Miminko nechce dudlík, jaký zabral?? SOS

Anonymní
12.1.21 22:20

Mimi nechce dudlík, jaký zabral?? SOS

Prosím vás… Jsem zoufalá mám doma šíleného uřvánka a už jsem úplně vyřízená… Strašně ráda bych malou nějak utišila jelikož jsem zralá na psychiatrii…
Máme doma 3 druhy dudlíku a žádný nechce!!
Máme placatý nuk, pak myslím Babylove a na doporučení kamarádky jsem objednala Bibs… Ale prostě je plive jak blázen a kolikrát se i dáví na něm… Jenže já bych jí opravdu tak ráda utišila :nevim:
Poraďte prosím co pomáhá nebo jaký dudlík na vás zabral co jste měli podobný problém :zed:
A zeptám se na zkušenosti s dudlikem Avent nebo Lovi
Děkuji moc za rady

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2018
12.1.21 22:21

U nas zadny, syn vzal do pusy jen prso :mrgreen: a ze jsem jich vyzkousela snad vsechny co existuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7636
12.1.21 22:25

Neměly dudlík, na co? když slyším: jak odnaučit na dudlík, měli jsme to jednodušší

Starší nic nepotřebovala a mladší šudlala plínu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3891
12.1.21 22:31

Bohužel dcera se také dávila, plivala, zkusila jsem jich asi 20cet a výsledek „prd“ :lol:
Dudlík neměla, řvala 4 měsíce (kolika) a pak se to postupně zlepšilo. Aspoň nemusím řešit, že ji v průběhu noci vypadne a hledá ho nebo že ji to potřebuji odnaučit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9782
12.1.21 22:34

Syn neměl žádný, usínal (hodně dlouho) a utišil se zásadně u prsa a běda, jak se maminka vzdálila. Okamžitě byl vzhůru. Dcera ho vzala okamžitě a po týdnu jsme přešli na UM, usínala sama na povel. Je jí rok a půl a doteď s ním v puse lítá celý den. Fakt se těším, až ho budu muset vzít :roll: řekla bych, že to neovlivníš, záleží na dítěti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18234
12.1.21 22:34

Žádný a to jsem zkoušela i dudlíky pro nedonošence, aby se s ním nedávila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26821
12.1.21 22:35

Oba synové se mi chytli na kaučukový MAM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 22:36

Já vím že je lepší když je mimi bez dudlíku, ale dřív než ty proplakané dny přejdou se nejspíš zblázním :nevim:
Domácnost mi padá na hlavu jelikož malá pořád jen řve takže absolutně nic nezvládám proto bych byla asi jediná vděčná maminka za to kdyby moje mimi vzalo dudlík :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
9782
12.1.21 22:39
@Anonymní píše:
Já vím že je lepší když je mimi bez dudlíku, ale dřív než ty proplakané dny přejdou se nejspíš zblázním :nevim:
Domácnost mi padá na hlavu jelikož malá pořád jen řve takže absolutně nic nezvládám proto bych byla asi jediná vděčná maminka za to kdyby moje mimi vzalo dudlík :zed:

Zkus místo dudlíku koupit šátek nebo nosítko, seženeš i z druhé ruky. Mně to u syna zachránilo nervy a zdravý rozum. Prořval se taky prvními měsíci, řval v sedačce, v lehátku, v autě, v kočárku… Chtěl být pořád jen na ruce a takhle jsem měla volné ruce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3853
12.1.21 22:49

Bílý šum a pevné zavinutí. Jako fakt - naprosto zázračně to funguje. Digestoř, vysavač, fén - cokoliv, co dělá monotónní rachot. Nebo apka v mobilu a hezky nahlas.
Dudlík taky plival. Pak jsem mu ho jednou držela v puse tak dlouho, dokud ho nevzal na milost. A od té doby dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26821
@Anonymní píše:
Domácnost mi padá na hlavu jelikož malá pořád jen řve takže absolutně nic nezvládám proto bych byla asi jediná vděčná maminka za to kdyby moje mimi vzalo dudlík :zed:

Za mě je dudlík vynález na nobelovku. Syn nesnášel nosítka a šátky. Měla jsem k němu batole. Takže ve chvíli, kdy si vzal dudlík, nastala úleva.
Odnaučování bylo celkem v pohodě. Horší než dudlík jsou prsty.
U obou jsme zacinali na kaučukových, protože jsem někde četla, že kaučuk je pro děti příjemnější.
Kamarádce se mimino chytlo na dudlík, co byl tvarovaný jako lahvička (měla dítě na UM). Malá savicka mi přijde u celosilikonoveho dudlíka od Aventu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1176
@Anonymní píše:
Prosím vás… Jsem zoufalá mám doma šíleného uřvánka a už jsem úplně vyřízená… Strašně ráda bych malou nějak utišila jelikož jsem zralá na psychiatrii…
Máme doma 3 druhy dudlíku a žádný nechce!!
Máme placatý nuk, pak myslím Babylove a na doporučení kamarádky jsem objednala Bibs… Ale prostě je plive jak blázen a kolikrát se i dáví na něm… Jenže já bych jí opravdu tak ráda utišila :nevim:
Poraďte prosím co pomáhá nebo jaký dudlík na vás zabral co jste měli podobný problém :zed:
A zeptám se na zkušenosti s dudlikem Avent nebo Lovi
Děkuji moc za rady

Nepíšeš, jak je mimčo staré… Zkus Karpovu metodu. Jinak dvě děti mi vzaly bez problému Avent a jedno odmítalo dudlíky, ale vzalo na milost takovou tu klasickou kytičku. Jinak u nás třeba pomohlo, že když mimčo mělo záchvat, že jsem dala na dudlík kapku kapiček na prdíky (BabyCalm atd.)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9485
12.1.21 23:07
@Whitedog píše:
Bílý šum a pevné zavinutí. Jako fakt - naprosto zázračně to funguje. Digestoř, vysavač, fén - cokoliv, co dělá monotónní rachot. Nebo apka v mobilu a hezky nahlas.
Dudlík taky plival. Pak jsem mu ho jednou držela v puse tak dlouho, dokud ho nevzal na milost. A od té doby dobrý.

U nás úplně to stejný. Starší rvala osm týdnů v kuse, pak jsem objevila tudle metodu a byl klid…koukni na tišení miminek dle Karpa, fakt to funguje…dudlík jsem jim taky nanutila stejným zpusobem…s odudlikovanim problém nikdy nebyl…měly ho jen na spaní, pak ho dobrovolnéle vyhodily :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2900
12.1.21 23:13

Dudliků jsme zkusili hodně, měli jsme i ty placaté od Curaprox i kulaté od Avent. Neprošlo nic. Pak jsem koupila dostala tip na ten nejlevnější nejobyčejnější dudlík v drogerii Teta. Teď nevím jak se jmenuje, ale mají asi tři barvy a je to absolutní retro. Myslím, že stal asi 20 nebo 30 korun :think: ten jediný měl úspěch, doporučuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2330
12.1.21 23:14

Některý děti dudlíky nechcou, s tím nic neuděláš :nevim: a jako upřímně - dcera když první týdny chtěla být u mě, tak ji dudlík neošálil, chtěla maminku, tak jsem ji měla v náručí nebo později v nosítku. Zkoukla jsem spoustu seriálů, dítě bylo spokojený, vedoucí diplomky už méně :mrgreen: jídlo a domácnost řešil manžel a občas pomohla moje mamka. Dudlík byl nejlepší kámoš až tak od dvou měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat