Milva šampon - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zuza996
Nováček 5 příspěvků 09.01.19 13:07
Milva šampon

Ahoj má tady někdo zkušenosti se šamponem milva s chininem?
POmohl například na mastné vlasy?
Moc děkuji za názory :kytka:

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7753 příspěvků 09.01.19 13:14

Ne ten s chininem je pro nastartování a podporu růstu vlasů :) docela funguje, ale na mastné vlasy mají zase jiné výrobky s jinými výtažky.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9546 příspěvků 3 inzeráty 09.01.19 13:19

Já měla ten proti lupům a teda za mě těžký zklamání :? Ale jiný z jejich řady jsem nezkoušela :)

G.a.b.c.a20
Kecalka 420 příspěvků 09.01.19 13:23

Já měla na podporu růstu a musím říct že jsem byla zklamaná. Vlasy mi to akorát vysušilo a už bych to znovu nekoupila.

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 7753 příspěvků 09.01.19 13:33

To vysušení nemůžu nějak moc posoudit, vím že mi to růst trochu zrychlilo, ale začla sem ho používat na hodně krátké vlasy, nevím jak působí třeba na konečky dlouhých :think: každopádně stejný efekt sem pak měla s kofeinovym šamponem z kadeřnických potřeb za zlomek ceny, na můj vkus byla milva dost drahá, to by musel být fakt zázrak abych ji používala delší dobu :D

Aduska10
Povídálka 30 příspěvků 09.01.19 13:36

Ja mam kofejnovy a me svedi hlava, nevim zda primo z nej. Pak mam jeste chinin kondicioner. Muzu poslat. Asi ho nepouziji, mam citlivou kuzi. Ted jsem vytahla konopny, ten je mozna lepsi akorat se mi rychleji, masti vlasy. :roll:

EvulinkaH
Kecalka 444 příspěvků 09.01.19 17:08

Mně vlasy nemastí ani nevysušuje, ale proti vypadávaní ani růstu nepůsobil.

Paja44
Nováček 1 příspěvek 25.01.19 18:00

Používám produkty milva dva měsíce a jsem nadšená :palec: z plné vany vlasů při mytí jsou teď tak tři vlasy ve vaně a roustou jako nikdy předtím vždy narostly pár milimetrů za měsíc teď tak 1cm za měsíc což je normalní ale pro moje vlasy úspěch jsem velice spokojená rozhodně doporučuji :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >