Milující přítel, pocit nejistoty .....

Anonymní
9.12.19 07:47

Milující přítel , pocit nejistoty .....

Ahoj… potřebuji se vypsat a zároveň chci slyšet i vas objektivní názor a třeba i poradit( teda hlavně poradit ) tak můj příběh - momentálně se po 15 letech rozvádím ( ne z moji iniciativy) z manzelstvi máme 11 letou dceru… manžel byl introvert i citové chladný člověk ( kolikrát jsem do polštáře brecela proč mě neobejme, nedá pusu)no ve finále se ke mě choval hnusne a já se s dcerou odstěhovala k tátovi… teď vypuklo na povrch ze si začal s mou kamarádkou která se mi koukala do oči, když jsem se ji vyplakavala na raminko… do toho jak když by přijel princ na bílém koni můj kamarád ( kterého jsem 16 let neviděla) je opak mého ex.. na kaficku mi řekl ze udělá cokoliv abych se s dcerou měla dobre a chemie začala dělat své - jelikož jsem se mu přiznala ze to finančně nedávám tak šel bydlet snami a platí nájem a dává (když má) každý pátek 2000 abych si utracela jak chci ( jídlo, oblečení pro ne i dceru apod.). miluje mě i mou dceru… každou neděli když přijede dcera od ex tak je mi oporou..( protože moje kamarádka mi pošle buchtu co pekla s mou dcerou- to bolí). každý ráno mi uvaří kaficko, umyje nadobi, ustele postel ( tohle jsem neznala )… teď asi můj problém mám od nej po citové stránce úplně všechno, smeju se sním, je hodnej, ale já si přijdu ze nemůžu dýchat ( měla jsem chlapa15 let který se mě ani nedotkl) jak muže tak mě pohladi, obejme a já to nedokážu oplatit a on si Oto i řekne ať ho taky obejmu apod. Další věc je co mi vadi ze ve svých 35 letech nemá řidičák ( měl autonehodu a boji se ) nevidím v něm takovou tu jistotu co jsem měla v ex… začínám srovnávat a ubiji mě to… ex děla věci co snami nedělal a mě to bolí… on kdyby mohl tak mě do roka požádá o ruku, ale já po 9 měsících co jsme spolu nějak cítím ze to není to prave… pak se zase ocitam jak na nej koukám a říkám si ze je to fajn chlap… do teď žil svobodným životem a váží si toho co má ( taky mi to furt říká) okolí mi to moooc přeje když viděli jak jsem chodila haj troska když mi ex psychicky ublizoval a říkali ze mám neskutečný stesti ze jsem hned našla chlapa co se perfektně o nás stará a ve finále dává i dost peněz ( když má ) nevím u nej necítím tu jistotu jak finanční tak osobní - bože co se to semnou děje… mám ho rada - sex apod je v pořádku ale ten pocit mě stahuje ke dnů

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1194
9.12.19 07:54

To je klasika, typicky zene se proste zadny muz nemuze nikdy zavdecit a vzdy si najde nejaky problem a co mu vytknout. Muz by se vubec nemel snazit neco delat pro zeny a mel by myslet jen na sebe. To je nejlepsi. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
9.12.19 07:56

Nejsem si jistá, že jste z toho manželství jak se říká „venku“. Pořád to v sobě řešíte. Nemůže být nový přítel jen jakýmsi převozníkem? Byl tu a dal vám to, co jste potřebovaly a dlouho neměly. Chápu, že je to těžké, ale je potřeba si to ujasnit v sobě a pak si s ním promluvit. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
9.12.19 07:58

Aha, takze srovnavas chlapaka, ktery se te nedotkl s milujicim bambulou. Hele, chapu, nemusi to byt to prave. Takze bych mu cestne rekla, aby sel. V zadnem pripade bych se nenechala zivit :nevim:

Jeste predtim bych ho poprosila, jestli by nemohl trochu zpomalit s temi doteky a tak, ze jsi jeste ztraumatizovana z rozchodu a nejde ti se tak otevrit a oddat.

To s ex doufam nemyslis vazne, nechapu, jak muze byt nekdo, kdo te zradil s tvou kamaradkou, opora :poblion: a kamaradka se taky vycabrila, co to ma byt za exhibice? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
2108
9.12.19 08:00

Udělat tlustou čáru za ex, hledat cesty, jak se mít ráda. S přítelem být nemusíš, jen to pozoruj a časem se rozhodneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.12.19 08:06

Nechci aby byl prevoznikem - mám ho rada, je to hodnej kluk… jen nevím jak naložit s tou prázdnotou… zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
21590
9.12.19 08:09

Na tvém příspěvku je vidět, proč se nemá skákat ze vztahu do vztahu. Nejdřív by sis měla odžít rozvod a až pak navazovat nový vztah. A tvůj muž a milenec jsou jeho nebe a dudy. Každý úplně jiný, to tomu taky nepomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26589
9.12.19 08:14

Tak on plati najem za tebe i tvou dceru a k tomu ti dava tak 8 tisic mesicne, aby jsi si nakupovala cinkrlatka a kravinky. On je vul a ty jsi promin pekne vycurana :roll: :roll: :roll: :roll: Vic to radsi komentovat nebudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11056
9.12.19 08:23
@Anonymní píše:
Nechci aby byl prevoznikem - mám ho rada, je to hodnej kluk… jen nevím jak naložit s tou prázdnotou… zakladatelka

No, měla bys být radši sama :nevim: U jednoho ti vadila bezcitnost, druhý je citlivý zase moc a hledáš na něm zbytečně mouchy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21208
9.12.19 08:24

Že to není to pravé, to se může stát, skočila jsi do toho vztahu moc brzy, ale z tvé strany je to brutální vyžírka teda. Moc nechápu, co jsi finančně nedávala, když jsi bydlela u táty, to jste se přece o náklady dělili ne? Poloviční náklady na bydlení, výplata, alimenty, navíc jsi odešla ty, takže nějaké vyrovnání,… mě to prostě nevychází.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21590
9.12.19 08:30

@terien Jestli nebude paní moc náročná :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21208
9.12.19 08:35
@divine woman píše:
@terien Jestli nebude paní moc náročná :nevim:

Hlavně je dost nesoudná. Jít bydlet s chlapem, protože zaplatí nájem a brát si od něj peníze na parádu, na to musí mít jeden žaludek. A jeho největší mínus je, že nemá řidičák :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11056
9.12.19 08:38
@terien píše:
Hlavně je dost nesoudná. Jít bydlet s chlapem, protože zaplatí nájem a brát si od něj peníze na parádu, na to musí mít jeden žaludek. A jeho největší mínus je, že nemá řidičák :zed:

A ještě ten trouba vaří každé ráno kafe, umyje nádobí a ustele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7401
9.12.19 08:41

Ahoj zakladatelko,
nového partnera popisuješ moc hezky. Řešit řidičák je blbost, nutit ho nemůžeš. Jestli hledáš dokonalost, tak tě zklamu, tu nenajdeš. Vždy je u každého něco, co dříve nebo později trochu vadí, ale důležité je, aby to byly věci, které nejsou tak podstatné.
Možná je na vše ještě brzy, možná je to s tebou pořád citově jako na houpačce, protože máš za sebou (a vlastně stále ještě máš) těžké období… Ale na tvém místě bych měl se současným partnerem (tedy vlastně spíš sama se sebou a vztahem k němu) trpělivost. Zraněný člověk si vždy nese kus nedůvěry i k lidem, kteří si to nezaslouží, protože oni nic zlého neprovedli. A to chce prostě čas, než to z tebe vymizí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15064
9.12.19 08:42

No, vypadá to, že ač nechceš, bereš nového přítele hlavně jako převozníka.
A od toho by mi bylo stydno nechat si platit nájem a brát si několikatisícové kapesné na parádu, pokud by on skutečně miloval a myslel to vážně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat