Miluju ji už 4 roky ale..

25
21.6.20 23:15

Miluju ji už 4 roky ale..

No. Upřímně moc nevím jak mám začít. Asi bych začal tím, že jsem člověk co má fakt všechno na salámu, když teda nejde o přátelé nebo rodinu. Co se týče problémů jako maturita, řidičák, tak všechno jsem nějakým způsobem dal i když mě to vždy bylo nějak jedno. Je mi 20 let a už od prváku na střední jsem se zamiloval do spolužačky. Ve zkratce jsem fakt presvedcenej že ona je ta pravá. Není jako ostatni, je prostě jina. Člověk kterému bych řekl vše (i ona mi řekla věci které nikdo jiný neví) a se kterým toho máme hrozně moc společného. Neznám lepšího člověka. Je pro mě fakt unikát. Opravdu bych za ní dal život. Jenže problém je v tom že vždy když už to začalo vypadat dobře, tak ona couvla. Pokaždé. Za ty roky toho bylo nespocet. Jenze co se týče vztahů tak je šíleně opatrná a kluka měla naposledy na zakladce. Opravdu jsme spolu měli tolik nádherných momentů kdy to vypadalo že spolu budem. A teď když konci škola, tak jsme se rozhodli udělat třídní sraz na oslavení maturity. Řekl jsem si že to bude moje poslední šance. Ten večer se vyvedl tak neuvěřitelně že mi seděla na klíně. Drželi jsme se za ruce a dívali se do očí. Bohužel naše chvilka byla vyrušena jednim klukem ale to je jedno..Druhý den jsem se cítil neuvěřitelně. Že už to konečně vyšlo. Jenže…Třída se rozhodla udělat další večírek. A když jsem se jí zeptal jestli přijde tak řekla že neví. Nepochopil jsem to. Dokonce mě opět přestala psát (vždy jsme si psali celé dny) a me už se nechtelo psát jak blb první abych ji třeba neotravoval. Škola končí. Já už ji asi neuvidim. I když jsem opravdu presvedcenej že ona je pro mě ta pravá. Opravdu je to ta nejdůležitější osoba na světě. Opravdu nevím co mám dělat. Nikdy v životě jsem si nepřišel tak ztracenej. Furt jen myslím na ty momenty jak jsme se dívali do očí a objímali se. Ale vím že už ji nemusím nikdy vidět. Co mám dělat??? Fakt každej den jen ležím v posteli a pořád na ni musím myslet. Poprvé v životě jsi přijdu opravdu ztracen a vlastně ani nemám chuť do života. Člověk o kterém jsem na 100000% přesvědčen že patří ke mně, tak mi má odejít ze života.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

321
21.6.20 23:22

Tak proč jsi ji sakra nepolíbil? Nebo aspoň nepozval na rande? :nevim: Čekáš, že to ona udělá za tebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
21.6.20 23:24

@Ann-Sylvie já šíleně chtěl a už jsem u toho byl. Jenže přesně v ten moment přišel do místnosti jeden kámoš a ona otočila hlavou k němu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
21.6.20 23:28

@Ann-Sylvie a další problém je ten že já ji nedokážu říct že ji miluju protože se šíleně bojím odmítnutí…Já se v ní totiž vůbec nevyznám. Jeden den to vypada že už spolu dávno jsme a pak další den spolu ani nepromluvime. Prostě já si nedokážu představit jak bych žil kdyby mě odmítla holka u který jsem si na 100% jistej že je ta pravá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
971
21.6.20 23:30

Musíš jí to říct, jiná možnost není, ale přijde mi to, že ona po tobě moc netouží

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8151
21.6.20 23:31
@12345675 píše:
No. Upřímně moc nevím jak mám začít. Asi bych začal tím, že jsem člověk co má fakt všechno na salámu, když teda nejde o přátelé nebo rodinu. Co se týče problémů jako maturita, řidičák, tak všechno jsem nějakým způsobem dal i když mě to vždy bylo nějak jedno. Je mi 20 let a už od prváku na střední jsem se zamiloval do spolužačky. Ve zkratce jsem fakt presvedcenej že ona je ta pravá. Není jako ostatni, je prostě jina. Člověk kterému bych řekl vše (i ona mi řekla věci které nikdo jiný neví) a se kterým toho máme hrozně moc společného. Neznám lepšího člověka. Je pro mě fakt unikát. Opravdu bych za ní dal život. Jenže problém je v tom že vždy když už to začalo vypadat dobře, tak ona couvla. Pokaždé. Za ty roky toho bylo nespocet. Jenze co se týče vztahů tak je šíleně opatrná a kluka měla naposledy na zakladce. Opravdu jsme spolu měli tolik nádherných momentů kdy to vypadalo že spolu budem. A teď když konci škola, tak jsme se rozhodli udělat třídní sraz na oslavení maturity. Řekl jsem si že to bude moje poslední šance. Ten večer se vyvedl tak neuvěřitelně že mi seděla na klíně. Drželi jsme se za ruce a dívali se do očí. Bohužel naše chvilka byla vyrušena jednim klukem ale to je jedno..Druhý den jsem se cítil neuvěřitelně. Že už to konečně vyšlo. Jenže…Třída se rozhodla udělat další večírek. A když jsem se jí zeptal jestli přijde tak řekla že neví. Nepochopil jsem to. Dokonce mě opět přestala psát (vždy jsme si psali celé dny) a me už se nechtelo psát jak blb první abych ji třeba neotravoval. Škola končí. Já už ji asi neuvidim. I když jsem opravdu presvedcenej že ona je pro mě ta pravá. Opravdu je to ta nejdůležitější osoba na světě. Opravdu nevím co mám dělat. Nikdy v životě jsem si nepřišel tak ztracenej. Furt jen myslím na ty momenty jak jsme se dívali do očí a objímali se. Ale vím že už ji nemusím nikdy vidět. Co mám dělat??? Fakt každej den jen ležím v posteli a pořád na ni musím myslet. Poprvé v životě jsi přijdu opravdu ztracen a vlastně ani nemám chuť do života. Člověk o kterém jsem na 100000% přesvědčen že patří ke mně, tak mi má odejít ze života.

Jezis, tak ji to rekni narovinu. Rekni ji to, co nam tady :nevim:
A uprimne. Ty bys byl s nekym, kdo to neciti stejne, jako ty?
Podle me uz mela spoustu prilezitosti, ale asi te nechce. Chce si te nechat jako kamose.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8151
21.6.20 23:32
@12345675 píše:
@Ann-Sylvie a další problém je ten že já ji nedokážu říct že ji miluju protože se šíleně bojím odmítnutí…Já se v ní totiž vůbec nevyznám. Jeden den to vypada že už spolu dávno jsme a pak další den spolu ani nepromluvime. Prostě já si nedokážu představit jak bych žil kdyby mě odmítla holka u který jsem si na 100% jistej že je ta pravá.

A co kdyz to tak neciti? Stejne by to driv ci pozdeji, skoncilo rozchodem, pokud ona neciti to, co ty :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
21.6.20 23:38
@12345675 píše:
@Ann-Sylvie já šíleně chtěl a už jsem u toho byl. Jenže přesně v ten moment přišel do místnosti jeden kámoš a ona otočila hlavou k němu…

Jako za ty 4 roky byla jediná příležitost? To asi ne..
Tak jí prostě zavolej a zeptej se, jestli by s tebou nešla do kina..
Nicméně taky spíš myslím, že jsi ve škatulce kamarád. :nevim:
Ale za pokus nic nedáš…

Z vlastní zkušenosti, když je to oboustranné, tak to prostě klapne. Taky jsem si mockrát nalhávala, jak s někým to musí být osudová láska, jen to zrovna nevyšlo, protože tamto a tamto…ale víš co, tak to prostě nefunguje…Když je to to ONO, neexistuje varianta, že byste se k sobě nedostali. Prostě se chcete tak moc, že všechny ostatní vztahy ukončíte a jste spolu. Ale to musí být oboustranné. A kdyby to ve vašem případě fakt bylo, dávno by zkusila něco ona..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25

@TopSecret ale já na to prostě nemám. Jsem si řekl že když se trochu opíju tak budu mít sebevědomí abych to řekl. Vypil jsem 4 piva a stejně to nedokázal. Jde o to že některý dny to fakt vypadá že budem spolu a pak druhej den se jí něco stane a je do sebe úplně uzavřena a je sad. Jenže když se zeptám tak řekne že jako je to jeji věc a bla bla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
321
@12345675 píše:
@Ann-Sylvie a další problém je ten že já ji nedokážu říct že ji miluju protože se šíleně bojím odmítnutí…Já se v ní totiž vůbec nevyznám. Jeden den to vypada že už spolu dávno jsme a pak další den spolu ani nepromluvime. Prostě já si nedokážu představit jak bych žil kdyby mě odmítla holka u který jsem si na 100% jistej že je ta pravá.

Pokud tě odmítne, tak není ta pravá, takže v klidu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
21.6.20 23:39

@Ann-Sylvie dejme tomu že to tak je. Jak mám ale sakra bez ní žít? Xd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
21.6.20 23:40

@Ann-Sylvie no ale to nezmění nic na tom že já ji milovat pořád budu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
21.6.20 23:45

@Ann-Sylvie prostě já fakt silim z toho že na ni musím furt myslet. Jsem si dneska říkal že si musím najít brigadu abych něco dělal a zaměstnal se nějak. A to že ji miluju jsem řekl až před pár dny kamosum. Jelikož tu holku celou dobu miloval můj kamarád. Takže jsem to 4 roky v sobě dusil. Tam jde o to že ona nikdy vztah neměla. Jen na zakladce. A boji se toho. Proto prostě tam mám furt tu vidinu že by to mohlo fungovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
296
21.6.20 23:47

Podle mě jsou 2 možnosti. 1. Nemá zájem. 2. Je z tebe zmatená a bojí se prvního kroku. Pokud to neklapne, tak to není ta pravá. Jsi mladý, ještě potkáš takových holek. Jééje! Věř mi a neupínej se na ni tolik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8151
21.6.20 23:47
@12345675 píše:
@TopSecret ale já na to prostě nemám. Jsem si řekl že když se trochu opíju tak budu mít sebevědomí abych to řekl. Vypil jsem 4 piva a stejně to nedokázal. Jde o to že některý dny to fakt vypadá že budem spolu a pak druhej den se jí něco stane a je do sebe úplně uzavřena a je sad. Jenže když se zeptám tak řekne že jako je to jeji věc a bla bla

Dotaz mimo. Ty si udelal maturitu? Nemel by maturant psat, alespon vety s carkama? 8o

A nezlob se, ale o takovyho noumu bych taky nestala. Kdyz se musis napit, aby ses s ni mohl bavit o svych citech 8o :roll: co s tebou? Je ti 20. Ses jak pubertak :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama