Miluji ho, nevím, zda se vrátit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 09:39
Miluji ho, nevím, zda se vrátit

Ahoj holky, jdu si pro radu. S bývalým přítelem jsme nikdy neměli velké problémy, nehádali jsme se, nic. Poté jsem nastoupila k němu do práce a začalo se to bortit. Vše jsem hned hrotila, když si povídal s kolegyní apod. Zamiloval se do ní, ale nepodvedl mě (myšleno jako fyzický styk). Rozešli jsme se kvůli tomu, on nejspíš doufal, že se dá dohromady s ní (ona je vdaná). Já jsem se s bývalým stýkala, povídali jsme si a kolikrát se to zvrtlo v něco víc… :oops: Nyní jsem se dozvěděla, že té kolegyni napsal, že je konec, že tak žít dál nechce, že chce mít rodinu, že ji nemiluje.
Já jsem nikdy nikoho nemilovala, tak jako jeho. Mám pocit, že by chtěl, abychom se vrátili k sobě, vím, že bych byla šťastná. Ale pořád se bojím… Vůbec nevím, jak dál. Jsem ráda, že mě s ní nepodvedl, když jsme ještě spolu byli. Ale prostě se zamiloval… Jo, srdci člověk neporučí… Ale? :think: :roll: :nevim:

Reakce:
Premek_Orac
Kelišová 5450 příspěvků 31.07.19 09:45

Cesty osudu jsou nevyzpytatelné…
Pokud to oba berete tak, že spolu ve vztahu vám to vlastně fungovalo, a pokud je to přání vás obou, dejte tomu šanci. Nakonec nic horšího, než že zjistíte, že to dohromady nefunguje, se vám stát nemůže…

LaPaloma
Závislačka 3017 příspěvků 31.07.19 09:53

Můžeš ztratit roky, to je to, co můžeš ztratit.
Jednou už jsi se se ztrátou smířit musela, přežila jsi. Byl ve vztahu s tebou, chtěl jinou, dost nedostupnou, přesto byl ochoten uzavřít vztah s tebou pro něco nedosažitelného.
Já bych ho už nechtěla.
Snad bych ještě mohla pochopit, kdyby chtěl chodit s jinou nezadanou holkou, ale aby mně nechal kvůli vdané, to chápu jako jeho dost silný důvod mně opustit, když mu na to stačí vdaná… kde měl být jen pejsánek pro zábavu.

To, že jste se nehádali není měřítko kvality vztahu. On se nudil.

BaMaK
Závislačka 3091 příspěvků 17 inzerátů 31.07.19 09:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu si pro radu. S bývalým přítelem jsme nikdy neměli velké problémy, nehádali jsme se, nic. Poté jsem nastoupila k němu do práce a začalo se to bortit. Vše jsem hned hrotila, když si povídal s kolegyní apod. Zamiloval se do ní, ale nepodvedl mě (myšleno jako fyzický styk). Rozešli jsme se kvůli tomu, on nejspíš doufal, že se dá dohromady s ní (ona je vdaná). Já jsem se s bývalým stýkala, povídali jsme si a kolikrát se to zvrtlo v něco víc… :oops: Nyní jsem se dozvěděla, že té kolegyni napsal, že je konec, že tak žít dál nechce, že chce mít rodinu, že ji nemiluje.
Já jsem nikdy nikoho nemilovala, tak jako jeho. Mám pocit, že by chtěl, abychom se vrátili k sobě, vím, že bych byla šťastná. Ale pořád se bojím… Vůbec nevím, jak dál. Jsem ráda, že mě s ní nepodvedl, když jsme ještě spolu byli. Ale prostě se zamiloval… Jo, srdci člověk neporučí… Ale? :think: :roll: :nevim:

Možná zamiloval, možná jsi ho jenom odehnala svým zarlenim. Jestli chcete oba být spolu, tak buďte.

minaha
Povídálka 22 příspěvků 31.07.19 10:07

Nikdo z nás neví, jak to mezi vámi bylo a je. Ty ho miluješ, ale jestli on tebe, to nevíme. Dost možná během té doby zjistil, že to, co má u tebe nikde jinde nenajde. Ale je i možné, že se k tobě chce vrátit, protože nechce být sám. Jak to je doopravdy, musíš zjistit ty.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1479 příspěvků 31.07.19 11:31

Nepsala jsi tu už náhodou, mě ten příběh připadá známý. Už bych s ním do vztahu nešla, do stejné řeky…
Jinak když se dáte dohromady, ona se pak časem s manželem rozhada on to zjisti a zase za ní bude pálit, ty zase budeš možná pořád zarlit, že spolu pracuji. Začala bych někde jinde, nově a zčerstva…

sediza
Závislačka 2730 příspěvků 31.07.19 16:49

Kamarádce se stalo neco podobneho. On se zamiloval jinde a opustil ji. Ona ho ale chtela zpet za každou cenu. Nacetla si nejakou literaturu jak být nedostupná. Neco jako Proc muži milují potvory apod. No a jsou spolu uz pres 10 let, 2 deti. Nerikam, ze jejich vztah je idylický. Ale ona mu odpustila. Chce s ním být a on s ní taky.

zu.syk
Zasloužilá kecalka 560 příspěvků 31.07.19 17:02

A na základě čeho máš pocit, že chce, abyste se k sobě vrátili? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama