Reklama

Miluji ho, ale spát s ním nechci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 10:17
miluji ho ale spát s ním nechci

Ahoj holky mám problém po narození syna nemám takřka žádnou chuť na sex jen naprosto minimálně..

S manželem to děláme tak maximálně 1 do týdne nebo do 14 dnů.. snažím se mu vyjít vstříc alespoň orálem ale prostě mu to nestačí..

Nějakou romantiku a pod jsme skoušeli já se prostĚ poslední dobou (cca rok) nedokážu pořádně naladit..

Nemáte nějakou babskou radu bo tak něco? nestalo se to některé z vás a jak jste to řešili?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »

Reklama

Reakce:

warita
Echt Kelišová 7779 příspěvků 16.08.18 10:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky mám problém po narození syna nemám takřka žádnou chuť na sex jen naprosto minimálně..

S manželem to děláme tak maximálně 1 do týdne nebo do 14 dnů.. snažím se mu vyjít vstříc alespoň orálem ale prostě mu to nestačí..

Nějakou romantiku a pod jsme skoušeli já se prostĚ poslední dobou (cca rok) nedokážu pořádně naladit..

Nemáte nějakou babskou radu bo tak něco? nestalo se to některé z vás a jak jste to řešili?

jednou tydne je normalni frekvence myslim.

Zwetta
Kecalka 405 příspěvků 6 inzerátů 16.08.18 10:23

Mám to dost podobně, po porodu jak když utne.. :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 10:23

@warita není. Chlapovi sex 1× týdně nikdy stačit nebude. Pak doma bulíte, že má bokovku, když vy mu nedáte :lol: :andel: :nevim:

Amelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 16.08.18 10:24

Také bych řekla, že jednou týdně je normální s malým dítětem. Kojíš? To může mit také vliv.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1768 příspěvků 16.08.18 10:25

Na to, že Tě to nebaví, jednou týdně asi ještě jde. Ale stejně, pokud to bylo dříve jinak a bavilo Tě to, tak si myslím, že to bude hormonálního původu a to bys měla řešit s gynekologem - přeměření hladin. Když něco chybí nebo přebývá, tak to dělá i tyhle věci.
Babské rady nemusí stačit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 10:26

@Amelie30 Už nekojím.. přestala jsem když bylo malému půl roka .. teď je mu rok a furt sucho…

pikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 16.08.18 10:27
@Anonymní píše:
@warita není. Chlapovi sex 1× týdně nikdy stačit nebude. Pak doma bulíte, že má bokovku, když vy mu nedáte :lol: :andel: :nevim:

Tak hlavně, že ty jim pak solidárně dáš. Nebo jsi chlap předpokládám? Hrdi­no

mk77
Stálice 62 příspěvků 16.08.18 10:29

Chlapovi pristup „miluji te, ale spat s tebou nechci“ vysvetlit dost dobre nejde … A to rikam jako chlap.

Druha vec je, za vy se mu alespon snazite svoji neochotu k sexu kompenzovat jinak … Jasne, neni to uplne ono, ale z vlastni zkusenosti si troufam tvrdit, ze casem bude hur. To uz vas totiz prestane bavit i to „nahradni plneni“, a chlap se bud zblazni, nebo si ten sex zaridi jinde.

warita
Echt Kelišová 7779 příspěvků 16.08.18 10:31
@Anonymní píše:
@warita není. Chlapovi sex 1× týdně nikdy stačit nebude. Pak doma bulíte, že má bokovku, když vy mu nedáte :lol: :andel: :nevim:

memu chlapovi staci, bokovku nema a nebulim. Jednou tydne v dlouhodobem vztahu je uplne obyc frekvence.

warita
Echt Kelišová 7779 příspěvků 16.08.18 10:33
@Zwetta píše:
Mám to dost podobně, po porodu jak když utne.. :zed:

my mame po porodu stejnou frekvenci jako pred: v prumeru tak 1× tydne. Jsou tydny, kdy se to sejde i treba 3×, ale pak treba tyden vubec nic, protoze menstruace a pak treba stres a unava. Chlap si nestezuje, to bych netolerovala, aby jeste delal kvuli tomu stres, jako by na tom stal svet.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.18 10:33
@mk77 píše:
Chlapovi pristup „miluji te, ale spat s tebou nechci“ vysvetlit dost dobre nejde … A to rikam jako chlap.Druha vec je, za vy se mu alespon snazite svoji neochotu k sexu kompenzovat jinak … Jasne, neni to uplne ono, ale z vlastni zkusenosti si troufam tvrdit, ze casem bude hur. To uz vas totiz prestane bavit i to „nahradni plneni“, a chlap se bud zblazni, nebo si ten sex zaridi jinde.

To já moc dobŘe vím a snažim se s tím něco i dělat… A kupodivu mě to „nahradni plneni“ opravdu baví na to mám i tu chuť ale na sex jako takový prostě ne.. věřte nebo ne i pro mě je to frustrující..

Tichošlápek
Extra třída :D 10109 příspěvků 16.08.18 10:35

@warita souhlas. U nás manzela navíc ještě většinou svadim já :lol: nevím, kde se porad berou ty představy, ze každy chlap ma potřebu jak kralik

mk77
Stálice 62 příspěvků 16.08.18 10:47
@Anonymní píše:
To já moc dobŘe vím a snažim se s tím něco i dělat… A kupodivu mě to „nahradni plneni“ opravdu baví na to mám i tu chuť ale na sex jako takový prostě ne.. věřte nebo ne i pro mě je to frustrující..

Nechci vas nejak strasit, ale tohle rikala moje partnerka taky … Ze tedy nema chut na sex, ale ze se o me postara jinak, ze ji to nevadi, a ze ji to i bavi. Mozna opravdu bavilo, tezko rict, ale nebavilo ji to dlouho. Verim tomu, ze je to frustrujici i pro zenu, je to problem i pro chlapa, ktery se pak citi nechteny, k nicemu, o sex se musi doprosovat, vede to k hadkam, zacnete se vzajemne vyhybat, a konce jsou vcelku jasne.

malytlustyhroch
Kecalka 485 příspěvků 16.08.18 11:16

A mas hlidani pro mimino, aspon obcas? Vono je to taky neco jinyho, kdyz ses furt i u sexu ve strehu, jestli se dite nevzbudi a kdyz mas dite u babicky a muzes se soustredit…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >