Miluju oba dva a nebo to nelze?

Anonymní
10.11.19 22:58

miluju oba dva a nebo to nelze?

Ahoj,
Asi před 4 lety jsem se vidala s jedním mužem, často sme si psali, několikrát sme se viděli. Já se do nej zamilovala, ale on nechtěl vážný vztah, nechtěla jsem si dal ubližovat, své city jsem mu ale neřekla, věděla jsem ze je to zbytečné..Tak jsem se mu po poslední schůzce už neozvala, on mě už také ne. Bylo to takový zvláštně vzájemný. Par měsíců na to jsem potkala svého současného partnera s kterým ziju, miluju ho a vím, že to je ten správný pro život. Jenže sme v létě byli na svatbě kde byl i ten první zmiňovaný muž. Týden jsem z něho byla vedle, mám to tak vždycky když ho potkám, neuvěřitelně mě přitahuje. Naštěstí jsem ho za tu dobu potkala jen 6×. Problém nastal až teď v září, postavili jsme si s partnerem domeček, ALE ve stejný vesnici jako bydlí i ten první, neviděla jsem v tom problém, bydlí na druhem konci. Jenže co sme se přestěhovali, tak na nej často myslím a jsem furt taková nervózní. Po celou tu dobu sem si na nej nevzpomnela jen jednou, vím ze ho mám v hlavě už od začátku, ale také vím, že miluju svého současného partnera. Jsem v sobě hodně zmatená, chtěla bych ho nějak dostat z hlavy ale čím víc se snažím, tím je to horší. Dovrsilo to tak, ze sme v pátek byli s kamarádkou venku, v hospodě dost blízko od jeho domu a pristihla jsem se jak tajně doufám, aby tam třeba přišel. Přitom bych ho jen pozdravila a byla nervózní z jeho přítomnosti, ale rozhodne bych nic nedělala. Nepodvedla bych svého partnera. Proto se ptám: lze milovat dva muže najednou? Nebo je to jen nějaký můj vsugerovany pocit? Neměla bych s tím dojít třeba za odborníkem? Jsem opravdu zmatená a už si nevím rady.. cítím se z toho opravdu příšerně až zoufale.. stydím se s tím někomu svěřit

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.11.19 23:02

Myslím, že dva muže milovat lze, ale tvoje city k tomu druhému muži bych nenazvala milováním…Možná to spíš bude nějaký druh chtíče, sex. přitažlivosti… měla jsem něco podobnýho…Já bych ti radila - sni o něm, představuj si věci, pokud na něj pořád myslíš, ale nic víc nedělej a nekaž si svuj vztah… Ber to tak, že si můžeš „vnitřně“ užívat nějaký druh vzrušení… a užívej si to, ale nerealizuj to.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 23:05
@Anonymní píše:
Myslím, že dva muže milovat lze, ale tvoje city k tomu druhému muži bych nenazvala milováním…Možná to spíš bude nějaký druh chtíče, sex. přitažlivosti… měla jsem něco podobnýho…Já bych ti radila - sni o něm, představuj si věci, pokud na něj pořád myslíš, ale nic víc nedělej a nekaž si svuj vztah… Ber to tak, že si můžeš „vnitřně“ užívat nějaký druh vzrušení… a užívej si to, ale nerealizuj to.

Prave ze mě trápí ze na nej myslím jako na člověka, sex s nim byl možná nejhorší který jsem kdy měla :/ svůj vztah si rozhodne kazit nechci

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 23:08
@Anonymní píše:
Prave ze mě trápí ze na nej myslím jako na člověka, sex s nim byl možná nejhorší který jsem kdy měla :/ svůj vztah si rozhodne kazit nechci

Jo takže jsi s nim už spala? Ok. No hele pak nevim…Proč tě přitahuje jako človek? Napadá tě důvod?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 23:10
@Anonymní píše:
Jo takže jsi s nim už spala? Ok. No hele pak nevim…Proč tě přitahuje jako človek? Napadá tě důvod?

Jojo před těmi 4 lety… myslím ze protože jsem si s nim rozumnela tak jako s nikým, ani s kamarádkami si tak nerozumím.. a taky jsem se s nim cítila opravdu jinak, podle mě takový pocit už nezaziju. Ale vracet se k němu nechci…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.11.19 23:13
@Anonymní píše:
Jojo před těmi 4 lety… myslím ze protože jsem si s nim rozumnela tak jako s nikým, ani s kamarádkami si tak nerozumím.. a taky jsem se s nim cítila opravdu jinak, podle mě takový pocit už nezaziju. Ale vracet se k němu nechci…

Tak jedině si z něho udělat dobrého kamaráda :)

• Citovat
  • Nahlásit
904
10.11.19 23:20

Rada udelej si z něho dobrého kamaráda su myslím je dobrá. Pokud Tě nepřipravuje po sexuální stránce a „jen“ jste si dobře rozuměli, tak by to mohlo být fajn přátelství. Ale musíš si být jistá v kramflecích že nepodvedes svého partnera, jinak bych do toho nesla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Nikoleta1156
10.11.19 23:27
@flicek18 píše:
Rada udelej si z něho dobrého kamaráda su myslím je dobrá. Pokud Tě nepřipravuje po sexuální stránce a „jen“ jste si dobře rozuměli, tak by to mohlo být fajn přátelství. Ale musíš si být jistá v kramflecích že nepodvedes svého partnera, jinak bych do toho nesla ;)

Myslím ze to nepůjde, tyhle city se ke kamarádům nechovaji a nechci si pridelavat problémy :/ ale děkuji ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Lalelale
10.11.19 23:33

Kdysi jsem si myslela, že miluji dva. Ale zpětně jsem si uvědomila, že jsem nemilovala ani jednoho. Každý z nich měl to, co ten druhý postrádal. Našla jsem si takového, který měl všechno.

