Miminka 6/2014 a maminky z Kolína

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Naše Ivanka
Povídálka 25 příspěvků 27.10.14 08:50
Miminka 6/2014 a maminky z Kolina

Ahoj vsichni, duvodem proc zakladam tohle tema je ten, ze hledame maminku z Kolina ktera by se chtela prochazet, pokecat, jit ma kavu a stat se dobrou kamaradkou, asi se prate proc tady hledam, mam vic duvodu no jeden z nich je ten ze vsechni co jsem znala se zmenili a to gak ze nemaji cas, nechteji se stavit na kavu a nejvic zamrzi kdyz vite duvod, nejsem takhle jedinej pripad co vim, ale nemaji cas kuli tomu ze ja sem otehotnel a ted mam dite, vubec tomu neroZumim :( budu rada za kazdy prispevek, a za kazdu maminku co tady napise :) jinal jsem z Kolina je mi 22 let a mam 5 mesicni dceru :) :kytka: :dance:

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >