MIMA XARI - HELP!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HanaMikulka
Nováček 1 příspěvek 08.09.18 21:00
MIMA XARI - HELP!

Dobrý den maminky! Mám velkou prosbu! Ryanair mi při letu zničil moji 4 měsíce používanou Mimu Xari. Aby mi to proplatil, musím dodat účtenku, ale nohužel jsem na dovolené a nemám ji. Tam totiž nikoho nezajímá, že mi kočárek zničili při cestě na dovolenou a musím ji dodat do zítra. (9.9). Je tu nějaká maminka, co by mi poslala kopii svojí? Mají to jen na ověření ceny. Odměním se! Děkuji!

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >