Mimčo 1,5 měsíce – zácpa již 4. den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NastyNotion
Nováček 2 příspěvky 29.11.18 06:37
Mimco 1.5 měsíce - Zácpa již 4. Den

Dobrý den

Prosím sdelit vaší zkušenost. P. Doktorka řekla že prý při kojení mimco může nekakat i přes 5 -7dnů. V poslední době nás trápí zácpa, začalo se podle mě když jsme začali dávat příkrm UM Nutrilon a pak HiPP. Po obojí nekakal 2 dny tak jsme mu zavedli pulku glycerin. čípku. Pomohlo. Stolice v pořádku. Teď jen kojim již 4 dny a pořád nic, žádné čípku už nezávadime, bříško vypada ok, větry odcházejí. Doktorka řekla čekat… Ale jak dlouho pro boha?? Co vám říkala vaší doktorka? Diky :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anitramm
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 29.11.18 06:38

Neporadila vám nějaký probiotika? Syn má 2,5 roku a od miminka má s kakáním občas problémy, výborně mu na to zabírají kapičky BioGaia. Jsou od ukončeného 1.měsíce. :kytka:

Tarjei
Závislačka 4337 příspěvků 29.11.18 06:40

Prosimte v klidu, mm je bezvadne stravitelny, ma malo zbytku. Uvolni se, ono se to dite nakonec potento ;) o zacpu fakt nejde.

Anitramm
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 29.11.18 06:44

Jinak při kojení může nekakat klidně i 10 dní. ;)

Kostroma
Kecalka 179 příspěvků 29.11.18 06:49

Me doktorka říkala, že 9 dnu bere jako ještě normální na nevyprazdneni u kojeneho mimina. Od 10.dne řesit. Ještě bych vydržela, jestli je kluk jinak v pohodě tak to bude dobrý ;)

aknadar
Stálice 86 příspěvků 29.11.18 06:57

Moje malá (4měsíce) taky třeba týden nekaká. Lékařka mi řekla, že u plně kojených děti je to normální. Teď většinou se to ustálilo na jednou za tři dny.

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 4908 příspěvků 3 inzeráty 29.11.18 07:10

@NastyNotion co řešíš proboha? vždyť miminko nemusí kakat 7-9 dní, však ti to doktorka řekla, ne? :zed:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10216 příspěvků 29.11.18 07:33

Mně jednou dítě nekadilo přes dva týdny :D

O zácpu se jedná jen v případě, že miminko trpí: kroutí se, něco ho bolí, je vidět, že chce, ale nemůže. Pokud se nic z toho neděje, tak neřeš.

Sue2008
Kecalka 190 příspěvků 29.11.18 07:43

Jj, ber to prakticky, starsi klidne tyden nekakala a byla o a bylo mene prebalovani. Za to ted jeji sestra (necele 2m) kaka 5× za den, idealne hned po prebaleni :zed: U kojeneho ditete je vsechno mozne :mrgreen:

thalasan
Kecalka 149 příspěvků 29.11.18 07:48

Můj malý už od 2 měsíců (teď má 6 měsíců ) kaká jednou týdně. Prdi normálně , nekrouti se, bříško ho nebolí tak nevidím jediný důvod proč mu zavádět čípky :nevim: jak už ti píší o zácpu se nejedná tak hlavně klidek a zbytečně se nestresuj :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64188 příspěvků 3 inzeráty 29.11.18 08:27

@NastyNotion Jo a jen tak mimochodem UM neni prikrm…

P4ja
Kelišová 7209 příspěvků 1 inzerát 29.11.18 08:31

@NastyNotion Doktor říkal, že kojené děti nemusí kakat třeba víc než týden. Ale pokud se začnou kroutit a nejde jim to, tak nám doporučil Easy lax pro děti.. když je potřeba, tak použijeme a malá se během chvilky pěkně vyprázdní.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1788 příspěvků 29.11.18 08:33

Vždyť ti doktorka řekla že je to v normě, ne? Tak buď v klidu. Mně mimino od narození kadí tak 7-8× denně vč. noci a věř mi že to nechceš.

Uživatel je onlinelucynka25
Echt Kelišová 8322 příspěvků 29.11.18 08:43

@NastyNotion moje dcerka nekakala i 10dní jako kojená, stalo se to asi 3× a doktorka říkala, že v pořádku.
S UM nemám zkusenosti,ale myslím, že jsem četla, že UM zacpává :nevim:

NastyNotion
Nováček 2 příspěvky 29.11.18 10:54

@Anitramm another , dala probiotika , ale zabere to asi za nějaký čas, ne hned… Spíš zajímá co bych měla dělat pokud nebude kakat během 5-7 dnů. Ale asi jo zavolam

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >