Miluji manžela, ale chci milence

Anonymní
15.10.19 19:12

Miluji manzela ale chci milence

Je mi jasne ze se tu ukazou prispevky kdy mi budete psat ze jsem blba, ale stejne se sverim.

Mam bajecneho manzela, hodneho, nehadame se, mame stejne nazory na zivot a mame hodne spolecnych zajmu. Problem je ale v sexu. I kdyz nebudu resit ten stereotyp protoze ten bude proste vsude, tak se nase pohledy na sex hodne rozchazeji. Zatim co ja bych ho chtela casteji, manzel ho ASI nepotrebuje. Chtela bych se s nim citit jako zena se kterou se chce pomilovat, kteremu se libi moje telo. (Postavu mam porad stejnou co jsme se potkali, sportuji) bohuzel on proste takovy neni, je to snilek, je to chlap na hlubsi rozhovory ale proste ten sex v sobe nema, snad mi rozumite? A ted se nasel nekdo, nekdo kdo ma velike zkusenosti, kdo je taky zadany a se kterym bych zit nemohla protoze mame absolutne jine nazory a i jiny zivoty, ani neni nijak krasny, ale ma to charisma co mne proste pritahuje. Jenze on je to co mi chybi doma v tom sexu, on je ten kterej dokaze zenu pomilovat aby si pripadala krasna a chtena. Ja nevim zda mi rozumite. S manzelem jsem tema na sex resila, ale proste vidim ze chci po nem neco co mu neni prirozene, neni to v nem. Ja vim ze rozumove to neni spravne, lhat cloveku se kterym mam rodinu a jinak je pro mne proste manzel na cely zivot, ale pak je tu ta druha cast co hrozne trpi. Nechci jiny vztah, chci byt sobecka a chci abych si uzivala tu zenskost.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18771
15.10.19 19:14

Přidávám do oblíbených ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
15.10.19 19:15

A jak si jsi jista, že dotyčný ti to tak skvěle udělá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13305
15.10.19 19:16

Kolik ti je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.19 19:18
@Anonymní píše:
Je mi jasne ze se tu ukazou prispevky kdy mi budete psat ze jsem blba, ale stejne se sverim.Mam bajecneho manzela, hodneho, nehadame se, mame stejne nazory na zivot a mame hodne spolecnych zajmu. Problem je ale v sexu. I kdyz nebudu resit ten stereotyp protoze ten bude proste vsude, tak se nase pohledy na sex hodne rozchazeji. Zatim co ja bych ho chtela casteji, manzel ho ASI nepotrebuje. Chtela bych se s nim citit jako zena se kterou se chce pomilovat, kteremu se libi moje telo. (Postavu mam porad stejnou co jsme se potkali, sportuji) bohuzel on proste takovy neni, je to snilek, je to chlap na hlubsi rozhovory ale proste ten sex v sobe nema, snad mi rozumite? A ted se nasel nekdo, nekdo kdo ma velike zkusenosti, kdo je taky zadany a se kterym bych zit nemohla protoze mame absolutne jine nazory a i jiny zivoty, ani neni nijak krasny, ale ma to charisma co mne proste pritahuje. Jenze on je to co mi chybi doma v tom sexu, on je ten kterej dokaze zenu pomilovat aby si pripadala krasna a chtena. Ja nevim zda mi rozumite. S manzelem jsem tema na sex resila, ale proste vidim ze chci po nem neco co mu neni prirozene, neni to v nem. Ja vim ze rozumove to neni spravne, lhat cloveku se kterym mam rodinu a jinak je pro mne proste manzel na cely zivot, ale pak je tu ta druha cast co hrozne trpi. Nechci jiny vztah, chci byt sobecka a chci abych si uzivala tu zenskost.

Máš pocit, že existuje v životě nárok na to, abys měla všechno, co chceš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Výborně! Přeji Ti hodně štěstí! A parohy mu nasaď ty největší z největších. ;)

Příspěvek upraven 15.10.19 v 19:18

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4228

Holka, tady ti nikdo asi řešení nedá. Rozumím ti. Kdyby se dalo 100% zajistit, ze to zůstane mezi vámi… Jenže náhoda je blbec a taky nevíš, jak by se zachoval tvůj muž, krom toho, ze by mu to ublizilo. Myslím, ze je tam velké riziko, ze můžeš přijít o mnohem víc než získat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12340
15.10.19 19:19

No hele, i když sex bude skvělý, i tak to bude velká komplikace a dost ti zamotá život, ať chceš nebo ne. A taky ti může všechno pokazit. A to i když ten sex bude fakt fakt dobrý. A taky ten sex může být o ničem… a ty komplikace budou taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5245
15.10.19 19:21

Žijeme jen jednou. ;) Pokud jsi stasna a spokojena s manzelem i s milencem, tak bud. A uzivej si to. :palec: Rozumi ti a fandim ti. Jen dej pozor na to, aby se to ani manzel, ani partnerka milence nedozvěděli… Taky davam do oblíbených :D…Ale priprav se na to, ze te tady ostatni roztrhaji na kusy :roll:. Nevěra se tu tresta pomalu smrti. Tak se to snaz ignorovat… :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
415
15.10.19 19:21
@Anonymní píše:
Je mi jasne ze se tu ukazou prispevky kdy mi budete psat ze jsem blba, ale stejne se sverim.Mam bajecneho manzela, hodneho, nehadame se, mame stejne nazory na zivot a mame hodne spolecnych zajmu. Problem je ale v sexu. I kdyz nebudu resit ten stereotyp protoze ten bude proste vsude, tak se nase pohledy na sex hodne rozchazeji. Zatim co ja bych ho chtela casteji, manzel ho ASI nepotrebuje. Chtela bych se s nim citit jako zena se kterou se chce pomilovat, kteremu se libi moje telo. (Postavu mam porad stejnou co jsme se potkali, sportuji) bohuzel on proste takovy neni, je to snilek, je to chlap na hlubsi rozhovory ale proste ten sex v sobe nema, snad mi rozumite? A ted se nasel nekdo, nekdo kdo ma velike zkusenosti, kdo je taky zadany a se kterym bych zit nemohla protoze mame absolutne jine nazory a i jiny zivoty, ani neni nijak krasny, ale ma to charisma co mne proste pritahuje. Jenze on je to co mi chybi doma v tom sexu, on je ten kterej dokaze zenu pomilovat aby si pripadala krasna a chtena. Ja nevim zda mi rozumite. S manzelem jsem tema na sex resila, ale proste vidim ze chci po nem neco co mu neni prirozene, neni to v nem. Ja vim ze rozumove to neni spravne, lhat cloveku se kterym mam rodinu a jinak je pro mne proste manzel na cely zivot, ale pak je tu ta druha cast co hrozne trpi. Nechci jiny vztah, chci byt sobecka a chci abych si uzivala tu zenskost.

Tak to je mi manžela líto. Už se vůbec nedivím, že se mnozí nehrnou do ženění. Proč taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.10.19 19:22

Mne snad nejde ani o samotny akt. Byla jsem s nim uz o samote, k sexu nedoslo. Znam ho celkem dlouho. Je to proste milovnik zen. S neverou ma bohate zkusenosti a o to mi prave jde, vim ze bych ho jako partnera nechtela protoze nedokaze byt verny, pro mne jako milenec idealni. Je starsi nez jsem ja.

Je mi 32, a predstava ze to nepoznam je pro mne hrozna i kdyz manzelstvi je v,,poradku"

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
15.10.19 19:25

@xiaxxx Ano vim, cekam to :) a chapu je, kdybych to cetla ja take bych nechapala co zakladatelce vlastne chybi.

Je to tezke. Manzel je kamarad, partak na sport na spolecne povidani. Ale…

• Nahlásit
  • Citovat
29371
15.10.19 19:33
@Anonymní píše:
Mne snad nejde ani o samotny akt. Byla jsem s nim uz o samote, k sexu nedoslo. Znam ho celkem dlouho. Je to proste milovnik zen. S neverou ma bohate zkusenosti a o to mi prave jde, vim ze bych ho jako partnera nechtela protoze nedokaze byt verny, pro mne jako milenec idealni. Je starsi nez jsem ja.Je mi 32, a predstava ze to nepoznam je pro mne hrozna i kdyz manzelstvi je v,,poradku"

tak si s tebou příště zasexuje, ty se poblázníš, pokud se ti to bude líbit, a on si zase v klidu odletí za jinou kytičkou… a co když tě v tom zklame? A co když se to manžel dozví? Počítáš i s takovou variantou? Nebo můžeš přijít za manželem, že máš nárok na chvění v žaludku a pořádný sex, třeba ti dá požehnání…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.10.19 19:38

Kde je mrav? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9429
15.10.19 19:39
@Mango_Lassi píše:
Přidávám do oblíbených ;)