Mimibazar-vaše zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 22.10.14 14:43
Mimibazar-vaše zkušenost?

Ahoj, před 2 dny jsem si založila profil na Mmb. Abych měla tzv. ověřenou adresu, hned jsem jim odeslala 40 CZK za ověření adresy. Vložila jsem 4 inzeráty (prodej nějakých věcí po dětech do domácnosti)a 1 nabídku služeb (překládám do cizích jazyků).Admini webu mi napsali, že můj inzerát na služby mažou, že musím zaplatit členství. Zároveň ale smazali i mé soukromé inzeráty na soukromý prodej (capáčky, hračky, hrnec…).Ptala jsem se na důvod vymazání emailem, nevidím důvod výmazu běžné soukromé inzerce, psala na 3 maily, které v Kontaktech uvádějí, bez reakce. Rozhodně nemám zájem platit jim tedy členství…Jakou máte zkušenost s mmb vy?

Příspěvek upraven 22.10.14 v 21:40

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineLenkaN26
Závislačka 4145 příspěvků 22.10.14 14:48

Tak za členství zaplatit musíš pokud chceš aby se tvoje inzeráty zobrazovaly veřejně. Jinak je vpodstatě nikdo neuvidí.

Levandulina
Kelišová 6289 příspěvků 21 inzerátů 22.10.14 14:56

Na MMB muzes prodavat i jako neovereny prodejce a nic neplatit…

pralinka2727
Závislačka 3264 příspěvků 22.10.14 15:13

Na MMB prodávám bez členství i bez ověření adresy naprosto v pohodě. Akorát člověk musí častěji mazat a obnovovat inzeráty, ale platit když prodávám jen věci po dítěti, mi přijde zbytečné.

lemanka
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 22.10.14 15:33
@LenkaN26 píše:
Tak za členství zaplatit musíš pokud chceš aby se tvoje inzeráty zobrazovaly veřejně. Jinak je vpodstatě nikdo neuvidí.

To není pravda, normálně vidět jsou, ale musíš dát ve vyhledávači zboží od všech inzerentů a né jen od hvězd(to jsou ti platící inzerenti).
Zakladatelko, nic platit nemusíš, ale při placené inzerci máš větší šanci, že někdo něco koupí. Já na mmb inzerovala skoro 3 roky kočárek, nakonec se chytl na sbazaru(na tom jsem ale inzerovala také ty 3 roky, jen na něj asi ještě stále chodí víc lidí - tím myslím ale ty větší věci, oblečků je víc na mmb).

Uživatel je onlineLenkaN26
Závislačka 4145 příspěvků 22.10.14 15:46

@lemanka aha, to jsem nevěděla, díky za info, do teď jsem jak blbec platila.. :mrgreen:

mismurka
Závislačka 2851 příspěvků 22.10.14 15:48
@pralinka2727 píše:
Na MMB prodávám bez členství i bez ověření adresy naprosto v pohodě. **Akorát člověk musí častěji mazat a obnovovat inzeráty****, ale platit když prodávám jen věci po dítěti, mi přijde zbytečné.

Z jakého důvodu se inzeráty musí častěji mazat a obnovovat? Oni by je po nějakém čase jinak smázli sami?

mismurka
Závislačka 2851 příspěvků 22.10.14 15:48
@pralinka2727 píše:
Na MMB prodávám bez členství i bez ověření adresy naprosto v pohodě. **Akorát člověk musí častěji mazat a obnovovat inzeráty****, ale platit když prodávám jen věci po dítěti, mi přijde zbytečné.

Z jakého důvodu se inzeráty musí častěji mazat a obnovovat? Oni by je po nějakém čase jinak smázli sami?

lemanka
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 22.10.14 15:53

@mismurka Zapadly by a nebyly by vidět. Leda ve starších fotografiích. A nejsem si jistá, ale myslím, že po nějakém čase je mažou definitivně.

mismurka
Závislačka 2851 příspěvků 22.10.14 15:54

@lemanka aha, chápu, tzn. že ho musím vždy vymazat a vytvořit znovu, když chci, aby byl aktuální?

lemanka
Ukecaná baba ;) 1439 příspěvků 22.10.14 16:46

@mismurka Ano, bohužel.

Uživatel je onlinematkabagristy
Vesmírná mluvilka 33574 příspěvků 22.10.14 16:50

@yourlady Za 40 Kč máte ověřenou adresu, ne status ověřený prodejce. Tam se platí vysoké členství a musíte splňovat celou řadu dalších podmínek. Bez placeného členství se vaše fotky časem propadnou. Aby se znovu objevily nahoře, musíte je znovu vystavit.

Samy
Závislačka 3609 příspěvků 22.10.14 17:14

K čemu je dobré mít tu ověřenou adresu? :nevim: Jinak já tam zatím jen koupila pár věcí a vše v pohodě. :palec: Ale mám teď špatnou zkušenost s jednou paní z jiného webu…

EDIT Dnes mám peníze za tu neposlanou věc z jiného webu na účtu, tak proto editace.

Příspěvek upraven 23.10.14 v 07:47

Uživatel je onlinematkabagristy
Vesmírná mluvilka 33574 příspěvků 22.10.14 18:51
@Samy píše:
K čemu je dobré mít tu ověřenou adresu? :nevim: Jinak já tam zatím jen koupila pár věcí a vše v pohodě. :palec: Ale mám teď špatnou zkušenost s jednou paní z jiného webu, zapomněla mi poslat jednu z věcí, co jsem chtěla a i přes upomínky nemám ani věc, ani peníze. Sice to byla stovka, ale štve mě to, že prý byla nemocná a teď nestíhá… Tak jsem jí ještě dala dva týdny a pak jí to budu všude psát.

Budí to důvěru, není to tak anonymní.

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 22.10.14 19:32

TAK VYSLEDEK PO DVOU DNECH. Administratori mi opet nabidli clenstvi, at zaplatim, ale me ctyri sozkrome inzeraty na prodej capacku a hracek jsou stale smazane…Pritom sozkromy prodej by mel byt zdarma.Na muj dotaz nikdo nereaguje.Budi to ve mne spatny dojem, takze se odtud odregistruji…Proc by mohli jini soukrome prodavat a ja ne? Komunikace nulova…Takze mimibazar za mne nedoporucuji…Kdyz neumeji priznat pochybeni, smazani omylem, a ozvat se…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tomáš Plekanec okomentoval výsledek soudu: Hra na kanadskou rodinu skončila!

Nejcennější vítězství. Přesně tak označil hokejista Tomáš Plekanec rozhodnutí... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >