Miluju ho-chci ho potěšit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 22:40
Miluju ho-chci ho potěšit

Ahoj holky, mam manžela 7let, je to úžasný chlap, opravdu držák, vždy pro rodinu. Neustále mi plní sny, totálně nam zrekonstruoval celý dům. Máme teď druhé dítko-miminko a on vždy přijde z práce a převezme to za mě. A já bych si přála mu to nějak vrátit, odvdecit se. Máte nějaký nápad, jak potěšit chlapa? :) finance neřeším, chci yb to bylo něco pořádného, zaslouží si to. Chodí sem jeho rodina, proto anonym

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sashie
Ukecaná baba ;) 2293 příspěvků 04.06.19 22:48

Tak jde o to, co ho baví. Můj manžel je pivař, tak jsem mu na pivojinak.cz objednala předplatné piva. Byl nadšený a každý měsíc se má na co těšit. Šla bych vyloženě po jeho koníčcích.

histep
Závislačka 4857 příspěvků 04.06.19 22:55

Ty ho tak strasne milujes, ale ptas se lidi na netu, nikdo ho nezna, jak ho potesit?
Tak jedine snad takove to, co potesi 99,99 % chlapu, poradny blow.job.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.06.19 22:57

@histep nezavid ;)

veria
Nadpozemská drbna 25579 příspěvků 04.06.19 23:03

Proc by měla závidět, vždyť je to pravda. My tvého chlapa neznáme, to musíš vědět ty, co dela ve volném case, co má rad. Třeba myho manžela potěší vinylove desky a starý gramofon. Nevím, zda i tvého. ;)

Uživatel je onlineEnnny
Závislačka 3760 příspěvků 04.06.19 23:09

Co by jako měla závidět? :roll: když brady nenapíšeš aspoň něco o něm tak nevíme co ti na to napsat, mojemu chlapovi by udělal radost veterán copak já vím jestli tvůj chlap nemá radši ryby

histep
Závislačka 4857 příspěvků 04.06.19 23:09
@Anonymní píše:
@histep nezavid ;)

Co bych jako komu mela zavidet? Tobe nebo tvemu manzelovi, a zrejme to, ze neumis nic vymyslet sama pro sveho nejblizsiho?

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 04.06.19 23:10
@Anonymní píše:
@histep nezavid ;)

Hele sorry, pokud ti to nikdo ještě neřekl, fakt nejsi první a jediná šťastně vdaná na světě :D
Ale jak tu máme vědět, jeslti tvojeho chlapa potěší lístky na koncert, dovolená v Karibiku nebo nový BMW? Napadaly mě i ostřejší možnosti, ale ty si odpustím :D
Jako vymýšlet pro cizího člověka, co mu udělá radost, je fakt s prominutím bejkárna ;) Minimálně nahoď okruh zájmů nebo preferencí, pokud tohle téma myslíš vážně a ne jen jako otření si bot o méně šťastné uživatelky :D

Kajuli
Ukecaná baba ;) 2164 příspěvků 04.06.19 23:11

Tak já ti doporučím mu pořídit pořádnou deskovku, pomohla jsem ti?

Neznáme tvého chlapa, nevíme, co ho baví. Každý člověk je jiný, něčího muže potěší 7 dní výlet do exotiky, pro mého by to byla noční můra.
Sama jej znáš nejlépe

Premek_Orac
Kelišová 5130 příspěvků 04.06.19 23:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam manžela 7let, je to úžasný chlap, opravdu držák, vždy pro rodinu. Neustále mi plní sny, totálně nam zrekonstruoval celý dům. Máme teď druhé dítko-miminko a on vždy přijde z práce a převezme to za mě. A já bych si přála mu to nějak vrátit, odvdecit se. Máte nějaký nápad, jak potěšit chlapa? :) finance neřeším, chci yb to bylo něco pořádného, zaslouží si to. Chodí sem jeho rodina, proto anonym

Moc krasne si to precist a to, ze se to uvedomujes a chces mu to dat najevo…
Zalezi, co ho bavi.
Dobra vecere a dobry sex je asi fajn vzdycky:grinning:
Ja byl dojaty, kdyz mi partnerka dala listky na fotbal, s ubytovanim, cestou a jela se mnou. To jsem vedel, ze dela fakt jen a jen pro me.
Stejne tak by mi udelslo radost, kdyby mi rekla - tenhle vikend je tvuj, ja se i vse postaram doma, ty si delej co chces. Ve vsi pocestnosti, samozrejme.
Proste ukaz mu, ze ho znas, vis co ho potesi…

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 04.06.19 23:25
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mam manžela 7let, je to úžasný chlap, opravdu držák, vždy pro rodinu. Neustále mi plní sny, totálně nam zrekonstruoval celý dům. Máme teď druhé dítko-miminko a on vždy přijde z práce a převezme to za mě. A já bych si přála mu to nějak vrátit, odvdecit se. Máte nějaký nápad, jak potěšit chlapa? :) finance neřeším, chci yb to bylo něco pořádného, zaslouží si to. Chodí sem jeho rodina, proto anonym

Jestli svého muže znáš, určitě víš, co ho potěší. Co potěší jednoho, nemusí potěšit jiného. Nějaký odpočinek? Relax v lázních?

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 04.06.19 23:27
@histep píše:
Ty ho tak strasne milujes, ale ptas se lidi na netu, nikdo ho nezna, jak ho potesit?
Tak jedine snad takove to, co potesi 99,99 % chlapu, poradny blow.job.

Radši jí to přelož.

Božislava
Závislačka 3152 příspěvků 04.06.19 23:37
@Russet píše:
Radši jí to přelož.

Lízaní zadečku? 8o

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 04.06.19 23:41
@Božislava píše:
Lízaní zadečku? 8o

Spíš předečku, ne? :P

Uživatel je onlineLexter
Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 04.06.19 23:41

Vystřel ho na měsíc a nebo se smiř s faktem, že je to prostě hodný chlap, má vás rád a dělá to pro to jaké už jste. Pusa navíc ale nezaškodí. ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama