Miluju ho, ale chci otěhotnět s jeho bráchou

Anonymní
21.5.20 14:07

Miluju ho, ale chci otěhotnět se jeho bráchou

Ahoj holky, přidám vám jedno své choulostivé téma.
S přítelem chodíme necelé dva roky, zažili jsme spolu dobré i špatné. Teď bohužel jde náš vztah „do kopru“, přítelovi se financně přestává dařit. Dříve jsme totiž plánovali mimčo. Dle našeho společného úsudku teď něco takového nepřipadá v úvahu. :(, ačkoli každý máme své úspory.
Má však bráchu, je o 3 mladší, než já, vypadá na pravý opak, než je můj současný, je snaživý a peníze uměl vydělat vždy…
O tom, co mi vrtá hlavou snad nemusím rozvíjet dál, jen mi prosím poraďte, nestojím o kritizování

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2999
21.5.20 14:11

Jako počkej. Chápu dobře, že vás vztah jde do kopru proto, že přítel má málo peněz? Brácha je prachatejsi, tak bys je vyměnila, aby sis mohla pořídit mimčo a měli jste se dobře? Pusť přítele k vodě, ať si najde nějakou, které nepůjde o prachy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4712
21.5.20 14:12
:zed: :zed: :zed:

To vymýšlí někdo tyto diskuze z Mafry.. to fakt není normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3034
21.5.20 14:13

Jasnej trooolik :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16889
21.5.20 14:16
@Anonymní píše:
S přítelem chodíme necelé dva roky, zažili jsme spolu dobré i špatné. Teď bohužel jde náš vztah „do kopru“, přítelovi se financně přestává dařit. Dříve jsme totiž plánovali mimčo. Dle našeho společného úsudku teď něco takového nepřipadá v úvahu. :(, ačkoli každý máme své úspory.
Má však bráchu, je o 3 mladší, než já, vypadá na pravý opak, než je můj současný, je snaživý a peníze uměl vydělat vždy…
O tom, co mi vrtá hlavou snad nemusím rozvíjet dál, jen mi prosím poraďte, nestojím o kritizování

jako že by jsi kvůli možným penězům v budoucnu nyní přesedlala na mladšího? :think: a v čem chceš poradit? takových případů bylo, že rozhodí jen kvůli penězům a některé dopadly dobře, jiné špatně :think: v čem konkrétně potřebuješ poradit :think:
Co potencionální tchán? tam by mohlo přicházet v úvahu dědictví nebo vdovský důchod, to nestojí za zvážení? :think: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3754
21.5.20 14:16

To bych pak chtěla vidět ty rodinný oslavy :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3406
21.5.20 14:19

A co jejich otec? Není na tom třeba ten finančně nejlíp? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7156
21.5.20 14:19

Troll nebo p. inda zlatokopka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7191
21.5.20 14:25

Kolik ti je děvče? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
89524
21.5.20 14:25

Miluješ jednoho, ale dítě chceš mít s druhým protože ten má víc peněz.
No…aspoň to zůstane v rodině.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3846
21.5.20 14:26

Mě by zajímalo, kdy zdejší osazenstvo pochopí, ze trolum dělá radost ta diskuze pod jejich bezva tématem. Kdyby se všichni spojili a na trolí diskuze nikdy nikdo neodpověděl, zanedlouho by tu žádní trolove nebyli. Chápu, ze ne vždy je hned jasný, že jde o trola, ale tady je to myslím bez pochyby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
800
21.5.20 14:29

Nekdy je fakt lepší si své představy, plány nechat pro sebe. Než se ztrapňovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
789
21.5.20 14:32

Na druhou stranu můj spolužák (tou dobou ještě na střední) začal chodit s holkou a po půl roku se s ní rozešel, protože se zamiloval do její sestry a skutečně s ní začal chodit a ta první s tím byla OK… a na akce chodili všichni tři…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18289
21.5.20 14:32
@Anonymní píše:
:mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2539
21.5.20 14:38
@gabrriel píše:
Na druhou stranu můj spolužák (tou dobou ještě na střední) začal chodit s holkou a po půl roku se s ní rozešel, protože se zamiloval do její sestry a skutečně s ní začal chodit a ta první s tím byla OK… a na akce chodili všichni tři…

to je něco jiného, než když spolu bydlí/plánují rodinu, na střední se dělo věcí, to bych až tak neřešila:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama