Reklama

MIMA XARI - HELP!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HanaMikulka
Nováček 1 příspěvek 08.09.18 21:00
MIMA XARI - HELP!

Dobrý den maminky! Mám velkou prosbu! Ryanair mi při letu zničil moji 4 měsíce používanou Mimu Xari. Aby mi to proplatil, musím dodat účtenku, ale nohužel jsem na dovolené a nemám ji. Tam totiž nikoho nezajímá, že mi kočárek zničili při cestě na dovolenou a musím ji dodat do zítra. (9.9). Je tu nějaká maminka, co by mi poslala kopii svojí? Mají to jen na ověření ceny. Odměním se! Děkuji!

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Aneta Krejčíková zveřejnila kojící fotku, aby prodala odsávačky na mléko!

Kojení na sociálních sítích je hitem posledních let, neúnavně ho propagují... číst dále >

Kristelová si během soudu s Řepkou změnila jméno! Neuměla ale vysvětlit proč

Osm let natvrdo. Až na tak dlouho si může Tomáš Řepka jít sednout za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >