Miluji samoživitelku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kluk1995
Povídálka 17 příspěvků 10.04.19 19:41
miluji samoživitelku

Zamiloval jsem do samoživitelky
Ahoj předem se omlouvám za chyby jsem jsem dyslektik a dysgrafik
chtěl bys jsem poradit a znát vás názor na toto,,.když mě bylo asi 13-14 let
poznal sem jednu zdrav sestru třeba jménem Míša byla velice milá hezky se o mně starala
občas jsem za ni zašel na pokec atd pak stála jedná událost o které tu nemohu psát ze bys se to dalo dohledat to nechci když jsem byl v tom městě stále sem ji hledal a nic a nic po 10 letech jsem ji našel par dni jsem si psali na fb pak jsem jel do toho města měl jsem tam nějaký věci na práci jsme si dali rande tam měla svého syna který je skvělý jsem si povídali atd co se stálo za 10 let atd dali jsem si pivo a kecaly nemohu moc psát je to soukromý když jsme šly z rande na MHD tak její syn ji měl za ruku potom ji mě držel šly jsme jako rodina moc se my to líbilo..ona se mě ptala jestli nevím o kolu tak jsem se rozhodl ho koupit druhé ruky aby jsem mu udělal radost nechci za to nic ona se ptala proč ho nechci zaplatit napsala toto Já se v životě hodně spálila a žádného chlapa opravdu nechci, jsem přes dva roky sama a vyhovuje mi to tak
Není to úplně jednoduché, ale nikdo na mě nerve, nikomu nemusím vysvetlovat, že moje myšlenkové pochody jsou jiné od většiny a nemusím to zdůvodňovat.. omlouvám se, ale nemůžu ti nabídnout nic víc než přátelství..Nechci tě nijak ranit, ale ztratila jsem jakoukoliv víru v lidi a dokud ji nenajdu zpátky, chci být sama..
Myslím, že je dobře, že jsem si to řekli.. já ji furt nemohu dosát hlavy po mně je skvělá
je straší o 13 let nedovedu napsat proč ji miluji co si o tom myslíte vy
ona měla těžký život

Reakce:
Halamka
Závislačka 3983 příspěvků 10.04.19 19:54

Když ti tohle napsala, můžeš ji zůstat na blízku, být kamarád. Ale nic víc a dej si na to pozor, protože bys ji mohl ztratit úplně. Asi si prožila něco nehezkého a dělá moc dobře, že chce zůstat sama, než se „uzdraví“. A také je možné, že pro ni bude i později rozhodující věkový rozdíl mezi vámi. Pokud ji opravdu miluješ, budeš ji respektovat.

kluk1995
Povídálka 17 příspěvků 10.04.19 19:59

To budu dám tomu volní čas

kluk1995
Povídálka 17 příspěvků 10.04.19 20:04
@Halamka píše:
Když ti tohle napsala, můžeš ji zůstat na blízku, být kamarád. Ale nic víc a dej si na to pozor, protože bys ji mohl ztratit úplně. Asi si prožila něco nehezkého a dělá moc dobře, že chce zůstat sama, než se „uzdraví“. A také je možné, že pro ni bude i později rozhodující věkový rozdíl mezi vámi. Pokud ji opravdu miluješ, budeš ji respektovat.

jako pusu jsme si dali to bylo vše já ji chápu ze se boji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.04.19 23:09

Netlač na ni. Promiň ale evidentne zajem nema. Mel by ses poohlidnout po jiné. :(

kluk1995
Povídálka 17 příspěvků 11.04.19 07:48
@Anonymní píše:
Netlač na ni. Promiň ale evidentne zajem nema. Mel by ses poohlidnout po jiné. :(

pusa byla její ex na ni byl zly v 18 se něco stálo

Váš příspěvek
Reklama