nemůžu se toho zbavit..

• Citovat
  • Nahlásit
565
17.2.21 14:04

Podle me budes brzy tehotna a jakmile na nem budes zavisla, tak teprve nastane peklo. Asi si nedas poradit, skoda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat