Miluju ho, on chce být jen kamarád

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 22:29
Miluju ho, on chce být jen kamarad

Ahojte, mám asi velký problém, Zamilovala jsem se do jednoho strasne fajn kluka. Vypadalo to, že z toho bude něco víc než kamarádství. Vyspali jsme se spolu párkrát asi po tři měsíční známosti. Dvakrat me políbil když jsme se loucili. Jenomže potom zase nic. Teď je náš vztah strašně divný, alespoň pro mě. Pozval mě na chatu, ja tam jela s tím, že to už něco znamená a má třeba strach mi to říct. Jenže tam me řekl, že budeme jen kamarádi. Když jsme venku tak se mě ani nedotkne, není mezi námi žádný kontakt. Bere mě minimálně jednou týdne na nějaké výlety, utrácí za me peníze, ikdyz mu rikam at to nedělá, že se budeme dělit. Nechce. Plánuje všechno semnou, výlety, dokonce i bydlení. Chce abych se s nim odstěhovala do Rakouska. Nevím jak dál tohle řešit, jsem utrápená tim, že nevím proč to tak je. Nevím jestli by nebylo lepší takové kamarádství ze vším, ale vlastně bez ničeho ukončit. Každý den si říkám, že to vzdám, že už mu nebudu odepisovat, ale nikdy to nedokážu. Nevím jak dal

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 1643 příspěvků 11.04.18 22:35

Promluvte si s ním. Řekněte mu, co chcete. Pokud nebude schopný Vám to dát, jděte od něj. Život je strašně, ale strašně krátký na to, abyste ztrácela čas s někým, kdo Vás neudělá šťastnou.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 11.04.18 22:40
@Anonymní píše:
Ahojte, mám asi velký problém, Zamilovala jsem se do jednoho strasne fajn kluka. Vypadalo to, že z toho bude něco víc než kamarádství. Vyspali jsme se spolu párkrát asi po tři měsíční známosti. Dvakrat me políbil když jsme se loucili. Jenomže potom zase nic. Teď je náš vztah strašně divný, alespoň pro mě. Pozval mě na chatu, ja tam jela s tím, že to už něco znamená a má třeba strach mi to říct. Jenže tam me řekl, že budeme jen kamarádi. Když jsme venku tak se mě ani nedotkne, není mezi námi žádný kontakt. Bere mě minimálně jednou týdne na nějaké výlety, utrácí za me peníze, ikdyz mu rikam at to nedělá, že se budeme dělit. Nechce. Plánuje všechno semnou, výlety, dokonce i bydlení. Chce abych se s nim odstěhovala do Rakouska. Nevím jak dál tohle řešit, jsem utrápená tim, že nevím proč to tak je. Nevím jestli by nebylo lepší takové kamarádství ze vším, ale vlastně bez ničeho ukončit. Každý den si říkám, že to vzdám, že už mu nebudu odepisovat, ale nikdy to nedokážu. Nevím jak dal

a nemůžeš to prostě brát jak to je, užívat si že je ti s ním fajn a hezky a nechat tomu volný průběh?

peti13
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 22:41

Řekla bych mu asi o tvých citech k němu a dál bych to nechala na něm. I z kamarádství může vzniknout láska. Každopádně si o tom promluvte.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.18 22:45

@jdukolem snažím se, ale žiju v nejistotě. Mam strach, že si najde třeba jinou a ja budu sama. Nikoho jiného nemám

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 11.04.18 22:48
@Anonymní píše:
@jdukolem snažím se, ale žiju v nejistotě. Mam strach, že si najde třeba jinou a ja budu sama. Nikoho jiného nemám

v jaké nejistotě?
on ti řekl jak to ted aktuálně má, jak to ted cítí… navíc tedy najít si jinou může kdykoliv i kdyby ti namazal med kolem pusy a slíbil lásku nemyslíš?..

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 11.04.18 23:02
@Anonymní píše:
@jdukolem snažím se, ale žiju v nejistotě. Mam strach, že si najde třeba jinou a ja budu sama. Nikoho jiného nemám

Začni pracovat na tom, abys na světě měla i někoho jiného, než jeho, nemůžeš se takhle na někoho upínat.

Detsa
Extra třída :D 10978 příspěvků 11.04.18 23:03
@Anonymní píše:

Obávám se, že on se nechce vázat. Aspoň tím, co ti řekl. Měla bys mu říct sama, jak to cítíš. Jen tak se dostaneš z tvé nejistoty. Čím déle to budeš odkládat, tím to bude horší.

koukolka_makova
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 00:34

Cha! Jsem si myslela, že jsem tady v těch pseudovztazích pochytila kde co, ale ono ne! Jak plánuje bydlení? Jak to přesně formuloval? Jelikož to je tortiż diametrální opak toho zbytku, co jsi popsala!
Hele asi je nějakej rozsekanej nebk neví, jak to má s Tebou brát, ale prostě si není jistej. Na jednu stranu je fakt, že s Tebou hraje fér hru, na druhou stranu využívá toho, že Tě má na lopatě. Nevím, jak moc pomůže, když se mu vyslovíš. Tyhle situace většinou končí hepyendem, když ten, kdo je víc citově zainteresovaný, má dostatečně pevné nervy na to čekat, až se ten druhý rozhoupe a rozhodně nikam nevede tlačit to do vlastní představy. Nevím no. Buď vydržíš do toho nerejpat a uvidíš, anebo jdi od válu. Tak jako tak to už bude bohužel bolet, ale ostrý řez je sice morbidní, za to z časového hlediska dost efektivní.
Nicméně je jisté, že on zatím jentak svůj konsensus nezmění, a to mu může vydržet ještě sakra dlouho. Jeden postřeh ze že chlap, když je zblblej ze ženský, tak jí při první příležitosti vezme za pařát a kluše se pochlubit kámošům, jakej je frajer, že uhnal kost vysokých kvalit (z jeho pohledu).
Ale tohle celý mi s tím bydlením moc neštimuje a je to dost matoucí :nevim:

Dena12
Stálice 53 příspěvků 12.04.18 00:50

Asi bych se stahla a hlavne! prestala mu delat matraci. Cim vic za nim polezes tim vic bude utikat. Vybodni se na nej, udelej si vlastni program a chovej se tak trochu jako on (nebo spis o chlup hur - co se nezajmu tyce) a uvidis.

Vecere? Ok, zves? Vylet? Ok, zves…pristi vikend nemuzu, neco mam…atd atd.

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 12.04.18 00:59
@Anonymní píše:
Ahojte, mám asi velký problém, Zamilovala jsem se do jednoho strasne fajn kluka. Vypadalo to, že z toho bude něco víc než kamarádství. Vyspali jsme se spolu párkrát asi po tři měsíční známosti. Dvakrat me políbil když jsme se loucili. Jenomže potom zase nic. Teď je náš vztah strašně divný, alespoň pro mě. Pozval mě na chatu, ja tam jela s tím, že to už něco znamená a má třeba strach mi to říct. Jenže tam me řekl, že budeme jen kamarádi. Když jsme venku tak se mě ani nedotkne, není mezi námi žádný kontakt. Bere mě minimálně jednou týdne na nějaké výlety, utrácí za me peníze, ikdyz mu rikam at to nedělá, že se budeme dělit. Nechce. Plánuje všechno semnou, výlety, dokonce i bydlení. Chce abych se s nim odstěhovala do Rakouska. Nevím jak dál tohle řešit, jsem utrápená tim, že nevím proč to tak je. Nevím jestli by nebylo lepší takové kamarádství ze vším, ale vlastně bez ničeho ukončit. Každý den si říkám, že to vzdám, že už mu nebudu odepisovat, ale nikdy to nedokážu. Nevím jak dal

Kdyby někdo, s kým jsem se vyspala, řekl, že chce být „jen kamarád“, končím s ním se sexem. Sice je teď strašně moderní kamarádství s výhodami, ale pokud on nemá koule na normální vztah se vším všudy, tak ať se mnou nespí, ne? Až si to urovná v hlavě, tak ať dá vědět :nevim:

mrav
Neúnavná pisatelka 19491 příspěvků 12.04.18 07:20
@Anonymní píše:

A není třeba jen zklamaný a nebojí se dalšího? Co jeho poslední vztah? Jak skončil? Jak se říká, KAMARÁD, TAKY RÁD. Ale v každém případě se neupínej jen na jednoho. I toto jsem si v životě prožil. Věř chlapovi 40 plus.

Konnny
Závislačka 2571 příspěvků 12.04.18 07:30

Nemůže být gay?

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1572 příspěvků 12.04.18 11:58
@Russet píše:
Kdyby někdo, s kým jsem se vyspala, řekl, že chce být „jen kamarád“, končím s ním se sexem. Sice je teď strašně moderní kamarádství s výhodami, ale pokud on nemá koule na normální vztah se vším všudy, tak ať se mnou nespí, ne? Až si to urovná v hlavě, tak ať dá vědět :nevim:

Asi tak, taky cumim. Chlapec si to dobre zaridil, nasel si devce, ktere se do nej zamilovalo a je mu kdykoliv k dispozici, ale zaroven si muze odskocit jinam a hledat jinde a nikdo mu nemuze nic vycitat, kdyz rikal, ze chce jen kamaradku. :mrgreen:

Sandokanos
Ukecaná baba ;) 1572 příspěvků 12.04.18 12:00
@koukolka_makova píše:
Cha! Jsem si myslela, že jsem tady v těch pseudovztazích pochytila kde co, ale ono ne! Jak plánuje bydlení? Jak to přesně formuloval? Jelikož to je tortiż diametrální opak toho zbytku, co jsi popsala!
Hele asi je nějakej rozsekanej nebk neví, jak to má s Tebou brát, ale prostě si není jistej. Na jednu stranu je fakt, že s Tebou hraje fér hru, na druhou stranu využívá toho, že Tě má na lopatě. Nevím, jak moc pomůže, když se mu vyslovíš. Tyhle situace většinou končí hepyendem, když ten, kdo je víc citově zainteresovaný, má dostatečně pevné nervy na to čekat, až se ten druhý rozhoupe a rozhodně nikam nevede tlačit to do vlastní představy. Nevím no. Buď vydržíš do toho nerejpat a uvidíš, anebo jdi od válu. Tak jako tak to už bude bohužel bolet, ale ostrý řez je sice morbidní, za to z časového hlediska dost efektivní.
Nicméně je jisté, že on zatím jentak svůj konsensus nezmění, a to mu může vydržet ještě sakra dlouho. Jeden postřeh ze že chlap, když je zblblej ze ženský, tak jí při první příležitosti vezme za pařát a kluše se pochlubit kámošům, jakej je frajer, že uhnal kost vysokých kvalit (z jeho pohledu).
Ale tohle celý mi s tím bydlením moc neštimuje a je to dost matoucí :nevim:

Ja to vidim s tim bydlenim tak, ze jde do nove zeme, nikoho tam moc nezna a bude rad, kdyz matrace pujde s nim. :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >