Miluji ho i po rozchodu

6
27.7.21 21:57

Miluji ho i po rozchodu

Ahoj!
Před půl rokem se se mnou přítel rozešel a zůstali jsme kamarádi. Myslela jsem si, že tu bolest zvládnu a čas rány zahojí. Setkáváme se s přáteli a on je tam vždy také. Pokaždé, když se vidíme, se bolest zhoršuje, a ještě o to víc, když přede mnou balí moji kamarádku, a dokonce i mně občas vysílá signály :zed:
Nechápu, o co mu jde, ale už ho nechci, i když mé city k němu jsou stále silnější.
Rady typu nevídej se s ním, čas rány zahojí, najdi si někoho jiného, a prostě na něj nemysli, mi opravdu nepomáhají. Ráda bych tedy slyšela vaše rady, jak se „odmilovat“.
Moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12795
27.7.21 22:09

Jenže to jsou ty správné rady. Totiž tady platí „sejde z očí, sejde z mysli“ a tedy je nutné zpřetrhat vazby, nevídat se a nebýt kamarády. To jinak prostě nepůjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2823
27.7.21 22:09

Nijak, časem to přejde, sama to neovlivnís..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1515
27.7.21 22:10

Ale ona je opravdu jen jediná rada-a to přerušit veškerý kontakt.
Pokud nechceš skončit na stará kolena sama, zabouchlá do někoho, s kým jsi chodila v mládí, úplně ho odřízni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1264
27.7.21 22:11
@Lexieee píše:

Rady typu nevídej se s ním, čas rány zahojí, najdi si někoho jiného, a prostě na něj nemysli, mi opravdu nepomáhají. Ráda bych tedy slyšela vaše rady, jak se „odmilovat“.

Rady, ktere by ti mohly pomoci se „odmilovat“ ti nepomahaji, rikas.

Ja mam spis pocit, ze se odmilovat nechces a proto tyto rady ignorujes.

Nebo mas opravdu pocit, ze setkavani se s nim je ok, kdyz s tim vubec nedokazes zachazet?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1466
27.7.21 22:12

Vůbrc se s ním nevídat, jiná rada není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34632
27.7.21 22:13
@Lexieee píše:
Ahoj!
Před půl rokem se se mnou přítel rozešel a zůstali jsme kamarádi. Myslela jsem si, že tu bolest zvládnu a čas rány zahojí. Setkáváme se s přáteli a on je tam vždy také. Pokaždé, když se vidíme, se bolest zhoršuje, a ještě o to víc, když přede mnou balí moji kamarádku, a dokonce i mně občas vysílá signály :zed:
Nechápu, o co mu jde, ale už ho nechci, i když mé city k němu jsou stále silnější.
Moc děkuji :srdce:

Chvíli bych se vyhýbala situacím, kdy ho potkám. Jestli před tebou balí jinou, je to blbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
27.7.21 22:15

Opravdu alr nepomůže nic jiného než to co jsi vypsala v příspěvku. Věř zkušeným. Odmilovat lusknutím prstu se nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 22:22

Co oči nevidí, to srdce nebolí.. jediná rada je ta, kterou bohužel nechceš slyšet.. znám to

• Citovat
  • Nahlásit
310
27.7.21 23:31

Já se svým bývalým přítelem nějaký čas také zůstala kamarádka, také jsem ho svým způsobem stále měla moc rada.. ale po cca roce přišel můj nynější přítel a jakoby všechny city k němu vyprchaly. Vazby se pak vlastně zpřetrhaly samy, oba jsme šťastně zadaní a spokojeni s tím, jak se věci mají:) Chce to čas, novou lásku, nové zážitky a nové dobrodružství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
427
27.7.21 23:35
@Lexieee píše:
Ahoj!

Zkus bezpodmínečnou lásku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.7.21 02:16

On Te opustil a pak před Tebou bali Tvou kamaradku a pak flirtuje i s Tebou?
Tak si uvedom ze je to bezcharakterni debil, nastvi se na nej a prestan nad tim parchantem vzdychat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4913
28.7.21 05:30

Je to těžký. Ono by to chtělo asi se zaměřit na něco jiného než na to, že jste se rozešli. Ale většina rozchodů je bolestivých pro toho, který byl odejit. Nicméně mu kašli na nějaké kamarádství, to většinou nefunguje a vrací tě to tam, kam nechceš. Pokud vysílá „signály“, tak je to nejspíš pablb, co si dokazuje, že by mu stačilo lusknout prsty a ty přiběhneš jak pejsek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33225
28.7.21 06:35
@Lexieee píše:
Ahoj!

Opravdu záleží jen na Tobě.

Bud utneš kontakty na max., nebudeš ho sledovat na soc. sítích atd. a časem na něj přestaneš myslet, začneš randit s někým jiným atd. anebo to budeš přiživovat, ty city k němu, sledovat ho na akcích, myslet na něj, žárlit na něj, trápit se.

I touhle diskusí jeho vliv posiluješ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
28.7.21 14:04

@Lexieee Zamilovat se jinde a začít s ním nový život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat