Reklama

Miminko 3 měsíce nechce pít MM z láhve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Goldynka
Povídálka 32 příspěvků 13.01.17 14:08
Miminko 3 měsíce nechce pít MM z lahve

Dobrý den maminky, už nevím co mám dělat tak se na vás obracím. Mám dceru 5mes. ale narodila se dříve také cca.3mes. korigované. Poslední týden vůbec nechce pít z láhve, odstrikavam ji MM. Sotva jo ji dám k pusince tak se odvrací, když dame do pusy tak vyplivuje a vystrkuje jazykem a na úplně hysterický záchvat. Většinou se mi ji podaří nakrmit když spí ale ne pokaždé. Zkusili jsme změnu mlíka za UM, jinou polohu- zabere rozptýlení někdy, změna savicky a jinak se u nás nic neměnilo, začla z ničeho nic…
Myslíte si že je to nějaký sprajc? A že to přejde? Protože nevím z čeho více živá, krmíme skoro dvě hodiny než to do ní dostanu a nechci ať je to ještě horší. Dekuji

Reklama

Reakce:

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 13.01.17 14:42

A prso ji nedas proč, když odstrikavas mm?

donutkaP
Závislačka 3388 příspěvků 13.01.17 15:19

@Goldynka Taky mě hned napadlo, proč jí nedáš prso :nevim: když bych měla mateřské mléko, tak bych určitě raději dala prso než lahev :oops:

Kristy91
Povídálka 30 příspěvků 13.01.17 15:42

Ahoj, mě malá také nechtěla lahvičku, když jsem odstříkala. Kojila jsem necelý rok, ale odstříkávala jsem, když jsem potřebovala pohlídat apod. Ale u nás to samé - nefungovalo to, prostě savičku ne a neoblbli jsme ji žádným způsobem :nevim: Takže jsem měla Smolíka, když jsem si chtěla pár hodinek odpočinout :D Třeba si Tvoje malá nechá brzy říct :mavam:

Goldynka
Povídálka 32 příspěvků 13.01.17 16:20

Z prsa nepije a pít nebude asi tím jak se narodila brzo čert vi…Ale to už jsem řešila a ne vyřešila má svoji hlavu… odmítala ho hned od začátku. Z legrace ji to neodstrikavam, nebaví mě to sedět furt u odsavacky ale lepší než UM :( Horsi je ze teď nechce pít nic.

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 27.02.17 17:56

@Goldynka ahoj, vyřešili jste nějak to, že mlá nepije? malý pil vždy málo, ale ted je tobj a přesně jak jsi psala. jak vidí lahvičkua p řiblížím se, tak je řev a řev. cucne max 30-60. v noci, jak spí, tak 150 v klidu. dávala jsem ve spánku přes dne, ale ted už ani to nechce. :(

tini
Ukecaná baba ;) 1326 příspěvků 5 inzerátů 27.02.17 19:23

Byla jsem ve stejne situaci a musela jsem chvili krmit zase pres prst strikackou, pak zase lahev casem vzala. Jinak jsem krmila medelou calma, mela jsem dlouho nadeji, ze vezme prso

PavlaHr
Kelišová 6721 příspěvků 27.02.17 19:32

@tini no zvažuji taky změnit láhev. u nás medela ne, ale on prostě nechtěl tahat prso, takže ani medelu :-( budu zkoušet

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 27.02.17 20:11
@Goldynka píše:
Dobrý den maminky, už nevím co mám dělat tak se na vás obracím. Mám dceru 5mes. ale narodila se dříve také cca.3mes. korigované. Poslední týden vůbec nechce pít z láhve, odstrikavam ji MM. Sotva jo ji dám k pusince tak se odvrací, když dame do pusy tak vyplivuje a vystrkuje jazykem a na úplně hysterický záchvat. Většinou se mi ji podaří nakrmit když spí ale ne pokaždé. Zkusili jsme změnu mlíka za UM, jinou polohu- zabere rozptýlení někdy, změna savicky a jinak se u nás nic neměnilo, začla z ničeho nic…
Myslíte si že je to nějaký sprajc? A že to přejde? Protože nevím z čeho více živá, krmíme skoro dvě hodiny než to do ní dostanu a nechci ať je to ještě horší. Dekuji

Moje ma 10 mesicu a od narozeni ze zadny lahvicky nepila jen prso. Caj mi pila tak, ze sem ji ho davala na lzicky. Je uplne normalne, ze chce prso.Ted jak je uz ji pevnu stavu porad chce prso. Narodila se 8 dni po termine. Mam flasku na caj s brckem ted momentalne.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Reklama