Miminko 3. měsíce a čaj od ukončeného 4. měsíce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lylynka
Povídálka 30 příspěvků 05.05.18 15:28
Miminko 3m a čaj od ukončeného 4m?

Ahojky ženy, mám takový dotaz a doufám že nebudu ukamenována. Mám Kloučka za 19 dní mu budou 4m a nechce mi moc pít čaj, ani když je vedro (je na UM) dávám heřmánkový, feniklovy a kmínový, mám co dělat aby vypil 10ml :( dnes jsem koupila čaj od sunarku hruška s meduňkou, ale je od ukončeného 4 měsíce. Stane se něco když ho dám? Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 05.05.18 15:35

Čaj jsem takhle malým dětem nikdy nedávala, stačí um

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19309 příspěvků 05.05.18 15:41

A co jen vodu, v tom granulovanem caji je cukr

Šaruš 79
Stálice 60 příspěvků 05.05.18 15:50

Pokud je na UM a nechce pít, tak bych mu to nenutila, zřejmě má dost předního mléka a to mu žízeň zažene :). Je-li napsáno od 4 měsíce, tak bych mu ho nedala, ono to má důvod. Ještě nezačal s příkrmy a hruška asi nebude nejlepší pro 3 měsíční mimčo, může pak mít alerg. reakci. A pokud dáváte fenykl, heřmánek a kmínový, tak proč mu chcete dávat další? Jestli vypije těch 10 ml, tak mu to prostě stačí. Má dost počůraných plínek? Těch pár dní bych počkala, není kam spěchat. Já dávala čaj až od 5 měsíců, když jsem se ptala v lékárně dříve, tak mi lékárnice řekla, že mu nemám zbytečně dávat čaje a zatěžovat ledviny, přes prso to má čisté, filtrované a stačí mu to. No a měla pravdu :D

Helileli
Závislačka 2978 příspěvků 05.05.18 15:53

Dala bych vodu. Ty ji nepiješ?

Lylynka
Povídálka 30 příspěvků 05.05.18 15:56

Vodu bohužel také ne :( momentálně mi jsou cukry jedno, hlavně aby něco v těch Horkách vypil.

Lylynka
Povídálka 30 příspěvků 05.05.18 15:58

Mě Dr řekl že jak je víc jak 22stupnu venku tak mám dávat pít

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 19309 příspěvků 05.05.18 16:03
@Lylynka píše:
Vodu bohužel také ne :( momentálně mi jsou cukry jedno, hlavně aby něco v těch Horkách vypil.

Jakým horku? 8o Jinak uprimne, feniklovy a kminovy je pekne hnusny.

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 05.05.18 16:22
@Lylynka píše:
Mě Dr řekl že jak je víc jak 22stupnu venku tak mám dávat pít

nespletla jsi se o deset stupnů?

Nell2
Ukecaná baba ;) 1458 příspěvků 05.05.18 16:23

Já už čaj vzdala, dávám vodu. Někdy pije, někdy ne. Zkouším, ale asi nemá žízeň

ka2ka
Extra třída :D 13015 příspěvků 1 inzerát 05.05.18 16:27
@Šaruš 79 píše:
Pokud je na UM a nechce pít, tak bych mu to nenutila, zřejmě má dost předního mléka a to mu žízeň zažene :). Je-li napsáno od 4 měsíce, tak bych mu ho nedala, ono to má důvod. Ještě nezačal s příkrmy a hruška asi nebude nejlepší pro 3 měsíční mimčo, může pak mít alerg. reakci. A pokud dáváte fenykl, heřmánek a kmínový, tak proč mu chcete dávat další? Jestli vypije těch 10 ml, tak mu to prostě stačí. Má dost počůraných plínek? Těch pár dní bych počkala, není kam spěchat. Já dávala čaj až od 5 měsíců, když jsem se ptala v lékárně dříve, tak mi lékárnice řekla, že mu nemám zbytečně dávat čaje a zatěžovat ledviny, přes prso to má čisté, filtrované a stačí mu to. No a měla pravdu :D

pleteš si MM a Um

Uživatel je onlineRive
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 05.05.18 16:30
@Lylynka píše:
Vodu bohužel také ne :( momentálně mi jsou cukry jedno, hlavně aby něco v těch Horkách vypil.

Momentálně jsou ti cukry jedno? Tak mu raději přetížíš ledviny a kdo vi co všechno, jen když budeš mít lepší pocit z toho, že něco vypil?
Chápu, přetížené ledviny nevidíš.

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 05.05.18 16:34

@Lylynka Mne dvojcata (od narozeni na UM) nechtela tez zadny caj a ani vodu. Dodbes tomu piti moc nedaji..

A holky mely zacpu, tak musely pit..

Ale tady na emiminu jsem nasla trik. Nared mu vic to UM. Dej o jednu davku vody vic nez odmerek mleka. Pak vypije 30ml vody ;)

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.18 16:54
@kyticka86 píše:
@Lylynka Mne dvojcata (od narozeni na UM) nechtela tez zadny caj a ani vodu. Dodbes tomu piti moc nedaji..

A holky mely zacpu, tak musely pit..

Ale tady na emiminu jsem nasla trik. Nared mu vic to UM. Dej o jednu davku vody vic nez odmerek mleka. Pak vypije 30ml vody ;)

Přesně tak. To je přece to nejjednodušší řešení :palec:

Lylynka
Povídálka 30 příspěvků 05.05.18 17:12

@kyticka86 To mě nenapadlo, děkuji moc :)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >