Miluji přítele, ale "neklape" to v posteli.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.10.21 11:54

Miluji přítele, ale "neklape" to v posteli.

Dobrý den, je mi 17 let a přítelovi 18 let.
Přítel je úžasnej, hodnej a milej všechno tohle je super. Ale, v posteli to neklape (vidíme se několikrát týdně a celý víkend jsme většinou spolu). Jemu stačí sex 1 týdně, ale já bych mohla pořád. Orálně ho uspokojuji baví mně to, ale já bych chtěla taky.. Jemu lízani přijde nechutný (hygienu dodržuji a potrpím si na ni) a prstit mně nechce. Často myslím na svého ex jak to v posteli „bylo fajn“.
Jsem z toho už dost zoufalá. A o ten sex jednou týdně se ještě prosím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27514
16.10.21 11:57

Asi má zábrany a stydí se to dělat, možná špatný přístup k sexu v rodině :nevim: jestli ho máš ráda skus tolik netlačit, ale pomalu ho zapojovat víc. On asi nebude mít moc zkušeností..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36824
16.10.21 12:06
@Anonymní píše:
Přítel je úžasnej, hodnej a milej všechno tohle je super. Ale, v posteli to neklape (vidíme se několikrát týdně a celý víkend jsme většinou spolu). Jemu stačí sex 1 týdně, ale já bych mohla pořád. Orálně ho uspokojuji baví mně to, ale já bych chtěla taky.. Jemu lízani přijde nechutný (hygienu dodržuji a potrpím si na ni) a prstit mně nechce. Často myslím na svého ex jak to v posteli „bylo fajn“.

Tak v osmnácti nemusí mít ani moc zkušeností. A chuť na sex je u každého jiná. Musíte najít kompromis. Když budeš hodně nevyskákaná, najdi si jiného borce. To se v sedmnácti může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6928
16.10.21 12:10

Asi je to nějakej nezkušené jelimanek, každopádně malá potřeba sexu je v 18letech zvláštní.. Mozna je načase jít o dům dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65165
16.10.21 12:15
@Anonymní píše:

Najdi si jiného. Je třeba si uvědomit, že co může být příjemné jednomu, nemusí být druhému.. a nutit se a trápit nemá smysl, kornv tomto věku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1605
16.10.21 13:22

To je dost zásadní problém, předpokládám, že spolu jste asi krátce a už máte takto malou frekvenci sexu. Já bych se na to asi vykašlala a nelámala to přes koleno. U něho se to asi jen tak nezmění a ty budeš akorát čím dál víc nespokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.10.21 18:54

Meho prvniho partnera jsem potkala v 18letech… a milovala ho.. V sexu to stalo za starou backoru.. Byli jsme spolu 6 let. Celych 6 let to bylo stejny…Mozna i horsi.. ze zacatku jsem mu rikala, co chci a jak chci… Neslo o nic „extra“ veci, on je ale delat nechtel, ze ho to nebavi delat „tak dlouho jak ja to potrebovala“ nebo ze ono a tamto delat proste nebude… A on zas chtel sexu mnohem vic… Takze rozumis tomu…Me nebyl celych 6 let schopny uspokojit, ale sam se uspokojoval a chtel to casto…Ja ho milovala, ale on byl naprosty sobec a jeste mi parkrat lehce vycetl, nebo si povzdechl… ze je zklamany z toho, ze me neni mozne uspokojit „ze to tak asi proste mam“… houby… s vyssim vekem jsem strasne touzila si to fakticky uzit, zacala slintat po jinych.. proste mi to chybelo a moc… Ted si tlucu do hlavy, ze jsem ho neopustila driv! Pokud si nesednete, je to za me strata casu… A uprimne takove to „budem o tom mluvit“ v mem ani v pripadech 2 kamaradek chlapovu neschopnost neovlivnilo v pozitivnim slova smyslu… Kluci nas vyslechli a jeli v zajetych kolejich dal… :roll: Najdi si starsiho a zkusenejsiho, tomuto prokazes sluzbu tim, ze mu reknes ze je neschopny a ze te s nim sex nebavi. Protoze jen takovou fackou si to uvedomi…

• Citovat
  • Nahlásit
11003
16.10.21 19:04
@Alušáček píše:
Asi je to nějakej nezkušené jelimanek, každopádně malá potřeba sexu je v 18letech zvláštní.. Mozna je načase jít o dům dál.

Kdyt v 18 jedse nezazije dobry sex, rak mu to prijde normalni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.10.21 07:16
@Anonymní píše:
Meho prvniho partnera jsem potkala v 18letech… a milovala ho.. V sexu to stalo za starou backoru.. Byli jsme spolu 6 let. Celych 6 let to bylo stejny…Mozna i horsi.. ze zacatku jsem mu rikala, co chci a jak chci… Neslo o nic „extra“ veci, on je ale delat nechtel, ze ho to nebavi delat „tak dlouho jak ja to potrebovala“ nebo ze ono a tamto delat proste nebude… A on zas chtel sexu mnohem vic… Takze rozumis tomu…Me nebyl celych 6 let schopny uspokojit, ale sam se uspokojoval a chtel to casto…Ja ho milovala, ale on byl naprosty sobec a jeste mi parkrat lehce vycetl, nebo si povzdechl… ze je zklamany z toho, ze me neni mozne uspokojit „ze to tak asi proste mam“… houby… s vyssim vekem jsem strasne touzila si to fakticky uzit, zacala slintat po jinych.. proste mi to chybelo a moc… Ted si tlucu do hlavy, ze jsem ho neopustila driv! Pokud si nesednete, je to za me strata casu… A uprimne takove to „budem o tom mluvit“ v mem ani v pripadech 2 kamaradek chlapovu neschopnost neovlivnilo v pozitivnim slova smyslu… Kluci nas vyslechli a jeli v zajetych kolejich dal… :roll: Najdi si starsiho a zkusenejsiho, tomuto prokazes sluzbu tim, ze mu reknes ze je neschopny a ze te s nim sex nebavi. Protoze jen takovou fackou si to uvedomi…

Souhlasim, mam zkusenost 8 let.Taky sem mela vetsi potrebu sexu nez partner.Mam rada predehry, libani celeho tela.On byl spise na rychlovky. Navic ja mohla obden, jemu stacilo jednou tydne, casem jednou za 14dni i pozdeji :roll:.Od zacatku jsme si v te frekvenci nesedli, presto jsme spolu zustali a byla to chyba.On se nejaky rok snazil se premahat-myslim si to. Jelikoz ja ho svadela, tak se nechaval. Casem me to prestalo bavit, byt stale aktivni jen ja. Prisla pak frustrace, ze po me netouzi atd. Proste sem se citila hrozne nepritazliva, nechtena a tim i nemilovana. Nakonec jsme se rozesly kvuli celkovemu nesouladu v dobe, kdy uz jsme spolu nespaly vice jak rok a kazdy usinal v jine mistnosti.Mame spolu dite, tak to nas nejak u sebe drzelo.Ale vlastne nej roky sem prozila bud s malem sexu nebo bez nej :(.To je ma zkusenost.Po diteti u nej nebyl problem, ze chtel sex po 4 az 5 mesicich.

• Citovat
  • Nahlásit
2338
17.10.21 12:43

A co s tebou dělá? když jazyk ne, prsty ne? Ten by letěl do oběhu hodně rychle, kor v tomto věku, pokud tam nevidíš snahu to zlepšit a neco ti dopřát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat