Miminko 2,5 měsíce pije málo mlíčka, ale každé 2 hodiny

23.2.20 14:15

Miminko 2,5 měsíce pije málo mlíčka, ale každé 2 hodiny

Ahoj holky
Můj chlapeček ve 2,5 měsících vypije max 90 ml umělého mlíčka. Ale vyžaduje krmení přes den každé 2 hodinky a v noci po 3 hodinách. Na váze přibiráme normálně. Ale zdá se mi, že často ublinkává. To bude asi tím, že nestačí strávit mlíčko, že? Zkoušela jsem zajet i čajik, ale ten mi vyplivává. Vůbec ho nechce. Zkoušela jsem ho zkusit i vytrávit po 3 hodinách přes den, ale byl šílený řev a trhalo mi to srdce. Jak zkusit navýšit dávku mlíčka, aby třeba vydržel 3 hodinky bez papání?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7540
23.2.20 14:24

Dítěpije tak, jak si řekne…Představ si, že by tobě někdo řekl, že si svačinu nevezmeš ve tři, ale až ve čtyři??? taky bys vzdychala hlady…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3286
23.2.20 14:24

Mi pila dcera vždy mín než krabici ale častějí. Jinak ublinkavala. Taky jsem dávala co 2 hodiny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
389
23.2.20 14:36

Je malinky, at vypije kolik chce a jak casto chce, neznepokojovala bych se tim, muj kluk pil v tom veku taky takhle po malu a casteji. Kdyz tak zavzpominam, tak jeste v pul roce urcite vypil max 120 na jedno krmeni. Ty decka si to nejak korigujou samy, vyslys ho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 14:36

@pannda mě spíš jde o to ublinkávání… myslela jsem, že kdyby papal po delší době, tak by neublinkával.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 14:37

@Kostroma a taky často ublinkával?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
389
23.2.20 15:06

@paní nedočkavá No ublinkaval spis vyjimecne. Tvuj ublinkava nejak casteji a vic?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 15:15

@Kostroma ano, ublinkává často, skoro po každém krmení :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
389
23.2.20 15:28

@paní nedočkavá Jo takhle, sakra, tak to teda nevim. Tak jeste vydrz chvili, jak se to bude vyvijet dale. Urcite mate nejakou navstevu u doktorky, tak ta k tomu rekne neco vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12190
24.2.20 16:03

@paní nedočkavá radši se porad a lékařem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu