Miminka a jídlo od roka

Anonymní
9.4.20 22:05

Miminka a jídlo od roka

Jak je možné, že většina matek řeší co smí a nesmí miminko od roka, když od roka můžou jíst vše? Např jestli může 1,5 staré mimco kečup (co jsem četla) nechápu to :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16107
9.4.20 22:07

Tos vzala kde, že od roka můžou vše?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
636
9.4.20 22:08

No já myslím že od roka nemůžou vše. Teď co mě napadá tak by neměli houby a vnitřnosti minimálně do 3 let. :nevim: A je toho víc. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24130
9.4.20 22:09

Tak můžeš otázka je na každém, jestli ho dá ochutnat a kdy :nevim: o o to zase nejde hrnout na to dítě ve velkém a dávat mu úplně vše, ale podle rozumu každého :nevim: kečup jsou rajčata a cukr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12607
9.4.20 22:13

Já po roce vše nedávala.
Každá máma si musí rozhodnout jakou stravovací cestou půjde, jestli bude dítě cpat knedlikama a omáčkami, pribinakama atd nebo zeleninovými pokrmy a celkově nutričně vyváženou stravou :nevim:
Ale to platí i u dospělých ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1269
9.4.20 22:28

Protože pod pojmem „jíst všechno“ si každý predstavuje neco jineho :) já si třeba pod tím představuju vsechno, co je zdravé - pro roční dítě, jako pomalý přechod z úplně čisté bio stravy bez koření, soli, cukru… na stravu obyčejnou, kterou jím já a manžel. Postupně dcera ochutnává i nezdravé věci, protože ani já si je neodpustím. Ale v roce ještě určitě ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Sushenkaaa
9.4.20 22:32

Nemyslím si, že většina matek to do roka řeší. Je to případ od případu a tabulky, co dítě může a nemůže do roka a od kterého měsíce se hodně různí. Podle mne jde spíš o to dítě pak nezahtit po tom prvním roce. Tělo se učí na každou surovinu nějak reagovat, nějak jí zpracovat. A když ho tím pak nekontrolovaně zahltíš, zadeláváš dítěti na problém.

• Nahlásit
  • Citovat
1943
9.4.20 22:42

Anonym mi v tomto případě nedává smysl.. a od kdy je 1,5 roku staré dítě mimino??… nás tak od roku a půl dostane jednou za měsíc tak čajovou lžičku kvalitního kecupu k parku z masa. Ji s nama. Knedlík máme tak jednou za dva měsíce a maso na houbách miluje… takže kdo jak to citi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
9.4.20 22:43

Někdo ještě ani ve třech nedá čtvereček čokolády, jiný se tu ptá jestli může půlročnímu dát pribiňáka, tak co bys chtěla slyšet. :mrgreen: Ze lžičky kečupu se maximálně tak osype, jinak se nemá co stát, ale zároveň mu to vůbec nic nedá, nebo co čekáš, že nastane? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.4.20 16:29

Ja mam roční dcerku, a postupně zkousime dávat..
Záleží na dítěti..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama