Miminka narozená v červenci 2019 - pojďte pokecat :-)

341
1.8.19 13:42

Miminka narozene v cervenci 2019 - pojdte pokecat????

Ahoj holky, komu se narodilo miminko v cervenci? :oops: Ja mam prvni holcicku narozenou 19.7. a u nas zatim v pohode :kytka: Mala je nejhodnejsi, probudi se jen kdyz ma hlad nebo zizen a zase spinka. Snad tak zustane hodna i dal. A jak to jde vam? :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1951
1.8.19 13:47

Ja mam chlapecka 10.7. (A jeste 5.letou holcicku). Taky je to hodnoucke miminko, hezky spinka :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
1.8.19 14:11

@hani28 a co rustovy spurt uz zacina? Cetla jsem ze je ve 3 tydnu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
1.8.19 15:32

Ahoj, já mám jednoho česrstvouše, který se narodil 26.7. :srdce: A zatím je to zlaté miminko

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1951
1.8.19 19:00
@Deňa1995 píše:
@hani28 a co rustovy spurt uz zacina? Cetla jsem ze je ve 3 tydnu ;)

Zatim asi ani ne… nebo tezko rict, maly porad pije mlicko (je na UM) tak co 2.5h nekdy i co 2h ale to hlavne az posledni tyden, tak mozna to bude ono :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
231
1.8.19 19:32

@Deňa1995 u nás je to zatím taky tak, ale my jsme ještě v porodnici 😀 holčička narozena 30.7. Doufám, bude tak hodná i po příchodu domů 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
759
1.8.19 19:50

Ahoj, my jsme 3.7. Zachvili nam je měsíc :) Rodili jsme SC a původní termin byl 21.7. Ale měli jsme 3170g, plně kojime, malé jde spat v 20.30 a na jidlo se budí kolem 3 a v 6 ráno vstavame.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
2.8.19 07:22

Ahoj, my máme holčičku narozenou 8.7., posledních pár dnů teda nic moc, jak hezky spala, tak dneska jsem vzhůru od dvou, malá poknourava, prdiky to nejsou a hladová není :nevim: Tak snad bude dobre :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
2.8.19 22:04

Ahoj, syn 7.7. a z meho hodneho miminka je dabel… Prez den i spi, ale vecer vubec. Dnes je vzhuru od 16. a je 22 a stale vzhuru a jen na prsu.. jinak rve. Podumla ale musi ho mit v puse a dudaka plive

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
759
3.8.19 14:40

@haamillka tak si máš lehnout s ním a spát  :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
3.8.19 17:52

@Venesí To sem delala… Usnul az v půl 12 a vstaval v 7 rano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
18.9.19 14:10

Ahojte, já už začínám být nešťastná. Malej už nosí vel. 68 v měsíci a půl. Teď jsme kvůli mě (ledvinova kolika) spolu v nemocnici a malej je přijatý na dětském oddělení kde ho každé ráno váží při vizitě. Už má 7 kilo a na mě hledí jako bych ho vykrmovala schválně (je plně kojeny). Navíc nechci aby tu brečel a rušil ostatní tak ho často chovam a nuchlam a už slycham, že je malej rozmazlenej. Už jsem tu zavřená 6 dní a je to hodně náročný na psychiku… Potřebovala jsem si vylít srdíčko. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1951
19.9.19 05:12
@SlečnaJ píše:
Ahojte, já už začínám být nešťastná. Malej už nosí vel. 68 v měsíci a půl. Teď jsme kvůli mě (ledvinova kolika) spolu v nemocnici a malej je přijatý na dětském oddělení kde ho každé ráno váží při vizitě. Už má 7 kilo a na mě hledí jako bych ho vykrmovala schválně (je plně kojeny). Navíc nechci aby tu brečel a rušil ostatní tak ho často chovam a nuchlam a už slycham, že je malej rozmazlenej. Už jsem tu zavřená 6 dní a je to hodně náročný na psychiku… Potřebovala jsem si vylít srdíčko. :,(

Nic si z toho nedelej, lepsi vic nez aby byl podvyziveny a neprospival. Nas maly ma 2 mesice a ma 5,7kg (porodni vaha 2,88kg) a taky ma vetsinu veci vel 68, z te mensi uz vyrusta. A prece ho nenechas brecet, jasne ze si ho chovej jak chces, reci neposlouchej. Preji brzke uzdraveni!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.9.19 11:56

Ahoj taky mám chlapečka narozeného 9.7. Doma mám ještě 13 a 5.Je to náš broucek i když jsme doufali v holčičku. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama