Miminko 14 týdnů hodně spí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 12:46
Miminko 14 týdnů hodně spí

Ahoj, moje dcera (14 týdnů) hoodně spinká. Říkala jsem si, že je to asi normální ale raději se chci poradit. Jsme na UM, v noci spinká třeba 10 vyjímečně i 11 hodin. Přes den taky hodně spinká, celkově bych řekla že prospí třeba 17 nebo možná 18 hodin denně :think: začíná mi to dělat statosti. Jinak bych řekla že je to spokojený mimčo, hodně veselá a usměvavá, prospívá. Mám si dělat starosti?

Reakce:
Micaella22
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 02.09.19 13:00

A co ma podle tebe dvou tydenni dite delat? Cist F. L. Veka? Promin, sle bud rada, ze spi a ji, nerve. Me obe holky prospaly 3m. Pak zaclay byt vzhuru vic :mrgreen: jdi ven a uzij si nekde vklidu kavu s kamoskou atp

Celeste97
Ukecaná baba ;) 1035 příspěvků 02.09.19 13:15

@Micaella22 psala 14 týdnu takže už má přes 3 měsíce..
Zakl. jestli normálně prospívá, pěkně pije mléko tak bych to ještě nehrotila třeba potřebuje víc spát, a za pár dní může být vše jinak. ;) ale pokud tě to tak děsí, zmiň se před doktorem a uvidíš

ludmilaadamkova
Závislačka 3000 příspěvků 02.09.19 13:20

Moc o tom s jinejma maminkama co maji napr drazdiva miminka nemluv nebo te zakousnou :P

Lumíkovec
Ukecaná baba ;) 1042 příspěvků 02.09.19 13:39

@ludmilaadamkova presne, tim se zakladatelko nikde „nechlub“ :mrgreen: bud rada a uzivej si to :dance: co ja bych dala za takovou spici princeznu :lol:

pamapi
Povídálka 19 příspěvků 02.09.19 13:39

Syn byl taky takový. Probudil se jen na jídlo a hned zase spal. Měla jsem problém během té chvíle stíhat ho i pokládat na bříško. Po spaní chtěl hned jíst, a pak jsem mu chtěla dát chvíli čas, ať neblinka, a mezitím opět sám usnul. Taky jsem se bála, zda je v pořádku. Starší dcera od 2 týdnů nespala přes den skoro vůbec, maximálně pár minut. Teď už mu je rok a půl a vše v pohodě. Přes den se stále rád prospí i tři hoďky :D

Šerri
Stálice 83 příspěvků 02.09.19 13:50

V klidu já o dceři první měsíc ani nevěděla že jí mám, pořád spala i na jídlo jsem jí musela budit.

Billi
Nadpozemská drbna 26140 příspěvků 02.09.19 14:02

Takového jsem mela prvního syna. Ten spal od 3 měsíců 2 hodiny dopoledne, 3 hodiny odpoledne a v noci spal od 20 do 7-9 hodin. Pokud to bylo v sedm, tak jsem mu dala prso a spal dál.
Ještě ve 2 letech spal 16 hodin denně.
Pak se mi narodil druhý syn a to byl jiný level :lol:

Pocahonta
Zasloužilá kecalka 558 příspěvků 02.09.19 15:01

Čekám třetí dítě a kéž by bylo v začátcích takové, jak ty popisuješ… U mě většinou platilo, že když jsem své dítě na veřejnosti za nějakou vlastnost pochválila, tak mi to rázem ten den vrátilo a od té doby (po nějakou dobu) dělalo pravý opak. Takže zakladatelko, pokud prospívá a vyvíjí se jak má, tak buď jedině ráda a užívej si to!!!

Váš příspěvek
Reklama