• Citovat
  • Nahlásit
904
10.11.19 23:45

@Nikoleta1156 musíš si to nastavit v hlavě a srovnat si to v sobě.
Měla jsem podobný a zároveň úplně jiný problém. A mám z něj kamaráda.
Ale jak jsem psala, musíš si tím být jistá.
Takže zbývá jen zapomenout a při potkání pozdravit a vypustit z hlavy ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
11.11.19 02:25

Nechtěl s tebou vztah, po poslední schůzce ti už ani nenapsal… Prostě o tebe neměl zájem. A sex s ním byl taky špatnej. Tys ho viděla (spala s ním) taky jenom párkrát. Takže ve skutečnosti vůbec nevíš, jakej je. Trvá dlouho, než člověka opravdu poznáš. Prostě ho máš jen zidealizovanýho. A sex s ním byl taky špatnej. Hele, city musí být vzájemný. A tady seš ty ta, co zoufale dolejzá. On si tě už pomalu ani nepamatuje.

Opravdu doufám, že nikdy nebudu mít manželku, které se rozklepou kolena, kdykoliv potká svého bývalého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32789
11.11.19 03:31

Upnula ses na svou představu a mas pocit, ze je to osud. Zbytecne tim mas zamotanou hlavu, ale jinak si nemyslim, ze ho milujes, jen jsye to tehdy neukončili. My zensky to tak mame nekdy, jakmile on se uz neozve, tak mame pocit, ze ta kniha se jednou musi dopsat :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 05:12
@Tomkins píše:
Nechtěl s tebou vztah, po poslední schůzce ti už ani nenapsal… Prostě o tebe neměl zájem. A sex s ním byl taky špatnej. Tys ho viděla (spala s ním) taky jenom párkrát. Takže ve skutečnosti vůbec nevíš, jakej je. Trvá dlouho, než člověka opravdu poznáš. Prostě ho máš jen zidealizovanýho. A sex s ním byl taky špatnej. Hele, city musí být vzájemný. A tady seš ty ta, co zoufale dolejzá. On si tě už pomalu ani nepamatuje.Opravdu doufám, že nikdy nebudu mít manželku, které se rozklepou kolena, kdykoliv potká svého bývalého.

Napsala jsem: parkrat sme se viděli, ale za jakou dobu jsem ani nenapsala. A rozhodne nedolejzam, kde jsi to vyčetl? Nemluvila jsem s nim přes 4 roky, docela dloooouha doba mít někoho zidealizovaneho ne? Ani nevěděl ze nějaký vztah chci.
Koukala jsem ze jsi tady jeden z těch chytráků, ale cti a cti s porozuměním, mne je to fuk, ale spoustu lidem tady můžeš svým jednáním ublížit, naštěstí tvoje odpovědi jsou úplně zcestné a tudíž se nad nimi nedá ani popřemýšlet, měj se hezky :)

• Citovat
  • Nahlásit
32789
11.11.19 06:59
@Anonymní píše:
Napsala jsem: parkrat sme se viděli, ale za jakou dobu jsem ani nenapsala. A rozhodne nedolejzam, kde jsi to vyčetl? Nemluvila jsem s nim přes 4 roky, docela dloooouha doba mít někoho zidealizovaneho ne? Ani nevěděl ze nějaký vztah chci.
Koukala jsem ze jsi tady jeden z těch chytráků, ale cti a cti s porozuměním, mne je to fuk, ale spoustu lidem tady můžeš svým jednáním ublížit, naštěstí tvoje odpovědi jsou úplně zcestné a tudíž se nad nimi nedá ani popřemýšlet, měj se hezky :)

Co tak zvostra? Tomkins se vzdycky snazi poradit ze srdce a neurazlive. Takze jdes si pro radu nebo tady hodlas vsechny, co si lamali hlavu, co a jak napsat, poslat do pryc, ze to jsou chytraci? Asi si lepe poradis sama, chytra jsi na to dost :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3671
11.11.19 08:24
@PaníKadrnožková píše:
Co tak zvostra? Tomkins se vzdycky snazi poradit ze srdce a neurazlive. Takze jdes si pro radu nebo tady hodlas vsechny, co si lamali hlavu, co a jak napsat, poslat do pryc, ze to jsou chytraci? Asi si lepe poradis sama, chytra jsi na to dost :nevim:

Prostě na tom co napsal něco bude a proto ta osobní reakce.

Zakladatelka chtěla samozřejmě něco jiného, potvrdit, že lze milovat dva a nechat si dát trochu požehnání pro potencionální zálety :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat