Reklama

Mimi za pomoci clostilbegytu a dufastonu

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jaraj
Stálice 56 příspěvků 12.03.18 20:19
Mimi za pomoci clostilbegytu a dufastonu

Miminko si přeji už osm let. Momentálně za pomoci clostilbegytu a dufastonu zkoušíme rozhýbat mé vaječníky. Ráda bych to s někým sdílela a vyměnila si zkušenosti. Je to těžší když je na to člověk sám. Snad se některá přidá :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »

Reklama

Reakce:

Jaraj
Stálice 56 příspěvků 12.03.18 20:23
Narůžovělý výtok

Ahoj momentálně mám po dlouhé odstávce první cyklus clostilbegyt 3-5 den cyklu a 21-25 dufaston. 21 a 22 den cyklu jsem měla slabý narůžovělý výtok což jsem dříve nikdy neměla plus píchavé bolesti v pravém vaječníku pak to přešlo a od té doby nic. Dělá to ten dufaston?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15979 příspěvků 12.03.18 20:47

Pokud vím, ak Clostylbet zasahuje do ovulace (povzbuzení) a Dufaston způsobuje nakypření sliznice, aby se vajíčko dobře uchytilo.
Nezkoušela jsi něco přírodnějšího? čaje, kapky, bylinky…třeba Gynex, kontrahel…
Zkušenost s umělými hormony nemám, ale přeji hodně úspěchů a zdravé miminko :kytka:

AnettQa
Kecalka 132 příspěvků 12.03.18 20:51

Ahoj, já beru teď Gynprodyl a od třetího dne cyklu budu brát clostilbegyt, ten dufaston bohužel neznám, tak nevím jaké má vedlejší účinky, ale myslím si, že by ten výtok od toho mohl být. Pokud to nepokračuje byla bych vklidu. Mi se snažíme o miminko skoro tři roky, takže jsem už taky celkem na nervy.

Jaraj
Stálice 56 příspěvků 12.03.18 21:42

@pe-terka zkoušela jsem kde co, gynex, čaje, ženské kapičky, sarapis homeopatii, akupunkturu, čínskou medicínu, ženskou jógu…je mi 32 tak jsem začala s hormony :? Ač nejsem úplně ráda.

Jaraj
Stálice 56 příspěvků 12.03.18 21:45

@AnettQa clostilbegyt by měl podpořit ovulaci a dufaston je umělý progesteron ten se bere po ovulaci, aby podpořil tvorbu sliznice a udržení případného těhotenství. Ten narůžovělý výtok by mohl být uhnízdění vajíčka, ale nevím jestli to nebyla reakce na ten dufaston?

Jaraj
Stálice 56 příspěvků 12.03.18 21:49

@AnettQa gynoprodyl je taky progesteron. A máš ovulaci? Já mám PCO syndrom polycystických vaječníků tak ovulaci normálně vůbec nemám

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15979 příspěvků 12.03.18 23:21
@Jaraj píše:
@pe-terka zkoušela jsem kde co, gynex, čaje, ženské kapičky, sarapis homeopatii, akupunkturu, čínskou medicínu, ženskou jógu…je mi 32 tak jsem začala s hormony :? Ač nejsem úplně ráda.

tak to chápu :think: Mrzí mě, že máš cestu k dítěti tak náročnou. Ať léčba brzy zabere :kytka:

AnettQa
Kecalka 132 příspěvků 13.03.18 08:07

@Jaraj No právě jsem měla ovulaci jen párkrát do roka, takže doufám, že mi ty prášky pomohou, už jsem taky vyzkoušela všechno možné, gynex, pila jsem různé čaje, atd.. ale nic nepomohlo. Tak snad se vám zadařilo a bylo to uhnizďování vajíčka.

Jaraj
Stálice 56 příspěvků 13.03.18 08:16

@AnettQa jsem z toho nervózní, mám tři dny před menstruací, tak uvidíme jestli přijde, nechci se dřív testovat, protože mě to strašně stresuje. Jen to vydržet :roll:
Je zajímavé, že ty prášky berete už od začátku cyklu, protože progesteron se v těle tvoří až po ovulaci a doktor mi říkal, že ho nesmím brát dřív, protože blokuje ovulaci.

Jaraj
Stálice 56 příspěvků 13.03.18 08:17

@pe-terka děkuji moc, věřím, že tenhle rok to určitě vyjde. A ty se také snažíš o mimi?

AnettQa
Kecalka 132 příspěvků 13.03.18 08:28

@ Jaraj No já mám teď 18-tý a od 15-teho dne beru Gynprodyl a od třetího do sedmého dne jsem brala clostilbegyt. Omlouvam se jsem to asi předtím blbe napsala. No s tím testováním to znám. Snad vám to tentokrat vyjde a budou //. :palec:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15979 příspěvků 13.03.18 08:29
@Jaraj píše:
@pe-terka děkuji moc, věřím, že tenhle rok to určitě vyjde. A ty se také snažíš o mimi?

nene, já už mám odrozeno. Ale mé děti jsou pro mě to nejdůležitejší na světě. Proto soucítím s každým, komu se nedaří :kytka:

Jaraj
Stálice 56 příspěvků 13.03.18 10:34

@AnettQa Ty jo // to bych byla nejšťastnější na světě. Držím palečky, aby také brzy byly //. Vždycky mám radost, že se to některé povede, protože je to taková vlaštovka, že to jde :palec:
Včera večer a dnes mě bolelo v kříži a v podbřišku jako bych to měla dostat, ale teď je to zase dobrý, tak nevím.

Jaraj
Stálice 56 příspěvků 13.03.18 10:35

@pe-terka Jééé a máš hočičku nebo chlapečka.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 26 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >