Milují ho, ale nevím jak mu to říct.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 01:47
Milují ho, ale nevím jak mu to říct.

Prosim o radu…Líbil se mi delší dobu jeden muž, najednou sám od sebe napsal a že by chtě zajít na caffe, strašně šťastná jsem s ním na to kafe šla (známé se delší dobu, asi 3roky, ale nikdy jsme se do nějaký velký komunikace nepouštěli, sem tam na Facebooku, známé se i znali jsme se osobně)
Na další schůzce teda proběhl sex, a pak jsme se viděli ještě dvakrát, stále si píšeme, téměř každý den, je pozorný, zajímá se jak se mám co dělám… Měli jsme mít i další schůzky, jenže mi to nešlo skloubit s prací a po 5tem odmítnutí z mé strany že nemám čas. Mi tyden nenapsal, po týdnu mi napsal zprávu, sám, že mě chtěl, ale že jsem nekomunikovala a že stále čekal, že napíšu, jenže nejsem typ ženy, která píše první muži… Začli jsme tedy zase psát a vídat se, 3× do týdne… Jenže nevím, jak mu mám říct že ho miluji, je to takový jiný druh může, takový tajemný a asi se taky bojí dát city najevo, jelikož je starší… Vůbec nevím, jak mu to mám naznačit, či napsat, říct… Nemáte taký některá podobný problém, či alespoň nějaký chlap, který by věděl, jak na takové může… Asi ze mě může působit také nějaký nezájem, ale nejsem žena, která je urputná, či nějaká stíhačka… Možná čeká, že udělám první krok já… :roll: :nevim: :,( :,(

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 24.11.18 06:05

Co to brat s lehkosti? Uzivat si spolecne chvile, moc nepremyslet? Jestli ti je s nim dobre, tak to snad musi poznat. Teda pokud nehrajes divadlo na ledovou kralovnu, abys byla vic na koni. Nemusis mu hned rikat, ze ho milujes, ale staci i rict, ze s nim moc rada travis cas a je ti s ni hezky. To neni tak zavazne a dost to znaci.

Celina
Závislačka 3560 příspěvků 24.11.18 08:43

Pětkrát jsi ho odmítla, co čekáš… :nevim:

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 24.11.18 09:31

Pětkrát si ho odmítla a najednou máš čas vídat se třikrát do týdne? :think:

Nikdy jsem nevyznala lásku první, počkala jsem si, až mi to řekne on. S nynějším manželem jsme takhle kolem sebe chodili asi 4 měsíce, teď na to rádi vzpomínáme. :srdce:

Venetia
Hvězda diskuse 37457 příspěvků 24.11.18 09:39
@Anonymní píše:
Prosim o radu…Líbil se mi delší dobu jeden muž, najednou sám od sebe napsal a že by chtě zajít na caffe, strašně šťastná jsem s ním na to kafe šla (známé se delší dobu, asi 3roky, ale nikdy jsme se do nějaký velký komunikace nepouštěli, sem tam na Facebooku, známé se i znali jsme se osobně)
Na další schůzce teda proběhl sex, a pak jsme se viděli ještě dvakrát, stále si píšeme, téměř každý den, je pozorný, zajímá se jak se mám co dělám… Měli jsme mít i další schůzky, jenže mi to nešlo skloubit s prací a po 5tem odmítnutí z mé strany že nemám čas. Mi tyden nenapsal, po týdnu mi napsal zprávu, sám, že mě chtěl, ale že jsem nekomunikovala a že stále čekal, že napíšu, jenže nejsem typ ženy, která píše první muži… Začli jsme tedy zase psát a vídat se, 3× do týdne… Jenže nevím, jak mu mám říct že ho miluji, je to takový jiný druh může, takový tajemný a asi se taky bojí dát city najevo, jelikož je starší… Vůbec nevím, jak mu to mám naznačit, či napsat, říct… Nemáte taký některá podobný problém, či alespoň nějaký chlap, který by věděl, jak na takové může… Asi ze mě může působit také nějaký nezájem, ale nejsem žena, která je urputná, či nějaká stíhačka… Možná čeká, že udělám první krok já… :roll: :nevim: :,( :,(

A proč mu to chceš říkat? Podle mne je na nějaké výlevy ještě brzo a není lepší, když s vyznáním projde první on?

Chytrak
Závislačka 2836 příspěvků 24.11.18 09:40

Kolik ti je? Souhlasim naprosto s Celinou. Bud udelas dalsi krok ty anebo nic dalsiho s nim nebude.
Nema zadnej duvod, aby te zase zval anebo ti neco vyznaval.
Takze jestli neco chces, vykasli se na predsudky a udelej 1. krok ty.
Jinak holt smula :lol:

arinecka
Kelišová 5156 příspěvků 24.11.18 11:51

Tak pětkrát jsi ho odmítla, nekomunikovala, tak se nediv. To že nejsi typ ženy, která píše první muži ti asi uškodilo. On komunikoval, zval tě na schůzky.....

fera21
Stálice 96 příspěvků 24.11.18 12:39

Ne každej chlap to dokáže říct po tak krátké době a některej to nedokáže říct vůbec. Ono to není jednoduchý. A pokud to ta holka tak cítí, tak by to měla říct sama. Názor kluka ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.11.18 12:46
@Chytrak píše:
Kolik ti je? Souhlasim naprosto s Celinou. Bud udelas dalsi krok ty anebo nic dalsiho s nim nebude.
Nema zadnej duvod, aby te zase zval anebo ti neco vyznaval.
Takze jestli neco chces, vykasli se na predsudky a udelej 1. krok ty.
Jinak holt smula :lol:

Je mi 25…mu 40

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >