Miluju jí ale nerozumím jejímu chování

Anonymní
1.1.20 12:30

Miluju jí ale nerozumím jejímu chování

Ahoj jsem v celku mladý student ale zamiloval jsem se do ženy která je o 10 let starší. Hodně dlouho se s ní znám bavíme se svěřujeme se navzájem s čímkoliv no jsme prostě nejlepší přátelé. Ale po čase jsem zjistil že jí miluju a to hodně udělal bych pro ní cokoliv. Když s ní trávím svůj čas tak je to pro mne nepopsatelný pocit. Bohužel je zadaná ale její přítel je zlej na ní a neklape jim to jenže ona se ho bojí opustit kvůli tomu jak se k ní chová. Snažil jsem se jí pomoc ale bojí se stále. Udělal jsem pro ní už hodně gest donesl jsem jí kytku a tak dále vždy za to byla moc ráda a byla šťastná když jsem něco takového pro ní udělal. Řekl jsem jí že jí miluju ale ona na to zareagoval ať nedělám blbosti a že jí na mě záleží. Nevím jak si to brát.. furt se o ní snažím ale nevím jestli to má smysl uvnitř cítím že ji opravdu miluju chtěl bych s ní žít strašně pro mě znamená.

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

3639
1.1.20 12:35

Tak tě asi nemiluje..

• Nahlásit
125
1.1.20 12:45

Tady ti trava neporoste, jsi pro ni kamarad a nic vic nebudes. Ztracis cas a mrhas energii pro neco co nikdy nebude.

• Nahlásit
PHV
1200
1.1.20 12:45

Kolik vám je?

• Nahlásit
48693
1.1.20 13:08

Rozdíl 10 let je moc a ona to ví že to nemá cenu ;). Pokud je neštastná ve vztahu musí si to vyřešit sama.

• Nahlásit
22061
1.1.20 13:13

Vis, pises ze je zadana. A starsi o 10let.Ty mlady student. Problem je to, ze momentalne ji nemas co nabidnout. Laska, pokud by to k tobe taky citila stejne, najem(bydleni celkove),rodinu, protoze je obrovska pravdepodobnost, ze dite chtit bude, neuzivi. Nekdo takove zeny oznacuje Zlstokopkami (coz jsou ale uplne jine zeny),ale ve finale kazda rozumna zena chce pouze urcite jistoty.Kam by s tebou ted sla? Nebo by ses nastehoval k ni, kdyby kopla,,milacka,, do zadku a studoval a ona vse tahla sama? Nebo mas vlastni bydleni, financni rezervy, pracujes pri studiu? Nepises, kolik je ti let.Ale ze se mlady kluk zamiluje do zkusenejsi, urcite pekne zeny, je velmi caste a casem to opadne.

• Nahlásit
1142
1.1.20 13:26

Jsi na ni moc mlady a ona si uvedomuje, ze by vam to pravdepodobne nevyslo :nevim: co ji vlastne muzes krome lasky nabidnout?

• Nahlásit
Ou
11329
1.1.20 13:35

Jdi dál - jsi „kamarád“. Respektive jsi v roli ctitele, který se hodí, když si potřebuje postěžovat, když potřebuje aby si zdvihla sebevědomí, že ji obdivuje koloušek, když potřebuje s něčím pomoc, když potřebuje potěšit.

to všechno si od tebe bere a dává ti jen tak mlhavou naději, aby si ji neposlal do háje, ale aby si moc netlačil.

Protože víc ti dát nechce. Možná se někdy opijete a vyspíte se spolu - bude to spíš trapné, ale protože ty jsi koloušek a ona „miluje“ to kreténa, tak rozhodně neodejde a už vůbec ne kvůli tobě.

Je to hysterka a vcelku tě zneužívá k tomu, aby si naleštila ego a emoce.

Když v téhle dost nevyvážené situaci zůstaneš, budeš čím dál tím osamělejší a čím dál tím méně schopný navázat normální funkční vztah s někým kdo by tě chtěl. Tebe jako celého člověka, ne jen jako hafíka na zavolání.

• Nahlásit
Ou
11329
1.1.20 13:39

A jinak ne - nemiluješ ji. Jsi zamilovaný do představy jak ji zachraňuješ a jak ona je na tebe nakonec hodná. S ní jakožto reálnou osobou to nemá nic společného a s láskou jako takovou, tedy něčím co dobře a dlouhodobě funguje mezi dvěma lidma spíš jen vzdáleně.

Ale je to pro tebe vlastně bezpečnější, fantazie jsou vždycky bezpečnější, než to zkoušet s živým člověkem, co by dovolil něco víc, než fantazie.

Jestli se ti nebude dařit se od ní vymanit a začít si nějaký reálný vztah, zvaž psychoterapii. A asi bych šla spíš k terapeutovi - muži, protože ti odpadne fáze „zamiluju se do terapeutky“.

• Nahlásit
12832
1.1.20 13:43

Dobrý den.

Diskusi na žádost zakladatele zamykám a bude brzy smazána…

Hezký nový rok všem! ;-)

Petra

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama